Pierwszy raz z 3CMC

Trip reports - descriptions of your trips.
Status:
purecocaine
Odkurzacz
User avatar
Samiec ALFA-PVP
Topic author
Posts: 799
Joined: 5 years ago
Reputation: 276

Pierwszy raz z 3CMC

Unread post by purecocaine » 4 years ago

Po rozpakowaniu paczki z odczynnikiem moim oczom ukazały się piękne mieniące się mikrokryształki, bez żadnej woni. Chwile później uformowałem lajna gdzie było na oko 70mg substancji. Na wejściu można było doświadczyć uczucie lekkiego nieogaru. Obraz zaczął się "trząść" Po 5 minutach poczułem wejście. Piękna euforia. Oglądałem w tym czasie film na youtube ale po 10 min naszła mnie ochota na pogadanie z kimś, więc napisałem do koleżanki i przez resztę tripa sobie pisaliśmy :) 3cmc micro od rchema - IMO najlepszy sort którego niestety już nie ma [*] Po całym zajściu udało mi się zasnąć dopiero 5h od aplikacji.

Status:
MDPHP
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 324
Joined: 6 years ago
Reputation: 101

Pierwszy raz z 3CMC

Unread post by MDPHP » 4 years ago

Również wspominam ten sort znakomicie:)
Dla mnie jedno z lepszych doznań, oczy jak piłeczki do ping ponga latały:D a w sumie pytanie może ktos będzie znał odpowiedz:
Także jak przeprowadzałem początkowo testy cmc itp. To właśnie występowały u mnie tzw skaczące oczy. Latały dosłownie na każde strony bardzo szybko. Teraz to się nie zdarza? Dlaczego?

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

Pierwszy raz z 3CMC

Unread post by Wizzair » 4 years ago

U mnie to 3cmc od czecha 4 lata temu.
Dokladnie 4 lata i 10 dni temu...

Dopa a w tle serotonina...

Status:
purecocaine
Odkurzacz
User avatar
Samiec ALFA-PVP
Topic author
Posts: 799
Joined: 5 years ago
Reputation: 276

Pierwszy raz z 3CMC

Unread post by purecocaine » 4 years ago

MDPHP wrote:
4 years ago
Latały dosłownie na każde strony bardzo szybko. Teraz to się nie zdarza? Dlaczego?
Ja tak mialem po wzięciu wbyt dużej ilości 4-cmc, gałki oczne latały jak pojebane :D

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 6 years ago
Reputation: 1490

Pierwszy raz z 3CMC

Unread post by Legend » 4 years ago

Zawsze tak jest przy pierwszych aplikacjach 3-cmc :).
Zawsze chce się potem wrócić do tego uczucia.
Jak widać - różne 3cmc różnie działają, pomimo że przecież niby taka sama substancja.
Polecam szukać, testować a znajdziecie sobie swoje 3-cmc :)
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
purecocaine
Odkurzacz
User avatar
Samiec ALFA-PVP
Topic author
Posts: 799
Joined: 5 years ago
Reputation: 276

Pierwszy raz z 3CMC

Unread post by purecocaine » 4 years ago

josiek, niestety ale magii pierwszego razu nie da się powtórzyć :/

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

Pierwszy raz z 3CMC

Unread post by aras » 4 years ago

Ja doswiadczylem nystagmusa tylko po tabsach, mdma i 4cmc. Wydaje mi sie ze jest to wina serotoniny, przynajmniej u mnie. Pamietam jak patrzalem w mape z 5cm i nie moglem doczytac nazw miejscowosci haha

3cmc fajnie mi weszlo za pierwszym razem, mimo ze juz troche doswiadczenia mialem. Legend dal mi takie unikalne uczucie lekkosci, troche jakbum w snie byl.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

Pierwszy raz z 3CMC

Unread post by Gargameli » 4 years ago

aras wrote:
4 years ago
Legend dal mi takie unikalne uczucie lekkosci
ooo... podobnie miałam... nawet twarda podłoga z parkietem akacjowym wydawała się być miękka jak dywan.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posts: 777
Joined: 6 years ago
Reputation: 349

Pierwszy raz z 3CMC

Unread post by Doktor » 4 years ago

Ten uczuć kiedy zakupy u gienka powodowały taką podniete że ręce same się pociły a na samą myśl zrywało na bełta...

To klatkowanie obrazu w zwolnionym tempie, pluszowość i obraz w kadrze jak za mgłą, ogórkowy smak i zapach, towar niczym łom rozpierdalał kichawe i też specyficzny zapach potu.... Ta magia już nigdy nie wróci

Lubiłem też bardzo te sorty pachnące marcepanem, toluenem, ten zapach też za mną zawsze chodził xd

Status:
purecocaine
Odkurzacz
User avatar
Samiec ALFA-PVP
Topic author
Posts: 799
Joined: 5 years ago
Reputation: 276

Pierwszy raz z 3CMC

Unread post by purecocaine » 4 years ago

Doktor, Żadne ogórki, keton ma swój charakterystyczny zapach i smak chemiczny :P A ten marcepan to chyba benzaldehyd

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posts: 777
Joined: 6 years ago
Reputation: 349

Pierwszy raz z 3CMC

Unread post by Doktor » 4 years ago

maaatrix wrote:
4 years ago
Doktor, Żadne ogórki, keton ma swój charakterystyczny zapach i smak chemiczny :P A ten marcepan to chyba benzaldehyd
Nie gadaj, dawne sorty cmc zawsze pachniały nawet przez samarke takimi Ogórkami kiszonymi xd

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

Pierwszy raz z 3CMC

Unread post by Boss » 4 years ago

ogolnie to przygode rozpoczolem ze sklepem kolka i jego 3mmc ;] bylo kozak a 3cmc to predator 3cmc ice prima sort to byl rok z tego co dobrze pamietam 2016 , duzo wczesniej tez jadlo sie mateusz predatoe ice frezer oj jest co wspominac :D

Status:
nohype7
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 91
Joined: 3 years ago
Reputation: 56

Pierwszy raz z 3CMC

Unread post by nohype7 » 3 years ago

Doktor, Boss, kolek i gienek i czech to bly 3 sklepy? juz ich nie ma ?

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Pierwszy raz z 3CMC

Unread post by Gandalf » 3 years ago

nohype7, dokładnie tak - jedynie kolek scamuje jeszcze.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
nohype7
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 91
Joined: 3 years ago
Reputation: 56

Pierwszy raz z 3CMC

Unread post by nohype7 » 3 years ago

Gandalf, w sensie dziala ale bierze hajs i nie wysyla ?