Niewiarygodne! 21 letni obywatel Liberca po zażyciu LSD

News from the world of research chemicals and information about changes in the law.
Status:
4mmc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 634
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

Niewiarygodne! 21 letni obywatel Liberca po zażyciu LSD

Unread post by 4mmc » 7 years ago

Niewiarygodne! 21 letni obywatel Liberca po zażyciu LSD przebiegł nago przez Polskę do Niemiec w ciągu jednej nocy!

Image

Historia ta ma swój początek w Republice Czeskiej. Tam też 21 letni Marek H. postanowił zażyć LSD. Według jego relacji zaraz po konsumpcji narkotyku poczuł się tygrysem syberyjskim. Twierdził też że poczuł zapach zwierzyny i podjął trop ponieważ czuł się głodny. Nie był świadomy tego że jego bieg trwał około 8h. Przebył on około 25km. Nie zauważył on jednak fotopułapek montowanych przez leśniczych. Oto zdjęcia które ukazują go jako tygrysa.
Image

Leśniczy podzielili się odkryciem z policją. Ta przekazała sprawę niemieckiej stronie która ujęła Marka H. w Gorlitz na peronie. Tłumaczył się tym że nie był świadomy tego przez że przebiegł 2 granice nago udając zwierzę. Twierdził też że LSD pomaga mu leczyć depresję i uzewnętrznić jego prawdziwe ja. Jako że nie posiadał przy sobie żadnych innych substancji zabronionych został ukarany mandatem. Panu Markowi życzymy dalszych udanych tripów i przemian w dzikie zwierzęta.
Image
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
Snow Queen
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 264
Joined: 7 years ago
Reputation: -31

Niewiarygodne! 21 letni obywatel Liberca po zażyciu LSD

Unread post by Snow Queen » 7 years ago

Ciekawe ze co dostał mandat ^^
Jednakże nie wydaje mi się że biegal po LSD, bardziej bym pomyślała że coś ala 2c-b fly ładowane co 3 godziny :3 w każdym razie podróż na pewno ciekawa.
byłam chora, zakochana, zachorowałam na miłość, chciałam poszybować ku wolności,
chciałam zobaczyć jak wolni żyją, prawie ugrzęzłam w bagnie, wydostałam się bo jedyne czego teraz mi trzeba to jego miłość.

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

Niewiarygodne! 21 letni obywatel Liberca po zażyciu LSD

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

Ja na jego miejscu bym się spalił ze wstydu i nigdy nie przyznał bym się że jestem na kartonie, chyba to jakieś prowo. :eh: