Pierwszy zakup - BHP

Advice and suggestions on online safety and information on how to stay anonymous on the web.
Status:
soka14
Dyletant
Newbie
Topic author
Posts: 1
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Pierwszy zakup - BHP

Unread post by soka14 » 4 years ago

Hey!
Przymierzam się do mojego pierwszego zakupu i chciałbym to zrobić w jak najbardziej bezpieczny sposób więc prośba o pomoc doświadczonych osób z tego forum. Poniżej opisuję zastosowane przeze mnie środki bezpieczeństwa. Proszę o jakąś podpowiedź lub uwagi:

1. VPN zainstalowany na kompie, telefonie tablecie.
2. Podaję fakeowe dane do dostarczenia przesyłki i odbieram pakę bezpośrednio od kuriera.
3. Podaję fakeowy numer telefonu który nie został zarejestrowany (mam czeski kupiony z allegro)

No i teraz zaczyna się problem z anonimowością. Nie posiadam blisko siebie bitomatu więc z tego co wyczytałem swoje prawdziwe dane będę musiał podać w dwóch miejscach:
1. Dane do rejestracji w 4 Coins.
2. Dane nadawcy przelewu muszą się zgadzać z tymi podanymi przy rejestracji czyli musi to być moje konto bankowe.

Czyt nie da się tego jakoś obejść? Czy jest to nadal bezpieczne podając pełne dane wraz z peselem w 4 coins?
Z góry dzięki za pomoc!

Chcę zamówić małe ilość 1P LSD na własny użytek do mikrodawkowania i nie chciałbym sobie zrobić przypału z czymś takim.

Status:
blacha
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 845
Joined: 4 years ago
Reputation: 514

Pierwszy zakup - BHP

Unread post by blacha » 4 years ago

jest na forum sporo tego jak zamawiac bezpiecznie wystarczy poszperaac tematy na forum i znajdziesz xD zapewne

Status:
Xii
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 104
Joined: 6 years ago
Reputation: 8

Pierwszy zakup - BHP

Unread post by Xii » 4 years ago

soka14 wrote:
4 years ago

3. Podaję fakeowy numer telefonu który nie został zarejestrowany (mam czeski kupiony z allegro)

To ci nie przejdzie. Musi być PL. Sprawdzałem.


jak dobrze pamietam, to 1plsd w PL legal, wiec spoko

Status:
SoundsGreat
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 28
Joined: 5 years ago
Reputation: 1

Pierwszy zakup - BHP

Unread post by SoundsGreat » 4 years ago

Ciężko mi sobie wyobrazić jak mogliby do Ciebie dojść na podstawie zakupu btc, szczególnie jeżeli nie są to wysokie kwoty. Musiałby wpaść vendor i jego baza przychodzących wpłat, których raczej i tak nie przechowuje. Zazwyczaj do każdej transakcji jest generowany nowy adres portfela, więc sam przelew środków nie będzie się żadnym służbom rzucał w oczy

Status:
everest bolnd
Ssak
Newbie
Posts: 63
Joined: 7 months ago
Reputation: 2

Pierwszy zakup - BHP

Unread post by everest bolnd » 3 months ago

najbliższy bitomat mam daleko od siebie bo ten co był blisko już nie aktualny, jak mogę zapłacić krypto ? czy jak wpłacę przez revoluta na portfel kodem QR o bezpieczne ?

Status:
Acolit3
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 138
Joined: 5 months ago
Reputation: 8

Pierwszy zakup - BHP

Unread post by Acolit3 » 3 months ago

everest bolnd, Teoretycznie samo kupno btc nie jest niczym złym, a potem dojście co z tymi btc zrobiłeś, za co nimi zapłaciłeś jest już bardzo ciężkie.

Status:
everest bolnd
Ssak
Newbie
Posts: 63
Joined: 7 months ago
Reputation: 2

Pierwszy zakup - BHP

Unread post by everest bolnd » 3 months ago

dziękuje Ci za Twoją odpowiedź , czy możecie polecić jakiś portfel do płacenia krypto , wytłumaczcie mi jeszcze ta bramka 4PAY4RC wendor ma ją do opłącania zamówienia to czy musze mieć jakiś swój portfel żeby przez to zapłącić ? czy na tej bramce muszę się zarejestrować i kupić przez nią krypto i wtedy mogę zapłacić?

Status:
Mirabelka
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 343
Joined: 1 year ago
Reputation: 65

Pierwszy zakup - BHP

Unread post by Mirabelka » 3 months ago

everest bolnd, w Pay4RC otrzymujesz kod QR albo adres do wpłaty. uzywasz ich w swoim portfelu albo bitomacie. po wplacie automatycznie zaksieguje ci platnosc w sklepie i paczka leci do ciebie.

Status:
everest bolnd
Ssak
Newbie
Posts: 63
Joined: 7 months ago
Reputation: 2

Pierwszy zakup - BHP

Unread post by everest bolnd » 3 months ago

dziękuję za odpowiedź już skumałem ,
powiedz mi jeszcze czy mogę zapłacić z revoluta mam na nim krypto i widzę że chyba zrobili przelew na zewnętrzne portfele , czy lepiej założyć sobie jakiś portfel typu electrum, exodus (tyle że nie wiem jak na nie doładować krypto a na revoluta sobie wewnętrznie mogę kupić ze swojej kasy co mam na revolucie) i powiedz jeszcze w jakiej krypto najlepiej obecnie zapłacić jaką mam kupić sklep chemcentrum pozdro

Status:
everest bolnd
Ssak
Newbie
Posts: 63
Joined: 7 months ago
Reputation: 2

Pierwszy zakup - BHP

Unread post by everest bolnd » 3 months ago

założyłem sobie portfel exodus , jak i gdzie kupić kryptowaluty na portfel exodus ? jakie kupić krypto do zapłaty w chemcentrum i u katys ?

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

Pierwszy zakup - BHP

Unread post by kej » 3 months ago

everest bolnd, najlepiej zakup sobie na revolucie krypto ( btc raczej kazdy przyjmuje, polecam placic w innych ze wzgledu na mniejsze prowizje, czy sa inne dostepne u chemcentrum czy katys to musisz ich na pw pytac), z revoluta przelej na portfel exodusa i z exodusa przelej na portfel Vendora.
dodatkowy przelew dolozy prowizje ale zyskach na anonimowosci, a w exodusie mozna ustawic fee z jaka szybkoscia przelew ma pojsc.
co do pay4rc to sprawa jest banalnie prosta, skladasz zamowienie > przekierowuje cie do pay4rc czyli wyswietla ci kod qr i adres portfela, skanujesz kod qr, otwierasz przed exodusa i robisz przelew.
mozesz tez skopiowac adres portfela i zrobic przelew recznie bo chyba ta tranzakcja jest jednorazowa i po jej uznaniu powinna sie wyswietlic jako zaakceptowana.
co do zamawiania na swoje dane to najgorsze co moglbys zrobic, skoluj sobie polski nr telefou zarejestrowany na slupa, @ jakiegos fejkowego(dobrze jest o nim zapomniec po zamowieniu, a do nastepnego uzyc nowego)
dane podajesz fejkowe i bierzesz na pickupa jak nie ma mozliwosci na automat.
wazne abys podal prawidlowy numer telefonu albo chociaz @ do ktorego masz dostep, poniewaz gdzies musza ci kody odbioru przyjsc.
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
Mirabelka
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 343
Joined: 1 year ago
Reputation: 65

Pierwszy zakup - BHP

Unread post by Mirabelka » 3 months ago

everest bolnd wrote:
3 months ago
jakie kupić krypto do zapłaty
jesli zamowienie idzie przez Pay4RC to wybierz tam na gorze sposrod walut Litecoin - mniejsze prowizje (napewno w bitomacie).

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 316
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Pierwszy zakup - BHP

Unread post by joker92 » 3 months ago

kej, Sam mail wystarczy bo vendor tam wysyla kod odbioru z paczko

Status:
maska_medyczna
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 140
Joined: 3 years ago
Reputation: 22

Pierwszy zakup - BHP

Unread post by maska_medyczna » 3 months ago

To z revoluta można na zewnetrzne walety?

Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 448
Joined: 1 year ago
Reputation: 84

Pierwszy zakup - BHP

Unread post by Pronto » 3 months ago

maska_medyczna wrote:
3 months ago
To z revoluta można na zewnetrzne walety?
Właśnie czytałem że tak ale sam tego jeszcze nie sprawdzałem :)