Pay4rc step by step

Everything related to cryptocurrencies.
Status:
mtrm92
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 180
Joined: 4 years ago
Reputation: 28

Pay4rc step by step

Unread post by mtrm92 » 5 months ago

Latest post of the previous page:

lolek20 wrote:
5 months ago
płatności u vendorów obsługują wszystko to czym sie da placic w kryptowalutach wie 4coins tez.
no właśnie że nie, zonda podobno nie obsługuje formatu w którym jest pay4rc.

Status:
Devil Trigger
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 53
Joined: 4 years ago
Reputation: 15

Pay4rc step by step

Unread post by Devil Trigger » 5 months ago

lolek20 Wiem, w ciągu prawie dwóch miesięcy, jak pisałem ten ostatni post, zdążyłem kupić dwa razy LTC. Zaryzykowałem raz i sam się przekonałem, jaka jest różnica. Same przelewy z portfela (prowizja) to bajka w porównaniu z BTC i szczerze, nie zamierzam wracać do BTC, bo więcej z tym cyrków niż to warte. Przynajmniej do samego zamawiania, bo póki co nie chomikuję żadnej waluty, może w przyszłości.

Status:
mtrm92
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 180
Joined: 4 years ago
Reputation: 28

Pay4rc step by step

Unread post by mtrm92 » 5 months ago

a z krakena ktoś płacił?

Status:
Pro8l3m
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 179
Joined: 6 years ago
Reputation: 53

Pay4rc step by step

Unread post by Pro8l3m » 5 months ago

m3xir wrote:
8 months ago
KryzysWieku wrote:
8 months ago
Jak ktoś robi na jednym urządzeniu to wystarczy przekopiować kwotę i adres btc sprawdzić czy wszystko się zgadza i puścić płatność choć zgadzam się że kod qr znacznie wszystko ułatwia
Dokładnie przecież teraz są aplikacje (portfel) na telefon nawet i wystarczy zeskanować ten qr kod i o nic nie trzeba się martwić. TO dobra metoda dla tych co mają daleko do bitomatu, jechać raz do bitomatu i wpłacić więcej na nasz portfel a potem telefonem opłacać.
Dobrze rozumiem że są portfele które nie wymagają jakiejś rejestracji dowodem osobistym czy kontem bankowym? Całkowicie anonimowe?
gdzieś czytałem że teraz wszystkie trzeba potwierdzić swoimi danymi.
dlatego też zawsze płacę w bitomacie ale strasznie ostatnio mnie wkur.... te opłaty które potrafią być zaskakujące.
nie zadajcie mnie proszę. Jestem zielony w portfelach itd ale chętnie bym zaoszczędził.
Ostatnio przy wpłacie 300 dla wendora wrzuciłem w bitomacie 350, nie było nawet okna w którym wybierasz sobie opłatę transakcyjna tylko z automatu zatwierdziło wpłatę.
na drugi dzień vendor wysłał mi screen że niedopłaty mam 27pln
Czyli wyjebka na prawie 80 przy takiej kwocie.
Jeśli jest pewna metoda, nawet troszkę mniej anonimowa niż bitomat niech ktoś mi da znać na priv żeby tu wątku nie brudzić.
pomogę jakoś jak będę miał możliwość, odwdzięczę się
Pomogłem? :D
Zaciekawiłem? :?:
A może rozśmieszyłem? :lol:
Zostaw :thumbup: to nic nie kosztuje; )

Status:
LubieKredki
Ssak
Newbie
Posts: 72
Joined: 2 years ago
Reputation: 14

Pay4rc step by step

Unread post by LubieKredki » 5 months ago

Pro8l3m, plac w LTC normalnie w bitomacie.

Status:
Pro8l3m
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 179
Joined: 6 years ago
Reputation: 53

Pay4rc step by step

Unread post by Pro8l3m » 5 months ago

LubieKredki, to powiedz mi jeszcze jakiej są tak mniej więcej opłaty na wysłanie do wendora LTC np 350 PLN.

Status:
LubieKredki
Ssak
Newbie
Posts: 72
Joined: 2 years ago
Reputation: 14

Pay4rc step by step

Unread post by LubieKredki » 5 months ago

Pro8l3m, zależy od bitomatu głównie. Prowizja dla górników to grosze, ale dla bitomatu już różnie. Shitcoins pobiera chyba ponad 6% wartości wpłaty. Tak czy siak 400zl na pewno Ci wystarczy i będzie jeszcze bezpieczna nadwyżka.

