p******@****n*ail.*h

Opinions about research chemicals shops and their products.
Most active topic:
Where to shop research chemicals now?
Status:
Janek43
Szczur
Newbie
Posts: 29
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

p******@****n*ail.*h

Unread post by Janek43 » 4 years ago

Latest post of the previous page:

Nie polecam hexa po tym żółtym bardzo źle się czułem. Różowe 3cmc co to wogule jest bo napewnie nie 3

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6375
Joined: 6 years ago
Reputation: 3115

p******@****n*ail.*h

Unread post by Boss » 4 years ago

animeversa, nep to tragedia był
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Janek43
Szczur
Newbie
Posts: 29
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

p******@****n*ail.*h

Unread post by Janek43 » 4 years ago

Hex też masakra na następny dzień czułem się jak by mnie tir przejechał. 3 cmc dostałem w samplu to różowe ale nie chce wogule tego. Moim zdaniem nie jest to 3 cmc jakoś dziwnie śmierdzi

Status:
DonPizdeon
Sniffiarz
Newbie
Posts: 142
Joined: 6 years ago
Reputation: 27

p******@****n*ail.*h

Unread post by DonPizdeon » 4 years ago

Jaki jest neo dalej ten co pod róż podchodzi??

Status:
Trefemmski
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 287
Joined: 6 years ago
Reputation: 89

p******@****n*ail.*h

Unread post by Trefemmski » 4 years ago

A ktoś coś o nowym 3mmc? Ja cały czas się zastanawiam co wy widzicie w tym jebanym hexie. Ja po tym na drugi dzień to jestem odłączony id świata. Faza może przez 30 min dobra a później męczarnia.

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

p******@****n*ail.*h

Unread post by Gandalf » 4 years ago

XDDD Jak Wy możecie ten syf żreć... masakra :lol:
Janek43 wrote:
4 years ago
Nie polecam hexa po tym żółtym bardzo źle się czułem. Różowe 3cmc co to wogule jest bo napewnie nie 3
Nie martw się - raz trafiłeś tak, może następnym razem Ci nie zmiesza tematu z jakimś gównem :lol:
Po co się truć, masakra... Macie Atomchemicals, i macie innych, dobrych i zaufanych vendorów lol ...
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Anonim24
Newbie

p******@****n*ail.*h

Unread post by Anonim24 » 4 years ago

Pysz to nie stał obok v. Nadal dawajcie mu kasę za to gówno co wysyła.

Status:
Trefemmski
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 287
Joined: 6 years ago
Reputation: 89

p******@****n*ail.*h

Unread post by Trefemmski » 4 years ago

3cmc brązowe naprawdę dobre, a nawet bym powiedział że lepsze od tamtego białego. Ale wiadomo każdy lubi co innego. Bardziej euforyczna, ale już przy 4-5 dorzutce trzeba dorzucać co chwilę, choć chyba większość tematów dzisiaj taka jest.

3mmc testowane po 3cmc brązowym, po 5h snu i zjedzeniu 4 jajek z pomidorem i chlebem właśnie teraz .
Zapodany sniff 150 mg. Wkręca się powoli coś tam czuc, szczene zaciska. Nie walę więcej bo nie ma sensu, a chciałbym spróbować bombkę. Dlatego c ocena 3mmc się wstrzymuje na razie. Gardło to wypala nie chuj kurwa dawno takiego uczucia w gardle nie miałem jak teraz . Źrenice w chuj wyjebane jak po jakimś MDMA. Bombka myślę że zmiotłaby.

Status:
lukasz1234
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 28
Joined: 5 years ago
Reputation: 2

p******@****n*ail.*h

Unread post by lukasz1234 » 4 years ago

Pyszny zawiesza działalność na jakiś czas gdyż paczki przechwytywane są i przypał jest.

Status:
DragonJe DMT
Dopaminator
User avatar
Newbie
Posts: 1218
Joined: 7 years ago
Reputation: 187

p******@****n*ail.*h

Unread post by DragonJe DMT » 4 years ago

Na sortowniach już paki zostają czy z pod paczkomatu zawijka ?
---------------------------------------------------------------------------
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
______________________________________________
Jeśli mój post pomógł Ci w jakiś sposób daj plusik :D Nic Cię on nie kosztuje :)

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 7 years ago
Reputation: 1490

p******@****n*ail.*h

Unread post by Legend » 4 years ago

DragonJe DMT, lukasz1234, Paczki przechwytywane są bo klienci są nieostrożni. Używają tego samego maila odbiorczego, numerów telefonow itp.
P**mu dobrze życze, ale wysyłki powinien inaczej zrobić.
Napiszę to jeszcze raz.
Tylko w jednym wypadku (firmy przesyłkowej) paki są przechwytywane na sortowniach, ze względu na skanowanie ich przez skaner X-RAY (RTG) aktualnie może to dotyczyć nawet 50-60% pak!!! (nie mówię tutaj o zagranicznych)
Skanowanie po firmach prywatnych jest żadkie i skanują przenośnymi skanerami RTG.
U firm prywatnych co najwyżej raz na jakis czas, piesek z KAS może powąchać paczki na sortowni. Jeżeli vendor nie zabezpiecza swoich opakowań, towar jebie na kilometr - to taki pies będzie wył już od wejścia...
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Stare
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 94
Joined: 4 years ago
Reputation: 49

p******@****n*ail.*h

Unread post by Stare » 4 years ago

Kogo mi najbardziej szkoda to osób, które nie przestrzegały bhp, bo teraz jak domniemam może być oporowy smród dla klientów jak i samego vendora. Mnie to chyba broni ręka boska, że skończyłem w pore i racze się browarkami.

Status:
Pablo Escobar
Sniffiarz
Newbie
Posts: 111
Joined: 5 years ago
Reputation: 1

p******@****n*ail.*h

Unread post by Pablo Escobar » 4 years ago

Mam gościa co pracuje kurierce zatrzymali gołębie Tomaszowie Maz.

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posts: 804
Joined: 6 years ago
Reputation: 258

p******@****n*ail.*h

Unread post by Feszek » 4 years ago

No nie dziwię się, że zawiesza działalność, bo będą węszyć...

Gdzieś tam osobiście jestem w delikatnym szoku bo pakowanie było okej, zamknięte grono klientów a tu nagle cala partie wyłapują w gorącym już można powiedzieć przedsiwtecznym okresie.

Wyjścia są dwa albo służby same sobie zamówiły paczke od pysznego (byli na liście stałych klientów i kontrolowali sytuację lub ktoś się sprzedał i oddał swój dostęp) i dalej już z górki

Lub

Pies na sortowni

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 7 years ago
Reputation: 1490

p******@****n*ail.*h

Unread post by Legend » 4 years ago

Feszek wrote:
4 years ago
Wyjścia są dwa albo służby same sobie zamówiły paczke od pysznego (byli na liście stałych klientów i kontrolowali sytuację lub ktoś się sprzedał i oddał swój dostęp) i dalej już z górki
Takie coś nazywa się prowokacją lub zakupem kontrolowanym i jest dopuszczone w Polskim prawie .... :(
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
DragonJe DMT
Dopaminator
User avatar
Newbie
Posts: 1218
Joined: 7 years ago
Reputation: 187

p******@****n*ail.*h

Unread post by DragonJe DMT » 4 years ago

josiek
Ale to co smutni panowie byli w gronie klientów czy jak ?
---------------------------------------------------------------------------
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
______________________________________________
Jeśli mój post pomógł Ci w jakiś sposób daj plusik :D Nic Cię on nie kosztuje :)