narkotesty

Section dealing with legal issues related to the use of stimulants. Questions about legality and legal status.
Status:
Arecky
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 3
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

narkotesty

Unread post by Arecky » 3 years ago

siemka. Pytanie mam co do testów jakie policja ma na stanie. One są na ślinę? Macie może jakąś tabelkę co i jak długo da sie wykryć? Głównie kryształ i mef mnie interesuje. Dużo jeżdżę i nie wiem po jakim czasie można się czuć bezpiecznie przy takiej kontroli.

Status:
Shirokou
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 35
Joined: 3 years ago
Reputation: 3

narkotesty

Unread post by Shirokou » 3 years ago

Policyjny narkotest jest w stanie wykryć marihuanę nawet po upływie 14 dni od jej wypalenia. W przypadku amfetaminy i heroiny okres ten wynosi do sześciu dni, a kokainy i LSD do czterech dni.

Wydaję mi się, że to będzie najbliższe prawdzie.

Status:
Snake Shadow
Psychonauta
User avatar
Pyton
Posts: 627
Joined: 4 years ago
Reputation: 480

narkotesty

Unread post by Snake Shadow » 3 years ago

Arecky wrote:
3 years ago
Dużo jeżdżę i nie wiem po jakim czasie można się czuć bezpiecznie przy takiej kontroli.
Katynony są wykrywane do 50-56 godzin od zażycia, czyli dwie i pół doby. Po tym czasie są już zmetabolizowane. Klasyki są wykrywalne do 10-14 dni. Te parametry dotyczą testów moczowych. Te na ślinę mają jeszcze krótszy czas wykrywania substancji od chwili jej zażycia.
Solid State Society

Status:
Arecky
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 3
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

narkotesty

Unread post by Arecky » 3 years ago

Pyt0n, Shirokou, a mefedron i kryształ?

Status:
Shirokou
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 35
Joined: 3 years ago
Reputation: 3

narkotesty

Unread post by Shirokou » 3 years ago

Mefedron to katynon więc około 2-3 doby a kryształ jeżeli chodzi ci o metaametamine to kilka-kilkanaście dni.

Status:
MPC
Blister
Newbie
Posts: 6
Joined: 3 years ago
Reputation: 2

narkotesty

Unread post by MPC » 3 years ago

Napisz nam co to jest ten "kryształ" :E
Mefedron jest raczej ciężko dostępny ale wątpie żeby typowe testy drogowe właśnie na śline go wykrywały (z tym że one mogą się mylić i wykryć go jako np. MDMA albo metamfetamine).
Metamfetamina będzie siedzieć długo w organizmie bo wg. Wikipedii:
The half-life of methamphetamine is variable with a range of 5–30 hours.

Status:
B-25
Narkotykacz
User avatar
B25
Posts: 280
Joined: 5 years ago
Reputation: 145

narkotesty

Unread post by B-25 » 3 years ago

Miałem założyć ten sam temat.
Hexen , nep , 3mmc , 4-3 cmc również kogo omylni wskazać jako amfetaminę lub mdma tak?
Można gdzieś kupić takie testy?
A co jeśli po śmierci bóg zapyta nas jak było w niebie ?

Status:
Shirokou
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 35
Joined: 3 years ago
Reputation: 3

narkotesty

Unread post by Shirokou » 3 years ago

Nie wiem czy można linki wysyłać jeżeli nie to proszę jakiegoś moderatora o wykropkowanie.
https://www.protestkit.eu/#topwidgetbar

tutaj masz dużą baze testów oraz zestaw którym może przebadać się na ponad 600 substancji.

Status:
Snake Shadow
Psychonauta
User avatar
Pyton
Posts: 627
Joined: 4 years ago
Reputation: 480

narkotesty

Unread post by Snake Shadow » 3 years ago

Bonifacy25 wrote:
3 years ago
Hexen , nep , 3mmc , 4-3 cmc
Wszystkie te substancje to kantynony, podobnie jak wspomniany wcześniej mefedron i są wykrywalne w testach moczowych do 56h.
Solid State Society

Status:
Bevier
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 420
Joined: 4 years ago
Reputation: 78

narkotesty

Unread post by Bevier » 3 years ago

Shirokou, dziekuje bardzo wartosciowa informacja/przedmiot/zestaw

Status:
B-25
Narkotykacz
User avatar
B25
Posts: 280
Joined: 5 years ago
Reputation: 145

narkotesty

Unread post by B-25 » 3 years ago

Dzięki za link ale chodzi mi o testy identyczne z policyjnymi żeby mieć wgląd na siebie w razie czego .
A co jeśli po śmierci bóg zapyta nas jak było w niebie ?

Status:
Shirokou
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 35
Joined: 3 years ago
Reputation: 3

narkotesty

Unread post by Shirokou » 3 years ago

Bonifacy25, Policyjnych nigdzie nie znajdziesz Ale jak na tych wyjdzie ze nic nie masz w sobie to i w policyjnych bedzie czysto.

Status:
nohype7
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 91
Joined: 3 years ago
Reputation: 56

narkotesty

Unread post by nohype7 » 3 years ago

No dobra ale co w sytuacji jesli np testowane bylo w piatek/sobote a policja robi kontrole we wtorek/srode i cos wychodzi? Jakie sa tego dalsze konsekwencje? Krew i dopiero jakis rezultat ? przeciez rownie dobrze mozemy powiedziec, ze bylismy w weekend w klubie i moze ktos nam cos dosypal :crazy:

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

narkotesty

Unread post by Gandalf » 3 years ago

nohype7, myślę, że teraz klub nie przejdzie, bo będą tłumaczyć się obostrzeniami.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

narkotesty

Unread post by Smith » 3 years ago

nohype7, to zalezy. Testy na obecność RC są raczej niespotykane, bo substancje typu mefedron, które były kiedys popularne, teraz na rynku prawie nie istnieją. Musieliby aktualizować ciagle listę substancji, które ten test wykrywa.

Z RC jest taki problem, ze na teście wychodzą tak smieszne rzeczy, ze glowa mala. Kolega wzial hexen i wyszło mu MDMA (tak, nie piko, nie feta, a MDMA). Czytałem natomiast post goscia, ktory wzial dzień przed hexa z 3cmc i nic nie wykryło.

Jesli nie zgadzacie sie z wynikiem tego testu (bo możecie sie nie zgodzic), to idziecie na badanie krwi szczegółowe i tam zazwyczaj was puszczają, bo wychodzi, że "normalnych" narkotykow nie zazywaliscie. Najlepiej powiedziec, ze przyjmujecie jakies leki, zeby nie wyglądało podejrzanie.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone