New products suggestions Predator-rc


Shop Profile: predatorRC

Status:
Madzia85
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 64
Joined: 5 years ago
Reputation: 6

New products suggestions Predator-rc

Unread post by Madzia85 » 4 years ago

Latest post of the previous page:

proponuję:

4-ho-mipt/ 4-aco-dmt jest na to naprawdę wielki popyt

Z dysocjantow 3-ho-pce i powrót do mxe. Jest to osiągnalne a tez sądzę że byłoby brane

Z benzo Nitrazepam i Flualprazolam

Z amfetamin 2fma i 3fma których chyba nie ma na stronie a dwojka była wiele warta

No i furany.... 5apb, 6apb... coś zarówno z 5xxx jak i 6xxx

I dla mnie byłby kosmos

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Pred
Posts: 2951
Joined: 7 years ago
Reputation: 2033

New products suggestions Predator-rc

Unread post by predatorRC » 4 years ago

This post has high reputation.

Cactus1234 wrote:
4 years ago
Podbijam panów wyżej : 6apb i/lub 5-mapb.
Niebo też by było 4ho met - wtedy bym chyba zapasy na kilka lat zrovil
6-apb nie ma skąd

5-mapb i 4-ho-met da radę i chyba kolejne co wjedzie to 4-ho-met :)
ONE AND ONLY

Status:
gengu
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 236
Joined: 5 years ago
Reputation: 131

New products suggestions Predator-rc

Unread post by gengu » 4 years ago

predatorRC wrote:
4 years ago
5-mapb i 4-ho-met da radę i chyba kolejne co wjedzie to 4-ho-met
I to są super wieści, już nie mogę się doczekać :E

Status:
Syntetyk12
Psychonauta
Użytkownik
Posts: 552
Joined: 4 years ago
Reputation: 143

New products suggestions Predator-rc

Unread post by Syntetyk12 » 4 years ago

predatorRC
A coś z serii 5 meo xxx ?

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1193
Joined: 7 years ago
Reputation: 115

New products suggestions Predator-rc

Unread post by wiktororban01 » 4 years ago

4mec, pfpp, i jakieś jwh142 albo 018

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

New products suggestions Predator-rc

Unread post by Wizzair » 4 years ago

wiktororban01 wrote:
4 years ago
4mec, pfpp,
Bezsensu.

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1193
Joined: 7 years ago
Reputation: 115

New products suggestions Predator-rc

Unread post by wiktororban01 » 4 years ago

Wizzair wrote:
4 years ago
wiktororban01 wrote:
4 years ago
4mec, pfpp,
Bezsensu.
ah Jo tam te twoje teorie....tsk samo uważałeś, że metylon bez sensu i nie realne a tu proszę.. Pkjaiwl się... Ja tak czułem.. I nie zawacham się wywróżyć, że i jest nawet szansa żeby 4mmc weszło za jakiś czas.. Ja już to wyczułem jak 3mmc weszło a powrotem... Niestety od czasu nielegala 3mmc nie weszło nic ciekawego same oracze... RC wraca do korzeni i bardzo dobrze... A to czy 4mec i pfpp to bez sens to nie sądzę.. Oba te rcki robiły furorę kiedy w miksach i solo i i tak zjadają dupa 99lrocemt substancji które pojawiły się po 2015..kwesta gustu z resztą.. Nie będziesz chciał to nie kupisz ale daj żyć ludziom którzy chętnie kupia

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

New products suggestions Predator-rc

Unread post by Wizzair » 4 years ago

:lol: ma ktoś jakiś translator żeby zrozumieć ten bełkot wyżej ?

Dodano po 3 minutach 35 sekundach:
Co do metylonu to nie ma żadnych opinii... Będą opinie to będzie można ocenić ten ruch.
Co do mmc to jest w darknecie. Parę osób kupiło i lipa ;))
Żyj dalej latami 2010. Na całe szczęście mało kto Cię słucha.

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1193
Joined: 7 years ago
Reputation: 115

New products suggestions Predator-rc

Unread post by wiktororban01 » 4 years ago

Mordko ja bym się z tobą w pełni zgadzał gdyby z rokuvna rok wychodziły jakieś kurwa co raz to lepsze kozaki.... Jakieś ciekawe amferaminy, uwa101 uwa 104, RTI 150 i cuda nie widy... To bym się zgodził ze nie ma co wracać do legend. Początków branży... ALE KURWA!!!!!! Z WYJĄTKIEM SAJKO KTÓRE IDZIE DO PRZODU to cała reszta tej jebanej branży idzie w tył......jakosciowa to ta branża się cofa a nie nie rozwija wiec takie substancje jak metylon, pfpp, 4mec, dobre 4emc, 2,3mdmc to rozmurwiaja wszystkie te nowości w przedbiegach... Powiedzmy sobie szczerze.. Już za czasów 3mmc bylachujowka na rynku RC.. 3mmc i 4bmc z w swojej generacji było liderami i teraz mi powiedz, co ciekawego wyszło po delegal w 2015 z ketonów? Jeden wielki huj..

Dodano po 53 sekundach:
predatorRC, szacun za wprowadzenie metylonu

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

New products suggestions Predator-rc

Unread post by mbside » 4 years ago

wiktororban01, mógłbyś chociaż trochę zmienić formę pisania postów ? Tego czytać się nie da.
Wizzair wrote:
4 years ago
:lol: ma ktoś jakiś translator żeby zrozumieć ten bełkot wyżej ?
Dokładnie

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

New products suggestions Predator-rc

Unread post by Wizzair » 4 years ago

wiktororban01 wrote:
4 years ago
szacun za wprowadzenie metylonu
Czizys... MAsz jakies informacje, że na pewno to metylon ? Chocby testy kolorymetryczne ? cokolwiek.
nie masz nic.

To o czym piszesz przerabialiśmy kilkukrotnie, ale jesteś takim betonem, że nie dociera do Ciebie to co się pisze.
nie dociera do Ciebie, że wiekszość vendorów wprowadza to co maja legalne w kraju z którego wysyłaja wiec piszesz o wprowadzaniu 4mmc (wtf %-)
wiktororban01 wrote:
4 years ago
gdyby z rokuvna rok wychodziły jakieś kurwa co raz to lepsze kozaki
Po co ? chcesz zarżnąć rynek ?
Na rynku masz kilkanaście substancji które ida jak woda tacy jak ty którzy żyja bombą z lat 2009-2012 są w odwrocie.
Nikt nie będzie inwestować 90-100 tys złotych w substancje które mu nie zejda.
Pisałem Ci kiedyś - masz pomysł - wprowadzanie niszowych substancji - wpakuj w to oszczędności i jeśli masz racje bedziesz milionerem.
Mając pomysł na pfpp zsyntezujesz sobie (tylko chuj wie gdzie byłaby synteza i sprzedaz jak to jest zakazane w 2/3 swiata xD ) lub zamówisz pare kilko i sprzedasz od reki.
A, że pfpp w czasach swojej swietnosci miało 40-60proc pozytywnych opinii to chuj tam - o tym juz nie powiesz ;)

Chcesz nowe substancje ? Zrób to samo. Uderz do jakiegoś vendora który ma opcje custom synthesis, wyłóż kase i sprzedawaj.
Jakies RTI150 na bank Ci pojdzie.
Pewnie bedziesz musiał sprzedawac w cenie podobnej do kokainy (chyba, że wezmiesz 30kg) no acle to sa takie petardy, że na pewno pójdą ;)

Najzabawniejsze, że chcesz po 10-12 latach wprowadzenia substancji które były hitami jak najmocniejszym stimem był bufedron ( xD )
Dziś na rynku mamy kosy i wprowadzanie substancji słabszych mija sie z celem - co też już wyjasniałem.

Ja wracam do myku i dodaje Cie do listy ignorowanych.
Szkoda tylko, że Ty sie rozpisujesz o nowościach, bo przez takich jak ty vendorzy nie słuchają potem klientów.

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1193
Joined: 7 years ago
Reputation: 115

New products suggestions Predator-rc

Unread post by wiktororban01 » 4 years ago

No właśnie jebles w sedno tego idiotycznego dzisiejszego myślenia... "najmocniejszym stimem był bufedron"... Właśnie to jest tu smieciarskie myślenie polskiego szperają ego po śmietnikach ćpuna..
BYOE BYLO MOCNO... nie przyjemnie ale mocno... Mogą być schizy... Noradra szalejącą 72 godziny i huj wie co jeszcze... Ważne, że jest mocno... To są Polaczki właśnie... A skoro to moje myślenie jest tak zjebane to po jaki huj lredi ściąga metylon? Gówno prawda że czasy świetności minęły... Nie było dostępu to i ludzie nie myśleli o tym...zobaczysz że jak ten metylon będzie dobrej jakości to będzie hitem... 3mmc też nie było jakiś czas i wróciło i jakoś nieczarznelo rynku tylko ma się dobrze i są chętni... Nie chcę zarznac rynku tylko chce żeby ten rynek się trochę zmienił i to się małymi krokami właśnie dzieje i bardzo dobrze a nie tylko kurwa ciągle chliry, hexeny i kurwa jakieś kurwa dziwne kanna których niebezpieczeństwo równa się z fentanylem... Mówisz tropany nie zejdą... Jeden czy dwóch vendorow z EU Miao troparil i miało go dość drogo ale i tak było w huj chętnych i ludzie brali dopóki nie wiadomo czemu vendor nie zrobił exit scama ale to już inna temat.. Nawet miał ograniczone gramatury troparilu, to chyba jednak coś znaczy...to jest pierdolenie, że nasz rynek nie może być równie rozwinięty..nie jesteśmy do huja Pana Białorusią.. Ludzie chcą kupować dobre rzeczy i chcą wydać nawet troszkę większą kasę jeśli za cena pójdzie jakość... Czloowy vendor różowego miał np 3mmc chyba najlepszy sort jaki w obecnych czasach był dostępny i miał go drożej a mimo to ludzie płacili... Ty Wizzair chyba masz jakieś komunistyczne korzenie :D zero postępu, zero nowatorstwa, zero ryzyka.. Niech będzie tak jest jest bo ludzie przecież mają co zryc xd

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

New products suggestions Predator-rc

Unread post by Wizzair » 4 years ago

Dodano po 9 minutach 5 sekundach:
wiktororban01 wrote:
4 years ago
BYOE BYLO MOCNO
?

Czyli co najpierw bedzies dążyć do tego, żeby vendorzy wycofali ze sprzedazy heptedrony, hexedrony i inne mocne substancje ?
A może zacząłbys od nauczenia ludzi jak minimalizować ilość katecholamin?
A może Ci przypomne jak 3 lata temu opisywałem eksperymenty w których wrzucasz hexen wraz z 2-3 suplementami i możesz spokojnie zasnąć ?
wiktororban01 wrote:
4 years ago
zero postępu, zero nowatorstwa
No przecież to ty chcesz wprowadzać truchła sprzed nastu lat ;Takich wynalazków nie wprowadz ana te chwile nikt.
pojawił sie tylko produkt pod nazwą metylon na co nie ma żadnego papieru.
jak to metylon - spoko, fajnie oby tak dalej.
jak pojawia sie jakies wynalazki typu RTI - spoko fajnie.
Tylko znajac zycie pojawi sie cos jak dichlorotropan i znów bedziesz płakać, że to za mocny stim i czemu tak jest.

był aminorek pf-4m-aminorex (czy jakos tak) i szału nie było. 2 tyg sie jarałeś, zadałeś spokojnie z 30-40 pytań o te substancje i zawiodłeś się... Zawodzisz sie na substancjach odkąd pamietam a to za duzo noradry a to 3mmc to nie 3mmc a to za krótko, za długo a to cos tam.
jak Cie słuchac ?

Jeśli Ciebie stac na to, żeby pakować w produkty które nie zejdą np 100 000 zł to spoko, ale vendorzy wolą wejść w cos co im zejdzie.
Pewnie odpiszesz , że nowosci czy starocie im zejdą no to spoko, tylko na te chwile nie udało sie żadnegu duzemu graczowi wprowadzic tego co ty promujesz.

I raczej tak zostanie. Robisz to źle, nie znając wogóle realiow rynku a najgorsze, że robisz to wszystko na siłe.