Status:
DonPer
Psychonauta
Użytkownik
Posts: 614
Joined: 6 years ago
Reputation: 132

Pay4rc step by step

Unread post by DonPer » 5 months ago

Najprosciej chyba przynajmniej dla mnie policzyć po kursie gdzie wymieniamy i zawsze wszystko gra. :)

Status:
Arkadin
Ssak
Newbie
Posts: 41
Joined: 1 year ago
Reputation: 19

Pay4rc step by step

Unread post by Arkadin » 5 months ago

Według mnie, najlepiej wpłacić w bitomacie na własny portfel, wiekszą ilość np. równowartość 1k zł. Oczywiście byle nie BTC, ja przeszedłem na LTC. Przy przelaniu do V równowartości 500zl LTC, najszybsze fee to ok 0,50zl

Status:
Pro8l3m
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 179
Joined: 6 years ago
Reputation: 53

Pay4rc step by step

Unread post by Pro8l3m » 5 months ago

LubieKredki, czy taniej będzie założyć portfel, kupić anonimowo ltc do 1000pln na giełdzie i wówczas do vendora?
słyszałam że do 1000 bez rejestracji a prowizja przy ltc podobno jest śmiesznie mała

Dodano po 1 godzinie 21 minutach 51 sekundach:
Czy konta w tych kantorach giełdach można bez stresu i nerwów na swoje dane zakładać skoro środki później idą na nasz anonimowy portfel?
Pomogłem? :D
Zaciekawiłem? :?:
A może rozśmieszyłem? :lol:
Zostaw :thumbup: to nic nie kosztuje; )

Status:
Treadway
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 302
Joined: 2 years ago
Reputation: 106

Pay4rc step by step

Unread post by Treadway » 5 months ago

powiedzcie mi po co wam ta anonimowość skoro nikt nie wie do kogo należy portfel na który wysyłasz ?

Najtaniej wychodzi na 4coins.pl ostatnio + masz możliwość wyboru ile chcesz zapłacić za przesył, żadne bitomaty bo tam są chujowe przeliczniki ( sam kiedyś z nich korzystałem ). Dodatkowo po zweryfikowaniu CO JEST OBOWIĄZKOWE przy każdej giełdzie masz potem możliwość zasilania blikiem :D

Dodano po 51 sekundach:
Jak nie chcesz się zweryfikować i mieć konta na binance albo na 4coins to można zawsze przepłacać w bitoamcie :D

Status:
LubieKredki
Ssak
Newbie
Posts: 72
Joined: 2 years ago
Reputation: 14

Pay4rc step by step

Unread post by LubieKredki » 5 months ago

Pro8l3m,
Powinna być mniejsza.

Jak zamawiasz mało powinno być okej. Tu nie chodzi o portfel, a o ślad na koncie bankowym.

Status:
enricho95
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 253
Joined: 6 months ago
Reputation: 44

Pay4rc step by step

Unread post by enricho95 » 4 months ago

Pro8l3m, W bitomatach musisz dopłacić ileś % prowizji, wpłacając bezpośrednio na portfel unikasz opłaty dla pośrednika.
Co do woryfikacji to większość portfeli tego nie wymaga, inna sprawa z giełdami bo tutaj już sytuacja odwrotna.
Na LTC są mniejsze prowizje niż na BTC.

Status:
Acolit3
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 138
Joined: 5 months ago
Reputation: 8

Pay4rc step by step

Unread post by Acolit3 » 4 months ago

Akurat na każdą inną możliwą krypowalutę jest lepiej robić tranzakcje bo to co się teraz z BTC dzieje w sensie te prowizje wszystkie to jest jakiś kosmos kurwa.......

Status:
Lijj
Narkotykacz
User avatar
Lijj
Posts: 300
Joined: 3 years ago
Reputation: 105

Pay4rc step by step

Unread post by Lijj » 4 months ago

Treadway, Siema byku. Kurwy się weryfikują, a ja anonimowo w bitomacie, a nawet jak przepłacam to stać mnie. Nie będę swojej mordy weryfikował jak jakiś zwykły prosty cwel. AVE

Status:
Zlatoslav
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 173
Joined: 1 year ago
Reputation: 13

Pay4rc step by step

Unread post by Zlatoslav » 4 months ago

Treadway, No, tak hloupý ještě nejsem a nehodlám si to ověřovat. Jsem rozumný a nicméně raději používám anonymní bitmaty.