NEP SNOW Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: ChemCentrum

Status:
Morrison
Psychonauta
User avatar
Morisson
Posts: 536
Joined: 3 years ago
Reputation: 801

NEP SNOW Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Morrison » 2 years ago

Latest post of the previous page:

Od: ChemCentrum,

Nazwa produktu: NEP Snow

Wygląd produktu: (zabrudzenia itd.): Śnieżno biała proch lekko połyskliwy
A9B7F929-E6DB-4BDD-9EDB-2544381CAA2D.jpeg
A9B7F929-E6DB-4BDD-9EDB-2544381CAA2D.jpeg (1.2 MiB)
ROA: Sniff

Czas działania: 1,2-1,5 godz

!JEŚLI BĘDZIESZ MUSIAŁ WEJŚĆ W KONTAKT Z ODCZYNNIKIEM CHEMICZNYM ZALECA SIĘ ZROBIENIE WCZEŚNIEJ PRÓBY UCZULENIOWEJ!!

Zaaplikowano: uczuleniową ok 20mg/ oraz 70mg/90mg

Nep snow - zaplikowano 70mg, sniff wchodzi lekko, niezbyt duży ukłucie w nozdrza, ale naprawdę delikatnie. Spływ gorzki, który da się szybko przepić. Po kilku minutach wchodzi lekkie przyspieszenie które się rozpędza przez kilka następnych by w końcu dać potężnego kopa dopaminowego.


Ta stymulacja sprawia że człowiek doznaje euforii i podekscytowania. Puls wyraźnie wzrasta, zwiększa się dosyć libido. Otwartość i gadatliwość w kontaktach z drugim człowiekiem. Można czasami się rozpędzić i poprzez gadatliwość wyjawić coś co chcielibysmy jednak ukryć.


Napływają fale gorąca. Ochota na zajęcie się czym
kolwiek. Burza pomysłów, zaczynałem robić jedna rzecz a po chwili już robiłem zupełnie cos innego.


Drugi sniff 90mg zadziałał tak samo jak pierwszy. Fala motywacji połączona z burzą pomysłów. Człowiek może pokazać się innym, nie ma destrukcyjnej bomby. Materiał nada się się na spotkanie wśród ludzi kiedy chcemy żeby nikt nie zauważył. A jeśli poczęstujemy innych to zabawę będzie przednie bo w towarzysteie tworzy się świetny flow i jedni nakrecaja drugich.


Sort jest wyjątkowy czysty i swietnie stymuluje. Myśle ze zadowoli każdego fana stimów.

Pozostaje mi tylko przyznać z czysty sumieniem znak jakości i certyfikat zajebistości 🤩🤩🤩


Plusy:
+ moc
+ wydajność
+ czyściej
+ swietnie stymuluje


Minusy:
- potrafi przejąć kontrole a mniej czujny użytkownik może co chwile dorzucać co może być niebezpieczne.


Ocena:
Sklep: 10/10
Produkt: 9,5/10
Kontakt: 10/10
Bhp: 10/10



TO, ŻE MÓJ SEN WYGLĄDAŁ W TEN SPOSÓB NIE ZNACZY, ŻE W TWOIM PRZYPADKU BĘDZIE TAK SAMO!
PROSZĘ MIEJ TO NA UWADZE, SZANUJ SWOJE ZDROWIE I PAMIĘTAJ, ŻE PRODUKTY RC NIE SĄ DO SPOŻYCIA!
Nic o nas bez nas.

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
User avatar
Yournightmare
Posts: 1531
Joined: 4 years ago
Reputation: 91

NEP SNOW Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by YourNightmare » 2 years ago

Morrison, masz ode mnie certyfikat za rękę i jak ją napisałeś, czyli masz odczucia po tym nepie co ja, więc nie pozostawia wątpliwości że nep snow to mega etim, a Stone to też świetna sprawa :)
ChemCentrum, nie ma lipy :thumbup:
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.