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1193
Joined: 7 years ago
Reputation: 115

New products suggestions Predator-rc

Unread post by wiktororban01 » 4 years ago

Mówisz truchła z przed 12clat....tylko, że te truchła zjadają dupa jakościowo to obecne nowości..... Troparil dostępny? Daj na priv legitnego vendor a już więcej na tym forum nie usłyszysz ode mnie o troparilu obiecuje.. Mówisz, dorzucać do hexeny 3 różne suplementy to i zasnąć można.. A może jeszcze benzo na to? Haha w ten sposób to ja mogę i mdphp wpierdalac...co do metylon to nie mam testów poza tymto, że u innych vendorow to może być metylon a nie prawdziwe mdma to raczej moje przypuszczenia które raczej się nie obronią właśnie ze względu na przez cb wspomnianego sniffa więc raczej obstawiam, że to oryginał przynajmniej u diabelskiego. Co do predatora to jest to jeden z czołowych vendorow do którego mam szacunek i zaufanie więc jeśli pisze, że metylon to raczej w to wierzę i to nie ja ani vendor ma udowadniać, że to jest metylon.. To spekulanci powinni udowodnić, że to nie jest metylon jeśli są takimi kozakami..czekam na priv z troparilem.. Pytam jeszcze raz Cb. Co wyszło nowego ostatnimi czasy co mogłoby się równać z klasykami? Hexen? Heptedron? A może bk epdb to taki zajebisty drug? A może kleferin.. Buahhaah..to jest ta niby nowa cudowna generacja narkotyków a klasyki to takie w ogóle hujowe i bez sensu..

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

New products suggestions Predator-rc

Unread post by mbside » 4 years ago

wiktororban01,

Ja tak czytam te Twoje posty i nie wiem o chuj Ty się tak burzysz ? O co Ci człowieku chodzi...

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

New products suggestions Predator-rc

Unread post by Wizzair » 4 years ago

wiktororban01 wrote:
4 years ago
hexeny 3 różne suplementy to i zasnąć możn
Tłumaczyłem jak dziecku - jak masz za mało serotoniny to CIe beda adrenalinowce schizowac.
Ja na heksie spokojnie pracowałem - jak zreszta wielu innych
wiktororban01 wrote:
4 years ago
o do metylon to nie mam testów poza tymto, że u innych vendorow to może być metylon a nie prawdziwe mdma to raczej moje przypuszczenia które raczej się nie obronią właśnie ze względu na przez cb wspomnianego sniffa więc raczej obstawiam, że to oryginał przynajmniej u diabelskiego.
Conajmniej 3 osoby pisały, że sniffem działa...
wiktororban01 wrote:
4 years ago
i zaufanie więc jeśli pisze, że metylon to raczej w to wierzę i to nie ja ani vendor ma udowadniać, że to jest metylon..
Czyli vendor może wprowadzić co chce i to my mamy udowodnić mu,że to nie jest to co powinno?
Kpisz ?
wiktororban01 wrote:
4 years ago
Co wyszło nowego ostatnimi czasy co mogłoby się równać z klasykami? Hexen? Heptedron?
Ale pod jakim względem ?
Jak można porównywac hexen z pentedronem ? jak można porównywac cmc z mmc jak to wszystko to inna bajka?

Czy Ty mozesz nie trollowac tylko pisać normalnie ?
mbside wrote:
4 years ago
O co Ci człowieku chodzi...
On sam nie wie.
Kiedys pytał mnie co ja bym wprowadził.
No to mu odpisałem, że pewien vendor importujac 3emc, 3bmc, 4 fec posłuchał mnie i miał substancje z przezajebistym potencjałem.
A co ja bym chciał ?
Np MDAI, MDMAi, cos z amfetamin, z ketonów, 4JMC, 4-TFMC, dla fanów alf dichloro-apvp, może np cos takiego:

Zapowiada sie ekspansja tego rodzaju substancji.

https://www.researchgate.net/publication/312103434_The_abuse_potential_of_two_novel_synthetic_cathinones_with_modification_on_the_alpha-carbon_position_2-cyclohexyl-2-methylamino-1-phenylethanone_MACHP_and_2-methylamino-1-phenyloctan-1-one_MAOP_and_th