Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Section dealing with legal issues related to the use of stimulants. Questions about legality and legal status.
Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5153
Joined: 6 years ago
Reputation: 3260

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by Gargameli » 4 years ago

Latest post of the previous page:

galileusz92, lipa... oby w razie "w" nie powiązali płatności z zamówieniem.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
galileusz92
Blister
Newbie
Posts: 7
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by galileusz92 » 4 years ago

a to oni nie robią tego od razu ? nie sprawdzają czy ja dokonywałem płatności ?

wdaje mi sie ze najlepszym wyjsciem bedzie ściemnianie, że ja nic nie zamawiałem, przynajmniej nie pamietam, mogłem być pijany, a dużo rzeczy zamawiam przez neta. Powinno przejść ?

Status:
Zydzi0
Blister
Newbie
Posts: 7
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by Zydzi0 » 4 years ago

mbside, normalnie ma nie iść o ile będzie nieobowiązkowe ew nie będzie mógł przyjść tak jak w moim przypadku. Akurat w Anglii byłem, w sierpniu pies przyszedł na chatę z informacją dla matki że mam się stawić na wyjaśnienia. Wróciłem w listopadzie i nigdzie nie bylem, także wiem co tutaj pisze. W razie przypału najlepiej żeby nie miał możliwości fizycznie być na miejscu, lepiej miesiąc posiedzieć za granicą niż wyłapać wyrok czy grzywnę, proste

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posts: 804
Joined: 6 years ago
Reputation: 258

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by Feszek » 4 years ago

mbside wrote:
4 years ago
Zydzi0, jak nie ma iść na wezwanie? To na pewno będzie stawiennictwo obowiązkowe. A wiadomo co będzie jak się nie stawi. Nie pisz takich pierdół. Lepiej już pójść i zasłaniać się niepamięcią, jeśli nie mają żadnych kwitów na Ciebie lub się przyznać i wyrazić skruchę i dobrowolnie poddać się karze jeśli takie kwity mają
dokładnie w punkt, jeśli się nie wstawi po dobroci to sami po niego przyjadą w wariancie optymistycznym a w pesymistycznym rycie chaty.

Radzę podejść do tematu z kulturą i bez cwaniactwa ale i do niczego się nie przyznawać.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by mbside » 4 years ago

Feszek wrote:
4 years ago
Radzę podejść do tematu z kulturą i bez cwaniactwa ale i do niczego się nie przyznawać.
Tym bardziej, że kolega napisał, że to jego pierwszy przypał.

Dodano po 49 minutach 45 sekundach:
Zydzi0 wrote:
4 years ago
mbside, normalnie ma nie iść o ile będzie nieobowiązkowe ew nie będzie mógł przyjść tak jak w moim przypadku. Akurat w Anglii byłem, w sierpniu pies przyszedł na chatę z informacją dla matki że mam się stawić na wyjaśnienia. Wróciłem w listopadzie i nigdzie nie bylem, także wiem co tutaj pisze. W razie przypału najlepiej żeby nie miał możliwości fizycznie być na miejscu, lepiej miesiąc posiedzieć za granicą niż wyłapać wyrok czy grzywnę, proste
Jaki miesiąc za granicą żeby nie wyłapać wyroku? W miesiąc sądzisz że wszystko ucichnie?

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posts: 804
Joined: 6 years ago
Reputation: 258

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by Feszek » 4 years ago

Prawilniacy i frajerzy bujaja się z tematem dalej, jedni za cwaniactwo a drudzy za głupotę.

Kto ma jakiś tam jeszcze mózg nie przeżarty wstawia się kulturalnie na wezwania, grzecznie tłumaczy że nie zamawia i nie zażywa żadnych narkotyków i temat zamyka w 10min. Jak wyglądasz normalnie i normalnie gadasz to gliniarz sam odpuści bo wie, ze latwo nic ugra. Stając okoniem lub sprzedając mu fakty wie że jest sens drążyć.