Naturalny sposób na zaśnięcie?

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
BoogeySpookey
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 17
Joined: 4 years ago
Reputation: 6

Naturalny sposób na zaśnięcie?

Unread post by BoogeySpookey » 3 years ago

Latest post of the previous page:

Ostatnio na rynku pojawiła się nowość o nazwie "zaśnik" i jest to dyfuzor melatoniny z ziółkami przypominający e-papierosa. Być może kupię na próbę, bo rzadko jestem w stanie zasnąć w nocy po trójce, a czasem by się bardzo przydało :P

Status:
kulka
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 332
Joined: 4 years ago
Reputation: 245

Naturalny sposób na zaśnięcie?

Unread post by kulka » 3 years ago

Naturalny i najprostszy sposób to większy wysiłek fizyczny, po prostu trzeba się dobrze zmęczyć , wiem że ciężko jest się czasami zmotywować, ale to działa. Można też alko lub zioło ale na dłuższą metę nie polecam

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posts: 710
Joined: 4 years ago
Reputation: 214

Naturalny sposób na zaśnięcie?

Unread post by KacprowskY » 3 years ago

wez sobie kup melatonine :)

Status:
Taros
Szczur
Newbie
Posts: 27
Joined: 3 years ago
Reputation: 7

Naturalny sposób na zaśnięcie?

Unread post by Taros » 3 years ago

Te dyfuzory to dobra rzecz, ale tylko na zasadzie placebo

Status:
Mirjik
Narkotykacz
User avatar
Mijrik
Posts: 334
Joined: 7 years ago
Reputation: 59

Naturalny sposób na zaśnięcie?

Unread post by Mirjik » 3 years ago

Sex :oops: :smoke:
:D :thumbup: Cash Money Brothers
CMB :smoke: :clap:

Status:
BoogeySpookey
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 17
Joined: 4 years ago
Reputation: 6

Naturalny sposób na zaśnięcie?

Unread post by BoogeySpookey » 3 years ago

Taros wrote:
3 years ago
Te dyfuzory to dobra rzecz, ale tylko na zasadzie placebo


Właśnie wczoraj mi to przyszło i szczerze mówiąc nie jest to placebo, czuję się lekko zrelaksowany i tak przyjemnie zmulony właśnie w takim stylu, że chciałbyś się położyć do wyra ^^

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posts: 804
Joined: 6 years ago
Reputation: 258

Naturalny sposób na zaśnięcie?

Unread post by Feszek » 3 years ago

Naturalny to nie wiem.

Ale jak wracam nad ranem z roboty to bije teraz pepki i śpię lepiej, wyrzut igf

W ogóle peptydu ciekawy temat. Jestem mile zaskoczony, cjc czuć od pierwszej dawki

Status:
jollo49
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 116
Joined: 3 years ago
Reputation: 52

Naturalny sposób na zaśnięcie?

Unread post by jollo49 » 3 years ago

Nie jest żadną tajemnicą, że po RC'kach (szczególnie stymulantach) ciężko jest zasnąć. W tym celu lekarz przepisał mi hydroksyzynę i zaznaczył, żeby brał jednorazowo maks. 2 tabletki po 10 mg. Niestety za bardzo mi to nie pomaga. Czy ktoś bierze hydroksyzynę i ma jakieś przemyślenia dot. skuteczności ?

Status:
MeFiuS
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 1042
Joined: 6 years ago
Reputation: 290

Naturalny sposób na zaśnięcie?

Unread post by MeFiuS » 3 years ago

jollo49, a jak bez rc'kow nie można zasnąć? Melisa sprawdzony sposób pomaga
Wszystko Co Tu Pisze - To Moja Fantazja Science Fiction :roll:

Status:
jollo49
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 116
Joined: 3 years ago
Reputation: 52

Naturalny sposób na zaśnięcie?

Unread post by jollo49 » 3 years ago

MeFiuS, Kiedy nie przyjmuję RC'ków to nie mam żadnych problemów z zaśnięciem. Melisa (taka mocniejsza z dwóch torebek) daje radę przy euforykach, ale do zaśnięcia po stymulantach jest za słaba.

Status:
DMX
Sniffiarz
Newbie
Posts: 98
Joined: 3 years ago
Reputation: 14

Naturalny sposób na zaśnięcie?

Unread post by DMX » 3 years ago

Myśle że nic oprócz melatoniny i innych leków OTC które w sumie można zmixować :E tutaj bym nie polecił.

Status:
chelski
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 151
Joined: 3 years ago
Reputation: 42

Naturalny sposób na zaśnięcie?

Unread post by chelski » 3 years ago

Może fenibut? Jest legalny i jak najbardziej skuteczny.

Status:
Bevier
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 420
Joined: 3 years ago
Reputation: 78

Naturalny sposób na zaśnięcie?

Unread post by Bevier » 3 years ago

a wiec moje przemyslenia ( wszystko zostalo wymienione )
melatonina
sex ( moze byc masturbacja jak nie masz z kim )
hydroksyzyna
kwetaplex ( to w ostatecznosci - lek bardzo silny mozesz spac nawet do 20 nastepnego dnia jak jestes out )

reszta sposobow tez dobre ale nie probowalem
pozdro ( milych snow )

Status:
jollo49
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 116
Joined: 3 years ago
Reputation: 52

Naturalny sposób na zaśnięcie?

Unread post by jollo49 » 3 years ago

Lekarz mi powiedział, że zaletą hydroksyzyny jest to, że nie uzależnia. Natomiast pozwolił mi brać jednorazowo 20mg (zbytnio to nie działa) - w ulotce leku jest informacje o dziennej maksymalnej dawce 100mg - jest jakieś pole do manewru tu chyba jeszcze będzie... Mój sen po alfie + hydroksyzynie określiłbym jako "brak pewności czy spałem, czy nie spałem" ;) ;) ;)

Status:
22Max
Blister
Newbie
Posts: 9
Joined: 4 years ago
Reputation: 4

Naturalny sposób na zaśnięcie?

Unread post by 22Max » 2 years ago

Ja przez parę lat nie spałem w ogóle. Raz na kilka dni krótkie drzemki po 1-2h następnie stan czuwania przez 5-6h potrafią z człowieka zrobić wrak. Dodam, że nie używałem żadnych RC, sporadycznie zioło, regularne ćwiczenia nic mi nie pomagało. Żadna melasa, tabletki "na sen" hydroksyzyna na mnie nie działały nie spałem całymi nocami. Problem sie robił kiedy trzeba było przejechać samochodem z rodziną 1500km na wakacje, a ja niewyspany i nie mogłem spać mimo że byłem strasznie zmęczony. Pewien substytut snu przyniósł HemiSync z Instytut Moorea polega to na słuchaniu pewnych dźwięków o określonej częstotliwości bodajże 432 HZ czy MHZ. Czasem słuchanie tego potrafi jakąś część z twego ciała z przenieść po za ciało i podróżować w innej rzeczywistości. Jest to niesamowite uczucie polecam każdemu spróbować jednak zdarza się to dość rzadko ja miałem to raz na 1-2 miesiące, a szkoda bardzo ciekawe i przyjemne uczucie. Jakiś 1,5 roku temu trafiłem na Phenibut (Fenitut) i to był strzał w 10, bierzesz 2-3 miarki, śpisz i rano jesteś zdrowo wyspany sen jest głęboki i budzisz się wypoczęty. Jest też wada nie bierzesz to nie śpisz xD, smak ma tez specyficzny niezbyt przyjemny.
Teraz jestem na etapie testowania Trittico CR zeżarłem połowę z zalecanego minimum czyli 15 tabletek na razie sprawdza się bardzo dobrze. Śpię po 6-8h nawet jak zapomnę 1 dzień wziąć to tez działa. W ulotce pisze, że to działa na serotoninę. Z znajomi mówili, że działa przez jakiś czas też po odstawieniu tabletek.
Jeżeli chodzi o jakość snu dla mnie Phenibut jest nr1 ale jeżeli o sposób działania to Trittico.

Status:
Bobek
Opiowrak
User avatar
Bobek
Posts: 504
Joined: 3 years ago
Reputation: 37

Naturalny sposób na zaśnięcie?

Unread post by Bobek » 2 years ago

Melatonina tylko z apteki i najmoniejsza wersja 5 mg
Ja se wrzucam dwie