Pay4rc step by step

Everything related to cryptocurrencies.
Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 455
Joined: 1 year ago
Reputation: 84

Pay4rc step by step

Unread post by Pronto » 7 months ago

Latest post of the previous page:

everest bolnd wrote:
7 months ago
Czyli przy zamówieniu u vendora wygeneruje się kod QR który przeleje kasę na jego portfel ? Dziękuję za odpowiedź
Tak przykładasz ten kod do bitomatu, wpłacasz i kasa od razu leci do vendora ;)

Status:
everest bolnd
Ssak
Newbie
Posts: 63
Joined: 7 months ago
Reputation: 2

Pay4rc step by step

Unread post by everest bolnd » 7 months ago

Pronto wrote:
7 months ago
everest bolnd wrote:
7 months ago
Czyli przy zamówieniu u vendora wygeneruje się kod QR który przeleje kasę na jego portfel ? Dziękuję za odpowiedź
Tak przykładasz ten kod do bitomatu, wpłacasz i kasa od razu leci do vendora ;)
bardzo dziękuję Ci za odpowiedź i zrozumienie że jest to dla mnie czarna magia, nie kumam tylko jednej rzeczy robię zamówienie , Vendor wysyła kod QR , w bitomacie wpłącam siano dokładam kod Qr kasa idzie do niego i skąd on wie że to moja wpłata ? do każdego zamówienia generuje się inny kod Qr który jest jego portfelem ? czy jak wie że to moje zamówienie zostało opłacone przecież kwoty są w większości podobne , dzięki za odp

Dodano po 29 sekundach:
a jak pozna Vendor że to opłacenie dotyczy mojego zamówienia ?


Added in 31 minutes 15 seconds:
skąd będzie wiadomo że to moje zamówienie będzie opłacone skoro dane i numer telefonu podaje lewy? czy ten kod będzie do wydruku czy muszę zrzucić go na telefon? traking wyślą na maila z listem przewozowym? bo telefon numer będzie nie prawdziwy. Czy na numer musi iść też info o odbiorze? będę brał z chemcentrum, dzięki za szybką odp bo chcę zrobić zamówienie

Dodano po 42 minutach 8 sekundach:
A skąd sklep będzie wiedział że to moja wpłata skoro dają mi tylko kod QR do wpłaty w bitomacie ? Do każdego zamówienia generują inny ? Przecież dane daje lewe oraz tel

Status:
Bernikiel
Szczur
Newbie
Posts: 18
Joined: 8 months ago
Reputation: 2

Pay4rc step by step

Unread post by Bernikiel » 7 months ago

Vendor bedzie wiedzial ze to twoja wplata luz a numer tel to najlepiej sobie ogarnij jakas simke niezarejestrowana vendorzy maja takie w swojej ofercie na pewno ma chemcentrum i bolchemist bo sam zamawialem :D

Status:
Devilee
Blister
Newbie
Posts: 8
Joined: 7 months ago
Reputation: 1

Pay4rc step by step

Unread post by Devilee » 7 months ago

Mam problem. Dałem za małą opłatę za wysłanie btc i translacja stoi środki wyszły z portfela i nie doszły. Pay4rc też od wczoraj czeka i nic nie wpłynęło. Macie pomysł co zrobić?

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 854
Joined: 4 years ago
Reputation: 265

Pay4rc step by step

Unread post by KotPerski » 7 months ago

Devilee, ale to jak wplaciles i nie doszlo musisz cos wiecej napisac skad placiles z wlasnego portfela czy jakis bitomat albo gielda? Napewno dobry adres albo moze z kodu qr robiles opisz wszystko to ja albo kto inny ci pomoze obcykany ale to potrzeba jakis danych do pomocy bo tak to nic nie wiadomo

Dodano po 38 sekundach:
Tylko zebys adresu nie podawal ani nic odpowiedz na to co pytalem w jaki spsoob i jak placilesc zebys sie z wrazliwymi danymi nie wsprzeglil :smoke:

Status:
Devilee
Blister
Newbie
Posts: 8
Joined: 7 months ago
Reputation: 1

Pay4rc step by step

Unread post by Devilee » 7 months ago

KotPerski wrote:
7 months ago
Devilee, ale to jak wplaciles i nie doszlo musisz cos wiecej napisac skad placiles z wlasnego portfela czy jakis bitomat albo gielda? Napewno dobry adres albo moze z kodu qr robiles opisz wszystko to ja albo kto inny ci pomoze obcykany ale to potrzeba jakis danych do pomocy bo tak to nic nie wiadomo

