NEP - N-Ethylpentedrone

Substances with a mainly stimulating effect like: HEX-EN, 4MPD, alfa-PVP MDPHP, APHP, APVP, APIHP, PV-8, pentedrone.
Status:
Dzesi Pinkman
Odkurzacz
User avatar
Dzesi Pinkman
Posts: 802
Joined: 3 years ago
Reputation: 550

NEP - N-Ethylpentedrone

Unread post by Dzesi Pinkman » 1 year ago

Latest post of the previous page:

Zachęcam do przeczytania wszystkich co poszukuja dobrego Nepa. :)

https://dopek.eu/pl/nep-stone-chemcentrum.nl-opinie%2C-recenzje%2C-dzialanie%2C-opis-t7938p238627.html#p238627
Najlepsze kurczaki w Los Pollos Hermanos.

Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

NEP - N-Ethylpentedrone

Unread post by Gieca » 1 year ago

Jakby ktoś szukał dobrego nepa to polecam uderzać do ChemCentrum, stołowałem się tam niedawno i był świetny :)

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

NEP - N-Ethylpentedrone

Unread post by mbside » 1 year ago

Gieca wrote:
1 year ago
Jakby ktoś szukał dobrego nepa to polecam uderzać do ChemCentrum, stołowałem się tam niedawno i był świetny :)
Oj tak. Jadłem solo, i jako black bullets. W jednym i drugim przypadku wypierdala konkret.

Status:
malyksiaze
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 400
Joined: 2 years ago
Reputation: 78

NEP - N-Ethylpentedrone

Unread post by malyksiaze » 1 year ago

No w black bullet jest jeszcze 3cmc a nep z 3cmc to imo zajebisty mix :)

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

NEP - N-Ethylpentedrone

Unread post by mbside » 1 year ago

malyksiaze, zastanawiam się jakby zarzucić dwie na raz...czy aby nie było za grubo :D po jednej był rozpierdol nieziemski

Dodano po 40 sekundach:
* jestem zaawansowanym laborantem

Status:
Biskup_Analny
Opiowrak
User avatar
Biskup
Posts: 417
Joined: 3 years ago
Reputation: 186

NEP - N-Ethylpentedrone

Unread post by Biskup_Analny » 1 year ago

Image

Szatańska :twisted: moc od ChemCentrum,
Anus Domini

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 497
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

NEP - N-Ethylpentedrone

Unread post by Xeno » 1 year ago

Tak, moc jest, jakaś dopaminowa euforia tli się z w tle, a poza tym duża stymulacja, libido idzie i nie patrzy co kto robi, o ile jeśli to kogoś interesuje. Piękny (jakiś zboczony jestem na tym punkcie) zapach, którego obecność w nozdrzach już kręci, przy czym nie piecze chyba, że ktoś ma zeżarte błony śluzowe, ale przy chlorach to zabawa.

Gdzieś mi wpadł w ręce wór z nepem crystal od chemcentrum i fakt wygląd elegancki, miękkie kryształy które rozsypują się w pył pod naciskiem karty, nie to co jebane metkatynony, które trzeba młotkiem tłuc, a odkurzenie tego to dla masochostów, chociaż sam trochę korzystałem. Być może jest to najlepszy sort na rynku, ale są nep'y o dziwo mocniejsze, też w formie kryształów i (moim zdaniem) ten nie odstaje prawie niczym od reszty.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

NEP - N-Ethylpentedrone

Unread post by mbside » 1 year ago

Xeno wrote:
1 year ago
ale są nep'y o dziwo mocniejsze, też w formie kryształów i (moim zdaniem) ten nie odstaje prawie niczym od reszty
Jak dla mnie, to ten sort od ChemCentrum ma piekielną moc. Robi podręczniowo. Mówiąc "jak dla mnie" mam na myśli kogoś o znikomej tolerancji na stymulanty.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5143
Joined: 6 years ago
Reputation: 3254

NEP - N-Ethylpentedrone

Unread post by Gargameli » 1 year ago

Ja to przymierzam sie do Nep Cristal HQ od Enzochem, bo krążą pozytywne opinie o sorciku
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

NEP - N-Ethylpentedrone

Unread post by Gieca » 1 year ago

Mnie natomiast zastanawia sort od preda na zdjęciach ten nep jest normalnie w brylokrysztale, ciekawe jak działa.

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 497
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

NEP - N-Ethylpentedrone

Unread post by Xeno » 1 year ago

Czy ktoś miał po załadowaniu większej, pojedynczej dawki NEP'a problem z ciągnącą się przez 3 dni pozostałą, pustą stymulacją? Czyli bezsenność, problemy z koncentracją itp. można pie*dolca dostać.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

NEP - N-Ethylpentedrone

Unread post by mbside » 1 year ago

Xeno wrote:
1 year ago
Czy ktoś miał po załadowaniu większej, pojedynczej dawki NEP'a problem z ciągnącą się przez 3 dni pozostałą, pustą stymulacją? Czyli bezsenność, problemy z koncentracją itp. można pie*dolca dostać.
Wątpię

Status:
PanBaobab
Szczur
Newbie
Posts: 22
Joined: 1 year ago
Reputation: 2

NEP - N-Ethylpentedrone

Unread post by PanBaobab » 1 year ago

Uwielbiam nepa bo daje tego charakterystycznego kopniaka, a przy większych dawkach i eufo jest też wyczuwalne :D 8-)

Status:
kondix
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 317
Joined: 2 years ago
Reputation: 57

NEP - N-Ethylpentedrone

Unread post by kondix » 1 year ago

Xeno wrote:
1 year ago
Czy ktoś miał po załadowaniu większej, pojedynczej dawki NEP'a problem z ciągnącą się przez 3 dni pozostałą, pustą stymulacją? Czyli bezsenność, problemy z koncentracją itp. można pie*dolca dostać.
Po jednej dawce? Raczej nie to nawet z hexenem tak nigdy nie miałem ;p

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 497
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

NEP - N-Ethylpentedrone

Unread post by Xeno » 1 year ago

Tak piszą w internetowych badaniach "residual stimulation up to 72 hours" i być może to sobie wkręciłem. Nerwica lękowa też jednak robi swoje, ale informacje o możliwości zaśnięcia 6 godzin po aplikacji można włożyć między bajki. Chyba, że na towar co najwyżej się popatrzy. Mowa oczywiście bez żadnych usypiaczy.

Status:
kulka
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 353
Joined: 5 years ago
Reputation: 249

NEP - N-Ethylpentedrone

Unread post by kulka » 1 year ago

Nep od Chemcentrum bardzo dobry ale od Enzochem też nie pozostaje w tyle.
Testowałem obydwa i każdy m pierdolnięcie ale różnią się między sobą działaniem. Jeżeli chodzi o libido, z tym że ja podaję czasami IV to ciut lepiej wypada nep od Enzo, wyższe libido i wydaje mi się że mniej kara gdy się przedobrzy z dawką. Zaznaczam , że obydwa Nepy są przezajebiste i polecam je z czystym sumieniem.