Perfumy

Free discussions not related directly to the topic of the forum.
Status:
PsychoGrzyb
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 21
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

Perfumy

Unread post by PsychoGrzyb » 11 months ago

Latest post of the previous page:

Dziewczyna kiedyś mi kupiła DIOR Sauvage czy jakoś tak i ładnie pachniał. A tak to ogólnie nie kupuje tak drogich perfum

Status:
Piuropusz
Szczur
Newbie
Posts: 22
Joined: 11 months ago
Reputation: 2

Perfumy

Unread post by Piuropusz » 11 months ago

Ja to mam adasia perfumy i jakoś dają rade. Mam też ładny perfum lamborghini

Status:
xny
Szczur
Newbie
Posts: 30
Joined: 3 years ago
Reputation: 4

Perfumy

Unread post by xny » 11 months ago

ja jestem fanem yves saint laurent "Y", mialem flakon Y le parfum, ktora jest chyba najdrozsza opcja sposrod pozostalych ysl y, wydawalo mi sie, ze zapach nie utrzymywal sie na mnie zbyt dlugo, ale chyba po prostu przestawalem go czuc po czasie. zapach zajebisty, wydaje mi sie ze uniwersalny i dupy bardzo czesto chwalily. w tym roku jesienna pora ponowie zakup i bede rozsadniej uzywal z uwagi na to, ze ostatnia flache wypsikalem w zaledwie 2 miechy. obecnie w sezonie letnim uzywam jean paul gaultier le beau le parfum i zapach sprawdza sie zajebiscie, nie przejada sie, nie jest zbyt intensywny i pasuje idealnie na aktualna pore roku oraz jest wydajny. mam butle o pojemnosci 75 ml ktora uzywam od wczesnego maja praktycznie codziennie, na dzien dzisiejszy jest na spokojnie do ponad polowy pelna. z bardziej uniwersalnych zapachow jeszcze uzywalem versace eros edt w porze wiosennej i bardzo fajnie sie sprawowal i tez byl chwalony. z pewnoscia posiade go jeszcze raz ale najpierw chce sprawdzic jego braciaka w czerwonej odslonie (eros flame) - wedlug opinii dobrze sie zapowiada i sam mialem okazje skosztowac zapachu. nuty zapachowe sprawdzcie sobie w necie ,a najlepiej w perfumerii, ja sie za to nie zabieram zeby nie wprowadzic w blad nikogo. jeszcze jednym must have dla mnie jest carolina herrera - bad boy edp (czarny flakon bez tej zlotej podstawki) fajna kompozycja zapachu i co mnie najbardziej urzeklo to akord konopi w niej zawarty

Status:
waror
Szczur
Newbie
Posts: 28
Joined: 4 years ago
Reputation: 3

Perfumy

Unread post by waror » 11 months ago

Jak dla mnie top 1 one million paco rabanne. Polecam ten zapach, co prawda drogi perfum ale naprawdę robi wrażenieee :D

Status:
Enchi
Odkurzacz
User avatar
EnchiM
Posts: 686
Joined: 3 years ago
Reputation: 812

Perfumy

Unread post by Enchi » 11 months ago

waror, ale któtko pachnie niestety.
„Łatwiej mieć zasady, kiedy jest się najedzonym".

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Kleopatra
Narkotykacz
User avatar
Moderator
Posts: 265
Joined: 1 year ago
Reputation: 79

Perfumy

Unread post by Kleopatra » 11 months ago

Sprawdzajcie też co kupujecie bo nie wiem czy ktoś już pisał wcześniej ale są różne rodzaje zapachów:

EDT - woda toaletowa czyli najlżejszy, najmniej skoncentrowany zapach. Pachnie zazwyczaj krótko i średnio intensywnie.
EDP - woda perfumowana i tu już macie wyższe stężenie olejków eterycznych i taki zapach jest zdecydowanie bardziej trwały i intensywniejszy.
No i na końcu mamy Parfum czyli perfumy, które mają najwyższe stężenie olejków eterycznych i są najmocniejsze i najtrwalsze. Są też najdroższe z tych tu podanych i nie z każdego zapachu je znajdziecie. :)

Ja zauważyłam, że ten sam zapach potrafi się różnić w zależności czy wybieramy wodę toaletową czy perfumowaną. Sama najczęściej sięgam właśnie po EDP ponieważ odpowiada mi trwałość i intensywność. Wody toaletowe mi się nie sprawdzają a perfumy są czasem ciężko dostępne i niewiele zapachów wprowadza do swojej oferty właśnie opcję Parfum. :)

A wiedzieliście, że jeden zapach na różnych osobach może różnie pachnieć w zależności od skóry? :P

Status:
Meowscles
Sniffiarz
Newbie
Posts: 121
Joined: 1 year ago
Reputation: 11

Perfumy

Unread post by Meowscles » 11 months ago

PsychoGrzyb wrote:
11 months ago
Dziewczyna kiedyś mi kupiła DIOR Sauvage czy jakoś tak i ładnie pachniał. A tak to ogólnie nie kupuje tak drogich perfum
dobry wybór jestem fanem tych perfum

Status:
Bihes
Sniffiarz
Newbie
Posts: 150
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

