paczka zatrzymana - SMS z Urzedu Celnego

Section dealing with legal issues related to the use of stimulants. Questions about legality and legal status.
Status:
galileusz92
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 7
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

paczka zatrzymana - SMS z Urzedu Celnego

Unread post by galileusz92 » 4 years ago

witam, problem i nietypową sytuacje z którą nie spotkałem sie tutaj na forum jeszcze aczkolwiek przed chwilą dostałem sms o takiej treści:

"Witam, piszę w sprawie przesyłki z Holandii. Proszę o przesłanie adresu e-mail, naktóry mozna wysłać dokumenty z Urzędu Celno Skarbowego. Agencja Celna UPS.

co mam zrobić przecież nie podam maila bo powiedzą że wiem o przesyłce a ja chce sie jej w razie czego wypierać. Moze zadzwonic tam i zapytać o co chodzi bo ja zadnej paczki z Holandii nie zamawiałem i nie wiem o co chodzi ?

dodam ze przez przypadek zamówiłem magiczne trufle z kurierem UPS i jest przydał chyba :/

pomóżcie pilne ! :/

Status:
Mirjik
Narkotykacz
User avatar
Mijrik
Posts: 334
Joined: 7 years ago
Reputation: 59

paczka zatrzymana - SMS z Urzedu Celnego

Unread post by Mirjik » 4 years ago

:clap: :x :thumbdown:
:D :thumbup: Cash Money Brothers
CMB :smoke: :clap:

Status:
Haris777
Narkotykacz
Newbie
Posts: 298
Joined: 6 years ago
Reputation: 115

paczka zatrzymana - SMS z Urzedu Celnego

Unread post by Haris777 » 4 years ago

galileusz92, wlasnie dzwon i pal głupa ze nic nie wiesz o zadnej przesylce z nl. Urwanie kontaktu z UC moze zaszkodzic. Normalnie idz na technomaniaka,ze Ty nic nie zamawiałes.

Status:
Wiaruz
Szczur
Newbie
Posts: 18
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

paczka zatrzymana - SMS z Urzedu Celnego

Unread post by Wiaruz » 4 years ago

galileusz92, I jak tam?

Status:
galileusz92
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 7
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

paczka zatrzymana - SMS z Urzedu Celnego

Unread post by galileusz92 » 4 years ago

Wiaruz wrote:
4 years ago
@galileusz92, I jak tam?
w sumie to nie wiem jak bo sytuacja moja wygląda tak, do 31.08.2020 żadnego zawiadomienia nie dostałem, a od miesiąca nie wiem bo musiałem zmienić mieszkanie, wiec automatycznie nic mi nie przychodzi, zaden list. Nie wiem co bedzie dalej :think: