Plecak z narkotykami (łącznie 4,5 kilograma)

News from the world of research chemicals and information about changes in the law.
Status:
lolek20
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 973
Joined: 7 years ago
Reputation: 237

Plecak z narkotykami (łącznie 4,5 kilograma)

Unread post by lolek20 » 7 years ago

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie zatrzymali młodego mężczyznę, który odpowie za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. W plecaku należącym do 21-latka policjanci znaleźli łącznie 4,5 kilograma zabronionych specyfików. Za popełnienie przestępstwa z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii podejrzanemu grozi do 3 lat więzienia.

Image

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że w jednym z mieszkań znajdujących się na terenie Międzychodu młody człowiek przechowuje środki odurzające. Policjanci przeszukali ustalone miejsce zamieszkania 21-latka i znaleźli 4,5 kilograma narkotyków. Zabronione specyfiki były schowane w plecaku.

Image

Z zabezpieczonej przez funkcjonariuszy ilości narkotyków można było sporządzić przeszło 8 tysięcy dilerskich porcji metaamfetaminy, marihuany i haszyszu. Wśród zabronionych specyfików były tabletki extasy oraz LSD – łącznie około 3 tysiące porcji. Śledczy zabezpieczyli u podejrzanego kilka telefonów komórkowych.

Image

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora sąd aresztował 21-latka.

Kryminalni pracujący przy tej sprawie sprawie nie wykluczają kolejnych zatrzymań. Trwają badania zabezpieczonych substancji.

Żródło: Policja.pl

Status:
Snow Queen
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 264
Joined: 7 years ago
Reputation: -31

Plecak z narkotykami (łącznie 4,5 kilograma)

Unread post by Snow Queen » 7 years ago

Młody chłopak, spieprzył. Będzie musiał odpokutować, zapewne jego szefowi nie było także miło.
byłam chora, zakochana, zachorowałam na miłość, chciałam poszybować ku wolności,
chciałam zobaczyć jak wolni żyją, prawie ugrzęzłam w bagnie, wydostałam się bo jedyne czego teraz mi trzeba to jego miłość.