Perfumy

Unread post by Bihes » 10 months ago

Kleopatra wrote:
11 months ago
Sprawdzajcie też co kupujecie bo nie wiem czy ktoś już pisał wcześniej ale są różne rodzaje zapachów:

EDT - woda toaletowa czyli najlżejszy, najmniej skoncentrowany zapach. Pachnie zazwyczaj krótko i średnio intensywnie.
EDP - woda perfumowana i tu już macie wyższe stężenie olejków eterycznych i taki zapach jest zdecydowanie bardziej trwały i intensywniejszy.
No i na końcu mamy Parfum czyli perfumy, które mają najwyższe stężenie olejków eterycznych i są najmocniejsze i najtrwalsze. Są też najdroższe z tych tu podanych i nie z każdego zapachu je znajdziecie. :)

Ja zauważyłam, że ten sam zapach potrafi się różnić w zależności czy wybieramy wodę toaletową czy perfumowaną. Sama najczęściej sięgam właśnie po EDP ponieważ odpowiada mi trwałość i intensywność. Wody toaletowe mi się nie sprawdzają a perfumy są czasem ciężko dostępne i niewiele zapachów wprowadza do swojej oferty właśnie opcję Parfum. :)

A wiedzieliście, że jeden zapach na różnych osobach może różnie pachnieć w zależności od skóry? :P
a tak to sie zgadza wszystko co piszesz :)

Status:
Bihes
Sniffiarz
Newbie
Posts: 150
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

Perfumy

Unread post by Bihes » 9 months ago

Kleopatra wrote:
11 months ago
Sprawdzajcie też co kupujecie bo nie wiem czy ktoś już pisał wcześniej ale są różne rodzaje zapachów:

EDT - woda toaletowa czyli najlżejszy, najmniej skoncentrowany zapach. Pachnie zazwyczaj krótko i średnio intensywnie.
EDP - woda perfumowana i tu już macie wyższe stężenie olejków eterycznych i taki zapach jest zdecydowanie bardziej trwały i intensywniejszy.
No i na końcu mamy Parfum czyli perfumy, które mają najwyższe stężenie olejków eterycznych i są najmocniejsze i najtrwalsze. Są też najdroższe z tych tu podanych i nie z każdego zapachu je znajdziecie. :)

Ja zauważyłam, że ten sam zapach potrafi się różnić w zależności czy wybieramy wodę toaletową czy perfumowaną. Sama najczęściej sięgam właśnie po EDP ponieważ odpowiada mi trwałość i intensywność. Wody toaletowe mi się nie sprawdzają a perfumy są czasem ciężko dostępne i niewiele zapachów wprowadza do swojej oferty właśnie opcję Parfum. :)

A wiedzieliście, że jeden zapach na różnych osobach może różnie pachnieć w zależności od skóry? :P

Fajnie, że to zamieściłaś - bo ludzie często nie wiedzą co kupują ;) Bardzo dobry poradnik, EDT / EDP i perfumy różnią się ilością procentową perfum w roztworze :) Stąd też ta intensywność i długość trwania zapachu,

Status:
Kleopatra
Narkotykacz
User avatar
Moderator
Posts: 265
Joined: 1 year ago
Reputation: 79

Perfumy

Unread post by Kleopatra » 8 months ago

Dokładnie, ja wybieram wody perfumowane bo samych perfum jeszcze nie jest tak szeroki wybór zwłaszcza z tych które mi się podobają. :P
Ciekawe są również niszowe perfumy, bardzo nieoczywiste ale to najlepiej byłoby pojechać do takiej perfumerii i samemu sprawdzić. :)

Status:
Bigbroother
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 35
Joined: 1 year ago
Reputation: 6

Perfumy

Unread post by Bigbroother » 8 months ago

Co wszyscy mają z tym Diorem?? Czy to naprawdę aż takie zajebiste perfumy???

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

Perfumy

Unread post by kej » 8 months ago

versave eau fraiche
prada luna rosa
dior sauvage
;)
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
Bigbroother
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 35
Joined: 1 year ago
Reputation: 6

Perfumy

Unread post by Bigbroother » 8 months ago

kej wrote:
8 months ago
versave eau fraiche
prada luna rosa
dior sauvage
;)
Muszę przetestować bo moje się skończyły ;DDD A nie powiem jakie bo wstyd trochę haha xdd

Status:
Milakobieta
Ssak
Newbie
Posts: 47
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

Perfumy

Unread post by Milakobieta » 8 months ago

Jakie polecacie perfumy dla kobiet takie delikatne nie ciężkie zapachy ?

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

Perfumy

Unread post by mbside » 8 months ago

Milakobieta wrote:
8 months ago
Jakie polecacie perfumy dla kobiet takie delikatne nie ciężkie zapachy ?
Carolina Herrera Good Girl

Status:
Anetka02
Blister
Newbie
Posts: 11
Joined: 8 months ago
Reputation: 1

Perfumy

Unread post by Anetka02 » 8 months ago

Bigbroother wrote:
8 months ago
Co wszyscy mają z tym Diorem?? Czy to naprawdę aż takie zajebiste perfumy???
Mają ładniutki zapach. :33 Ale dużo chłopaków je ma no i według mnie lepiej coś innego wybrać.