Pierwsze zamówienie

Section dealing with legal issues related to the use of stimulants. Questions about legality and legal status.
Status:
everest bolnd
Ssak
Newbie
Posts: 63
Joined: 7 months ago
Reputation: 2

Pierwsze zamówienie

Unread post by everest bolnd » 7 months ago

Latest post of the previous page:

joker92 wrote:
7 months ago
everest bolnd wrote:
7 months ago
Czy może ktoś polecic jakaś aplikacje co zrobi wirtualny numer drugi telefonu na który można przyjmowac przychodzące smsy? oczywiście darmowa
A po co ci to?
odpisałbym na priv ale jeszcze nie mogę więc postaram się jakoś naaokoło, gdzieś o uszy mi się obiło że muszę mieć apke zarejestrowaną aby odebrać pake, ale wygląda na to że to nie prawda, nie mogę też napisać pewnych rzeczy powiedzmy że tyle wystarczy

Status:
Speeder_96
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 177
Joined: 1 year ago
Reputation: 35

Pierwsze zamówienie

Unread post by Speeder_96 » 7 months ago

everest bolnd wrote:
7 months ago
Czy może ktoś polecic jakaś aplikacje co zrobi wirtualny numer drugi telefonu na który można przyjmowac przychodzące smsy? oczywiście darmowa
u naszych vendorow masz karty telefonow na slupa albo niezarejestrowane z ktorych mozna korzystac np. w chemcentrum masz karty lebara. lepiej sie w takie cos zaopatrzyc niz bawic sie w jakies darmowe numery

Status:
everest bolnd
Ssak
Newbie
Posts: 63
Joined: 7 months ago
Reputation: 2

Pierwsze zamówienie

Unread post by everest bolnd » 7 months ago

dziękuję za odpowiedź

Status:
Mirabelka
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 345
Joined: 1 year ago
Reputation: 65

Pierwsze zamówienie

Unread post by Mirabelka » 7 months ago

everest bolnd, wybierasz takich przewoznikow (a jest ich kilku) gdzie nie potrzebujesz numeru do kodu. a jak naprawde sie martwisz to kup niezarejestrowana karte. ale z wlasnego doswiadczenia powiem, ze pomimo ze sama mam taka karte to nigdy nie mialam problemu aby tylko na telefon przyszedl kod.

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

Pierwsze zamówienie

Unread post by kej » 6 months ago

najbezpieczniej jest miec numer na kogos albo zagraniczny gdzie nie ma obowiazku rejestracji
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem