Pay4rc step by step

Everything related to cryptocurrencies.
Status:
Saiyansoul
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 13
Joined: 9 months ago
Reputation: 1

Pay4rc step by step

Unread post by Saiyansoul » 8 months ago

Witam, ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak opłacić zamówienie z pay4rc ? Jestem kompletnie zielony w tym, jakiś portfel czy giełda kryptowalut? Prócz bitomatow

Status:
Sniffiarz
Sniffiarz
Newbie
Posts: 89
Joined: 1 year ago
Reputation: 10

Pay4rc step by step

Unread post by Sniffiarz » 8 months ago

Musisz skopiowac link transakcji z pay4rc i zapłacić najlepiej electrum wallet

Status:
m3xir
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 498
Joined: 2 years ago
Reputation: 86

Pay4rc step by step

Unread post by m3xir » 8 months ago

Saiyansoul wrote:
8 months ago
Witam, ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak opłacić zamówienie z pay4rc ? Jestem kompletnie zielony w tym, jakiś portfel czy giełda kryptowalut? Prócz bitomatow
No a masz już środki na jakimś portfelu? Jeżeli nie to najpierw musisz wpłacić sobie kryptowaluty na portfel. Możesz to zrobić np. na Binance. Możesz też potem bezpośrednio z tego zapłacić w Pay4rc ale lepiej najpierw wysłać kasę na portfel zamiast wysyłać z giełdy.

Status:
Saiyansoul
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 13
Joined: 9 months ago
Reputation: 1

Pay4rc step by step

Unread post by Saiyansoul » 8 months ago

m3xir wrote:
8 months ago
Saiyansoul wrote:
8 months ago
Witam, ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak opłacić zamówienie z pay4rc ? Jestem kompletnie zielony w tym, jakiś portfel czy giełda kryptowalut? Prócz bitomatow
No a masz już środki na jakimś portfelu? Jeżeli nie to najpierw musisz wpłacić sobie kryptowaluty na portfel. Możesz to zrobić np. na Binance. Możesz też potem bezpośrednio z tego zapłacić w Pay4rc ale lepiej najpierw wysłać kasę na portfel zamiast wysyłać z giełdy.
A możesz polecić jakiś portfel?

Status:
Sniffiarz
Sniffiarz
Newbie
Posts: 89
Joined: 1 year ago
Reputation: 10

Pay4rc step by step

Unread post by Sniffiarz » 8 months ago

Najlepiej zrób to na 2 urządzeniach ( w moim przypadku laptop+ telefon) Na telefonie włącz elektrum i wciśnij wyślij to włączy sie kamerka do kodu QR. Na laptopie wejdź na strone vendora i zrób opłać zamówienie ( Przeniesie Cię na pay4rc i będzie kod QR do przeskanowania. Podchodzisz telefonem i celujesz kamerką telefonu ten kod. Dzięki temu będziesz w 100% pewny, że opłacasz zamówienie

Status:
KryzysWieku
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 235
Joined: 1 year ago
Reputation: 36

Pay4rc step by step

Unread post by KryzysWieku » 8 months ago

Jak ktoś robi na jednym urządzeniu to wystarczy przekopiować kwotę i adres btc sprawdzić czy wszystko się zgadza i puścić płatność choć zgadzam się że kod qr znacznie wszystko ułatwia

Status:
Sniffiarz
Sniffiarz
Newbie
Posts: 89
Joined: 1 year ago
Reputation: 10

Pay4rc step by step

Unread post by Sniffiarz » 8 months ago

To co piszesz jest prawdą, ale lodzik QR ułatwia i jest ta gwarancja że nic nie spartoczyles. Robiąc na komputerze zamówienie wyskakuje komunikat sam, że jest nowa transakcja do opłacenia

Status:
m3xir
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 498
Joined: 2 years ago
Reputation: 86

Pay4rc step by step

Unread post by m3xir » 8 months ago

KryzysWieku wrote:
8 months ago
Jak ktoś robi na jednym urządzeniu to wystarczy przekopiować kwotę i adres btc sprawdzić czy wszystko się zgadza i puścić płatność choć zgadzam się że kod qr znacznie wszystko ułatwia
Dokładnie przecież teraz są aplikacje (portfel) na telefon nawet i wystarczy zeskanować ten qr kod i o nic nie trzeba się martwić. TO dobra metoda dla tych co mają daleko do bitomatu, jechać raz do bitomatu i wpłacić więcej na nasz portfel a potem telefonem opłacać.

Status:
wujsamozlo
Ssak
Użytkownik
Posts: 65
Joined: 8 months ago
Reputation: 6

Pay4rc step by step

Unread post by wujsamozlo » 8 months ago

Sniffiarz wrote:
8 months ago
ale lodzik QR ułatwia i jest ta gwarancja że nic nie spartoczyles
kodzik* hehe
ja uwazam tak samo i zawsze korzystam z kodu qr nie kumam jak moznaby bylo tak dlugi adres portfela recznie w bitomacie wpisywac

Status:
Mefedron90
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 427
Joined: 2 years ago
Reputation: 81

Pay4rc step by step

Unread post by Mefedron90 » 8 months ago

Ja oplacam recznie na kompie kopiujac adres i kwote bo komputerem nie zeskanuje kodu qr chyba ze sie jakos da?

Status:
Fst
Blister
Newbie
Posts: 6
Joined: 9 months ago
Reputation: 2

Pay4rc step by step

Unread post by Fst » 7 months ago

Witam może mi ktoś pomóc. Mam btc na Binance i próbuje zeskanować kod QR pay4rc ale cały czas wyświetla się „nieprawidłowy kod qr” nie mogę również ręcznie wkleić adresu w pay id nie mam pojęcia jak przelać btc na pay4rc pomocy

Status:
everest bolnd
Ssak
Newbie
Posts: 63
Joined: 7 months ago
Reputation: 2

Pay4rc step by step

Unread post by everest bolnd » 7 months ago

czy można za zamówienie zapłacić prosto z bitomatu jak wpłacę gotówkę do bitomatu? to znaczy nie mając portfela w telefonie

Status:
waski123
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 98
Joined: 1 year ago
Reputation: 17

Pay4rc step by step

Unread post by waski123 » 7 months ago

everest bolnd wrote:
7 months ago
czy można za zamówienie zapłacić prosto z bitomatu jak wpłacę gotówkę do bitomatu? to znaczy nie mając portfela w telefonie
tak przykladasz tylko ten kod qr do bitomatu i wrzucasz kase na ekranie ci pokaze ile kasy masz wrzucic dokladnie

Status:
everest bolnd
Ssak
Newbie
Posts: 63
Joined: 7 months ago
Reputation: 2

Pay4rc step by step

Unread post by everest bolnd » 7 months ago

Czyli przy zamówieniu u vendora wygeneruje się kod QR który przeleje kasę na jego portfel ? Dziękuję za odpowiedź

Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 455
Joined: 1 year ago
Reputation: 84

Pay4rc step by step

Unread post by Pronto » 7 months ago

everest bolnd wrote:
7 months ago
Czyli przy zamówieniu u vendora wygeneruje się kod QR który przeleje kasę na jego portfel ? Dziękuję za odpowiedź
Tak przykładasz ten kod do bitomatu, wpłacasz i kasa od razu leci do vendora ;)