Piszczenie w uszach

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
Utrapiony
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 8
Joined: 9 months ago
Reputation: 1

Piszczenie w uszach

Unread post by Utrapiony » 7 months ago

Siema, jakiś tydzień temu atakowaliśmy amfę (4g na 3), i od tamtego momentu mam straszny szum/piszczenie w uszach. Co więcej przez pierwsze trzy dni kompletnie nie spałem a jak już udało mi się zasnąć to na dosłownie chwilę.
Dodatkowo od czasu do czasu serce zaboli. Przez tydzień bez zmian. Ktoś wie co może być na rzeczy albo gdzie powinienem się udać?

Status:
Proximo
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 25
Joined: 1 year ago
Reputation: 6

Piszczenie w uszach

Unread post by Proximo » 6 months ago

Piszczenie w uszach po używkach oznacza podwyższone ciśnienie. Zmierz sobie kilka razy dziennie. Poza tym suplementy magnez i potas. Tego serce potrzebuje a dragi wypłukują. Druga sprawa to kwestia czystości samego towaru. Na ulicy z tym bywa kiepsko. Ze spaniem to zawsze jest kiepsko po tym. Dlatego to takie niefunkcjonalne.

Status:
Utrapiony
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 8
Joined: 9 months ago
Reputation: 1

Piszczenie w uszach

Unread post by Utrapiony » 6 months ago

Z tym, że serce bije mi normalnie a te piszczenie się utrzymuje od dobrego tygodnia. Już nie wspomnę o problemach ze snem. Wcześniej już miałem ten problem a teraz to jakaś padaka jest. Wybiorę się dzisiaj do lekarza rodzinnego, powiem mu co i jak i zobaczymy co będzie dalej.
Strasznie to funkcjonowanie utrudnia. Jakby ktoś poszedł i uderzył z całej siły z otwartej w uszy z obu stron…

Status:
matchrzan2
Blister
Newbie
Posts: 6
Joined: 7 months ago
Reputation: 1

Piszczenie w uszach

Unread post by matchrzan2 » 6 months ago

Utrapiony wrote:
7 months ago
Siema, jakiś tydzień temu atakowaliśmy amfę (4g na 3), i od tamtego momentu mam straszny szum/piszczenie w uszach. Co więcej przez pierwsze trzy dni kompletnie nie spałem a jak już udało mi się zasnąć to na dosłownie chwilę.
Dodatkowo od czasu do czasu serce zaboli. Przez tydzień bez zmian. Ktoś wie co może być na rzeczy albo gdzie powinienem się udać?
Hej, czy to piszczenie utrzymuje się w każdej chwili? Czy po jakiej aktywności albo po przebudzeniu jest ono mniej odczuwalne?
Mój kolega miał podobną dolegliwość i przeszlo mu samo po dłuższym nie braniu czegokolwiek, ale nie pamiętam czy to były 3 miesiące czy pół roku. Pamiętam że śmialiśmy się z nim że słyszy głosy.

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 496
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

Piszczenie w uszach

Unread post by Xeno » 6 months ago

Proximo wrote:
6 months ago
Piszczenie w uszach po używkach oznacza podwyższone ciśnienie. Zmierz sobie kilka razy dziennie. Poza tym suplementy magnez i potas. Tego serce potrzebuje a dragi wypłukują
Niekoniecznie podwyższone ciśnienie. Ja mając piski i szumy w uszach po ciągach na NEP'ie ciśnienie miałem 100/80 tylko puls 50-60. Elektrolity pite kilka razy dziennie + rozpuszczalny w wodzie magnez i wcinałem pomidory a naturalne źródło potasu chyba najlepsze.

Status:
Utrapiony
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 8
Joined: 9 months ago
Reputation: 1

Piszczenie w uszach

Unread post by Utrapiony » 6 months ago

Poszedłem do lekarza. Zmierzył mi ciśnienie, zrobiliśmy EKG i wszystko jest danza kuduro. Dostałem skierowanie na morfologię i coś tam jeszcze.
Jeśli chodzi o bóle serca to przeszły na całe szczęście. Wiadomo zdrowa dieta, sport i człowiek się lepiej czuje. Na problemy ze spaniem melatonina wystarczyła.
Co do piszczenia w uszach to bez zmian. Najgorzej jest po jakimś wysiłku fizycznym. Wtedy to jakaś masakra jest.
Zrobimy te badania krwi i zobaczymy co jest 5

Status:
Only Perfect
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 194
Joined: 2 years ago
Reputation: 14

Piszczenie w uszach

Unread post by Only Perfect » 6 months ago

Multiwitaminę bierz z rana z jakimś probiotykiem najtańszym z apteki. Zjedz czasem trochę czosnku. Nawet w spożywczym multiwitaminę sobię kup i wypij.

Wygląda na to że wziąłeś za dużo i w nieprawidłowy sposób, a teraz czujesz tego konsekwencje. Najlepiej byłoby by się dobrze najeść i wyspać za te dni co biegałeś na zbyt dużych dawkach.

Status:
CzarnyFuriat
Opiowrak
User avatar
CzarnyFuriat
Posts: 382
Joined: 6 years ago
Reputation: 140

Piszczenie w uszach

Unread post by CzarnyFuriat » 6 months ago

Utrapiony, udaj się do laryngologa. Tylko postaraj sie opisać cały problem i czas jego występowania, okoliczności itd. Tutaj raczej mało kto jest lekarzem a jak jest to się nie odsłoni. Do tego opis jest zbyt krótki aby Ci coś doradzić musisz bardziej szczegółowo opisać i lekarz też zrobi z Tobą wywiad pytając o wszystko czego mu nie powiesz.

Status:
Utrapiony
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 8
Joined: 9 months ago
Reputation: 1

Piszczenie w uszach

Unread post by Utrapiony » 6 months ago

Jestem po badaniach krwi i wszystko jest si.
Piszczenie utrzymuje się cały czas. Chociaż tyle, że mogę już zasypiać bez problemu.
Została mi już tylko wizyta u laryngologa.

Status:
szczurekcmc
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 494
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

Piszczenie w uszach

Unread post by szczurekcmc » 6 months ago

Utrapiony, nie ćpaj wiecej amfy ćpaj cmc to nie bedziesz miał piszczenia i to jest twoje lekarstwo

Status:
lolek20
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 970
Joined: 7 years ago
Reputation: 237

Piszczenie w uszach

Unread post by lolek20 » 6 months ago

Po fecie też zawsze miałem wiecej uboków niż po nowych. To piszczenie też mialem do tego obgryzione usta, szczekościsk i nie mogłem jeśc przez pare dni. Tak to wyglada po tym i jak sie chce tanio to jest tanio...

Status:
szczurekcmc
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 494
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

Piszczenie w uszach

Unread post by szczurekcmc » 6 months ago

tak wyglada mocna amfa czego innego sie spodziewaliscie

Status:
Szzybki12
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 67
Joined: 1 year ago
Reputation: 16

Piszczenie w uszach

Unread post by Szzybki12 » 6 months ago

To co jadłeś to koło amfy nie stało nawet. Amfy dobrej nie znajdziesz już a do tej co lata teraz w wielu miejscach dopierdalaja trochę trutki na szczury i stąd te pobudzenie kilkudniowe i faza pełna ubokow.