Dodano po 38 sekundach:
Tylko zebys adresu nie podawal ani nic odpowiedz na to co pytalem w jaki spsoob i jak placilesc zebys sie z wrazliwymi danymi nie wsprzeglil :smoke:
Poszło ale trwało to około 15 godzin. Nauczka na przyszłość. ;)

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

Pay4rc step by step

Unread post by mbside » 7 months ago

Devilee wrote:
7 months ago
Mam problem. Dałem za małą opłatę za wysłanie btc i translacja stoi środki wyszły z portfela i nie doszły. Pay4rc też od wczoraj czeka i nic nie wpłynęło. Macie pomysł co zrobić?
Jeśli środki wyszły od Ciebie to pisz do v. i się dogadaj na ewentualną dopłatę.

Status:
Broussard
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 507
Joined: 7 years ago
Reputation: 108

Pay4rc step by step

Unread post by Broussard » 7 months ago

mbside, za małe fee tu zupełnie oddzielny temat niz puścić za mało w transakcji...

Status:
Devilee
Blister
Newbie
Posts: 8
Joined: 7 months ago
Reputation: 1

Pay4rc step by step

Unread post by Devilee » 7 months ago

Ostatecznie środki dotarły ale trwało to dużo dłużej niż kiedykolwiek. Dlatego odrobinę spanikowałem. :crazy:

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 854
Joined: 4 years ago
Reputation: 265

Pay4rc step by step

Unread post by KotPerski » 7 months ago

Trwa to teraz dluzej bo siec jest przeciazona i trzeba dawac duze drozsza prowizje niz zawsze polecam sie tym zainteresowac zanim sie pusci przelew bo pozniej mozna czekac i miesiac (ja raz tak mialem :D)

Status:
lolek20
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 973
Joined: 7 years ago
Reputation: 237

Pay4rc step by step

Unread post by lolek20 » 7 months ago

Zgadza się, a w najbliższy rok będzie jeszcze pewnie dużo gorzej. Jak ktoś ma btc na kilku adresach to polecam przesłać na 1 żeby przykładowo później nie płacić prowizji 4x 10 usd. :P W ostatnie 3 laty przerwy od twardych trochę podszkoliłem się w temacie kryptowalut. Jak znajde czas postaram się coś na ten temat popisać bo widzę, że powstał taki dział któego kiedyś tu nie było.

Status:
szczurekcmc
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 494
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

Pay4rc step by step

Unread post by szczurekcmc » 7 months ago

lolek20 ja nie jestem jakims milionierem zeby miec na kilku adresach nawet na jednym nie mam

Status:
Devil Trigger
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 53
Joined: 4 years ago
Reputation: 15

Pay4rc step by step

Unread post by Devil Trigger » 7 months ago

Ktoś wie może, jak wyglądają prowizje przy przelewach LTC? Bo te podniesione prowizje przy BTC to jest jakiś kosmos... Raz na portfelu miałem dowalone, a za chwilę znośne i do licha nie mam pojęcia co tu się odwala, oni chyba zresztą sami nie wiedzą. Teraz już zawsze będzie tak skakać ze skrajności w skrajność?

Status:
mtrm92
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 180
Joined: 4 years ago
Reputation: 28

Pay4rc step by step

Unread post by mtrm92 » 5 months ago

wie może ktoś czy 4coins normalnie obsługuje pay4rc?

Status:
lolek20
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 973
Joined: 7 years ago
Reputation: 237

Pay4rc step by step

Unread post by lolek20 » 5 months ago

Devil Trigger, prowizja wysyłki ltc z własnego portfela to aktualnie 0,0000147ltc. A to jest tyle zlotych 0,003818031. :D
Tylko trzeba uważać bo to juz nie jest takie stabilne jak btc i potrafi szybciej spadac najlepiej wymienic tylko tyle ile trzeba zeby zamowic. A jak ktoś wymienia wiecej żeby zamówić i potrzymać to chyba lepiej w btc chociaz i w innym może urosnać ale ryzyko wieksze.

mtrm92, płatności u vendorów obsługują wszystko to czym sie da placic w kryptowalutach wie 4coins tez.

Status:
mtrm92
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 180
Joined: 4 years ago
Reputation: 28

Pay4rc step by step

Unread post by mtrm92 » 5 months ago

lolek20 wrote:
5 months ago
płatności u vendorów obsługują wszystko to czym sie da placic w kryptowalutach wie 4coins tez.
no właśnie że nie, zonda podobno nie obsługuje formatu w którym jest pay4rc.