Połknięcie worka

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
gabi66
Dyletant
Newbie
Topic author
Posts: 1
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Połknięcie worka

Unread post by gabi66 » 3 years ago

Czy połknięcie woreczka z zawartością to dobry pomysł na uniknięcie przypału?

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Połknięcie worka

Unread post by Gandalf » 3 years ago

gabi66, to zależy od ilości. Ziomek łyknął kilka lat temu 5g fufu, ale miał przepizdę i brak przypału. Żałował.

Do 5g DZISIEJSZEGO RC szczerze nie wiem.
Pamiętaj - folia, to plastik. Nie zawsze wyrzuci.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Połknięcie worka

Unread post by Smith » 3 years ago

gabi66, nie jest dobrym pomysłem! Lepiej mieć przypał niz sie udławić lub przedawkować przez zawartość woreczka.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
kulka
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 332
Joined: 4 years ago
Reputation: 245

Połknięcie worka

Unread post by kulka » 3 years ago

to Ci i tak nic nie da.
miałem kiedyś przypał i zawiezli mnie do szpitala na płukanie żołądka w obecnosci niebieskich. Więcej nie muszę Ci chyba pisać..

Status:
ccciiiuuu
Ssak
Newbie
Posts: 46
Joined: 4 years ago
Reputation: 5

Połknięcie worka

Unread post by ccciiiuuu » 3 years ago

Bo cię przycięli jak do gęby wsadzasz, lepiej się najpierw upewnić ze nikt tego nie widzial.
W mojej karierze było kilka takich polknietych teczek

1x szt baki - po tym nic się nie dzieje ale nie zalecam prób odzyskania sprzętu. Na 99% strawi się i chuj resztę się zdefekuje.

2gx3cmc bombka finalnie nic co by mogło zaskoczyć.

I raz 1x jakiegoś niezidentyfikowanego kryształu no to napady lękowe i schizofrenia aż do położenia się spać.

Według mnie lepiej nie dać się złapać. Taki sport

Status:
dxmowiec
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 205
Joined: 5 years ago
Reputation: 87

Połknięcie worka

Unread post by dxmowiec » 3 years ago

ccciiiuuu wrote:
3 years ago
Bo cię przycięli jak do gęby wsadzasz, lepiej się najpierw upewnić ze nikt tego nie widzial.
W mojej karierze było kilka takich polknietych teczek

1x szt baki - po tym nic się nie dzieje ale nie zalecam prób odzyskania sprzętu. Na 99% strawi się i chuj resztę się zdefekuje.

2gx3cmc bombka finalnie nic co by mogło zaskoczyć.

I raz 1x jakiegoś niezidentyfikowanego kryształu no to napady lękowe i schizofrenia aż do położenia się spać.

Według mnie lepiej nie dać się złapać. Taki sport
Ciekawe, 4g bombki 3cmc zeżarłeś i nic ci nie było ? Ciężko w to uwierzyć jeśli mam być szczery
Moje wypowiedzi, raporty, posty nie są prawdziwe a jedynie wytworami wyobraźni. Zaś udostępniane przeze mnie zdjęcia, nie są mojego autorstwa ! :smoke: .

Status:
ZbitaLufaJWH
Opiowrak
User avatar
ZbitaLufaJWH
Posts: 365
Joined: 3 years ago
Reputation: 104

Połknięcie worka

Unread post by ZbitaLufaJWH » 3 years ago

gabi66 wrote:
3 years ago
Czy połknięcie woreczka z zawartością to dobry pomysł na uniknięcie przypału?
Kwestia tego co w tej samarce będzie. Jak legitny koks w ilości 1g, to przypału unikniesz, ale zaliczysz zgon i pogrzeb.

Status:
daret1
Ssak
Newbie
Posts: 59
Joined: 4 years ago
Reputation: 17

Połknięcie worka

Unread post by daret1 » 3 years ago

gabi66 wrote:
3 years ago
Czy połknięcie woreczka z zawartością to dobry pomysł na uniknięcie przypału?
To zależy ile materiału jest w worku i czy worek się otworzy po połknięciu, jeśli worek się otworzy i zawartość dostanie się do żołądka to będzie trip życia... :D

Można to zrobić inaczej ;)

wyrzucasz worek i w razie czego wciskasz kit że to nie twój nawet jeśli policjant widzi że go wyrzucasz, bierzesz telefon, włączasz nagrywanie, nagrywasz całą sytuacje, że się kłócisz z policjantem, ale nagrywasz to w taki sposób abyś to na nagraniu to Ty był niewinny czy żeby było widać, że nie posiadasz worka. Mówisz do Policjanta, że zgodnie z art. 189 kodeksu karnego masz prawo do wolności i w razie czego jeśli policjant będzie Cię chciał wziąć na dołek to mu mówisz, że jego postępowanie jest popełnieniem przestępstwa ograniczenia wolności zgodnie z art. 189 kodeksu karnego ;)

Już to testowałem działa na picie w miejscu publicznym oraz na próbę dokonania przez policjanta rewizji osobistej.

Gdy policjant chciał mnie przeszukać, powiedziałem, że jego postępowanie jest nie zgodne z prawem, a dokładnie z art. 189 kk i że to jest ograniczanie wolności obywatela, nie zgodziłem się na przeszukanie i pojechali sobie bo nie mogą popełniać przestępstw.

Powodzenia. :)

Status:
Mirjik
Narkotykacz
User avatar
Mijrik
Posts: 334
Joined: 7 years ago
Reputation: 59

Połknięcie worka

Unread post by Mirjik » 3 years ago

189!
:D :thumbup: Cash Money Brothers
CMB :smoke: :clap:

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 750
Joined: 4 years ago
Reputation: 339

Połknięcie worka

Unread post by beeniepatu » 3 years ago

daret1, wiadomo, ze jak zlapia za reke to mowimy, ze to nie nasza reka. Twoja rada z powolywaniem sie na paragraf wolnosciowy jest jednak co do zasady zla bo z prawnego punktu widzenia bledna. Policja zatrzymuje osoby i dokonuje sprawdzenia (lub kontroli osobistej w okreslonych warunkach) na podstawie 244 § 1 k.p.k., zgodnie z którym:
„Policja ma prawo zatrzymać osobę podejrzaną, jeżeli istnieje uzasadnione przypuszczenie, że popełniła ona przestępstwo, a zachodzi obawa ucieczki lub ukrycia się tej osoby albo zatarcia śladów przestępstwa bądź też nie można ustalić jej tożsamości albo istnieją przesłanki do przeprowadzenia przeciwko tej osobie postępowania w trybie przyspieszonym.”

Opisane przez Ciebie zachowanie w okreslonej sytuacji wyczerpuje wszystkie okolicznosci do zatrzymania prewencyjnego w PDOZ. Osobiscie radze w takiej sytuacji nie gwiazdorzyc. Nie powolywac sie na paragrafy bez znajomosci wszystkich bo ignorantia iuris nocet. Trzymac sie wersji, ze to nie moje i nie mowic za duzo. Na przypale z towarem nie nagrywalbym nic i nie wdawal sie w niepotrzebne dyskusje bo to tylko zaszkodzi a na pewno nie pomoze
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
Broussard
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 507
Joined: 7 years ago
Reputation: 108

Połknięcie worka

Unread post by Broussard » 3 years ago

This post has high reputation.

daret1, to co napisałeś jest tak głupie, że aż śmieszne. To, że krawężnikom nie chciało użerać się z nagrywających ich patusiarzem o puszke piwa i mandat na 50zł (bo pewnie widzieli, że i tak byś nie miał z czego zapłacić) Twoim zdaniem jest jednoznaczne z tym, że odpuściliby Ci torbę, którą wyrzucasz na ich oczach? A słyszałeś o czymś takim jak odciski palców wafelku? To jest chyba logiczne, że piwo można odpuścić (lub nie) ale i tak wielkich konsekwncji za to nie bedzie i nikt Ci z niego nie będzie ściągał odcisków, bo operacja byłaby droższa niż ewentualne konsekwnecje. Natomiast jezeli pies ma podejrzenie ze ty wyrzuciłeś torbe to bedzie szukał jej z laterka aż znajdzie i jak sie nie przyznasz to ściagną z niej odciski co będzie niezbitym dowodem na to, że jest to twoja torba. Co innego jak uda się wyrzucić na tyle wcześnie, ze oni tego nie zobacza - wtedy jest szansa że sie upiecze i tak trzeba robić ale nie pisz takich farmazonow bo jeszcze ktoś uwierzy w te twoje wysrywy badane empirycznie na puszce piwa i krawężnikach którym sie nie chcialo użerac z taka płocia jak ty i zacznie kopiowac twoj arcymądry ruch...

Wybaczcie nerwy ale jak to przeczytałem to staremu wydze sie scyzoryk w kieszeni otworzył, młodziezy, nie tędy droga...

Dodano po 3 minutach 13 sekundach:
I samara po połknięciu otworzy sie! Nie połykajcie pod żadnym pozorem! Zdrowie jest wazniejsze niż chwilowy problem! Jedyna opcja na połknięcie to np. kondom. Połknięte srebro też się nie rozpuści ale ono zawsze może się jakoś otworzyć. Trwawe można połknąc i nic nie bedzie ale białego nie połykajcie, noście przy sobie jak najmniej a jak już musicie wiecej to noście to z głowa, nie bede pisal jak, bo po co dawac słuzbom wskazówki każdy osiedlowy watażka wie z czym to sie je. Natomiast ten daret to rymuje sie z miejski szalet i właśnie w tym miejscu należy spuścic te jego mądrości nie zapominajac o tym aby uprzednio sie na nie wysrać

Status:
Enchi
Odkurzacz
User avatar
EnchiM
Posts: 686
Joined: 3 years ago
Reputation: 812

Połknięcie worka

Unread post by Enchi » 3 years ago

Po 1. Broussard chapeau bas, pięknie wyjaśniłeś typa xD
Po 2. Ja bym nie połykał. Moim zdaniem jak masz ze sobą samarkę to raczej z taką ilością prochu żeby nie narobić sobie wielkich problemów. A noszenie ze sobą większej ilości w samarce to głupota :)
„Łatwiej mieć zasady, kiedy jest się najedzonym".

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

Połknięcie worka

Unread post by Boss » 3 years ago

:shh: Enchi, Racja byku polykac torbe z towarem to głupi pomysł i finał może być nie przyjemny.... A nie daj Boże polknac sporo ilość takie bk .....😮❗cmentarz
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Anonim70
Newbie

Połknięcie worka

Unread post by Anonim70 » 2 years ago

daret1 wrote:
3 years ago
gabi66 wrote:
3 years ago
Czy połknięcie woreczka z zawartością to dobry pomysł na uniknięcie przypału?
To zależy ile materiału jest w worku i czy worek się otworzy po połknięciu, jeśli worek się otworzy i zawartość dostanie się do żołądka to będzie trip życia... :D

Można to zrobić inaczej ;)

wyrzucasz worek i w razie czego wciskasz kit że to nie twój nawet jeśli policjant widzi że go wyrzucasz, bierzesz telefon, włączasz nagrywanie, nagrywasz całą sytuacje, że się kłócisz z policjantem, ale nagrywasz to w taki sposób abyś to na nagraniu to Ty był niewinny czy żeby było widać, że nie posiadasz worka. Mówisz do Policjanta, że zgodnie z art. 189 kodeksu karnego masz prawo do wolności i w razie czego jeśli policjant będzie Cię chciał wziąć na dołek to mu mówisz, że jego postępowanie jest popełnieniem przestępstwa ograniczenia wolności zgodnie z art. 189 kodeksu karnego ;)

Już to testowałem działa na picie w miejscu publicznym oraz na próbę dokonania przez policjanta rewizji osobistej.

Gdy policjant chciał mnie przeszukać, powiedziałem, że jego postępowanie jest nie zgodne z prawem, a dokładnie z art. 189 kk i że to jest ograniczanie wolności obywatela, nie zgodziłem się na przeszukanie i pojechali sobie bo nie mogą popełniać przestępstw.

Powodzenia. :)
Takiego kretyna to ja dawno nie spotkałem i to nawet w internecie ...

Status:
daret1
Ssak
Newbie
Posts: 59
Joined: 4 years ago
Reputation: 17

Połknięcie worka

Unread post by daret1 » 2 years ago

Przybysz wrote:
2 years ago
daret1 wrote:
3 years ago
gabi66 wrote:
3 years ago
Czy połknięcie woreczka z zawartością to dobry pomysł na uniknięcie przypału?
To zależy ile materiału jest w worku i czy worek się otworzy po połknięciu, jeśli worek się otworzy i zawartość dostanie się do żołądka to będzie trip życia... :D

Można to zrobić inaczej ;)

wyrzucasz worek i w razie czego wciskasz kit że to nie twój nawet jeśli policjant widzi że go wyrzucasz, bierzesz telefon, włączasz nagrywanie, nagrywasz całą sytuacje, że się kłócisz z policjantem, ale nagrywasz to w taki sposób abyś to na nagraniu to Ty był niewinny czy żeby było widać, że nie posiadasz worka. Mówisz do Policjanta, że zgodnie z art. 189 kodeksu karnego masz prawo do wolności i w razie czego jeśli policjant będzie Cię chciał wziąć na dołek to mu mówisz, że jego postępowanie jest popełnieniem przestępstwa ograniczenia wolności zgodnie z art. 189 kodeksu karnego ;)

Już to testowałem działa na picie w miejscu publicznym oraz na próbę dokonania przez policjanta rewizji osobistej.

Gdy policjant chciał mnie przeszukać, powiedziałem, że jego postępowanie jest nie zgodne z prawem, a dokładnie z art. 189 kk i że to jest ograniczanie wolności obywatela, nie zgodziłem się na przeszukanie i pojechali sobie bo nie mogą popełniać przestępstw.

Powodzenia. :)
Takiego kretyna to ja dawno nie spotkałem i to nawet w internecie ...
Ahm, kretyn czy nie kretyn, umknęło coś wam... :D

bez względu na to czy ktoś zna prawo, czy go nie zna każdego obowiązuje przestrzeganie prawa zgodnie z artykułami kodeksu karnego, a jak wiadomo, kodeks karny jest wyżej niż kodeks wykroczeń czy kodeks postępowania policjanta, a więc...

Policjant jako funkcjonariusz publiczny może popełnić przestępstwo zgodnie z art. 231 kk czyli przekroczenie uprawnień przez funkcjonariusza publicznego na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, w momencie gdy jest zaistniałe popełnienie przez policjanta przestępstwa, warto policjanta o tym poinformować, aby uniknąć nieprzyjemności w różnych sytuacjach z policją związanych...

Zauważcie jedną istotną informację zgodnie z art. 189 kk

" Art. 189. [Bezprawne pozbawienie wolności]
§ 1.
Kto pozbawia człowieka wolności,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 2.
Jeżeli pozbawienie wolności trwało dłużej niż 7 dni, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

§ 2a.
Jeżeli pozbawienie wolności, o którym mowa w § 2, dotyczy osoby nieporadnej ze względu na jej wiek, stan psychiczny lub fizyczny, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

§ 3.
Jeżeli pozbawienie wolności, o którym mowa w § 1-2a, łączyło się ze szczególnym udręczeniem, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. "

A więc zgodnie z art. 189 kk nie jest wspomniane, że policjant jest zwolniony z popełnienia tego przestępstwa w trakcie gdy zachodzi podejrzenie o którym napisał kolega, odnośnie konieczności wykonania rewizji osobistej ponieważ zaistniała mrzonka podejrzenia, że jakaś osoba wykonała przestępstwo.

To policjant w tym momencie popełnia czyn zabroniony po przez przekroczenie uprawnień jako funkcjonariusz publiczny na szkodę interesu prywatnego którym jest ograniczenie wolności po przez niewłaściwą podejrzliwość policjanta, będąca tylko i wyłącznie jego oznaką, iż policjant podejmując decyzję o przeszukaniu jakiejś osoby jest psychicznie chory i nadmiernie podejrzliwy w stosunku do osób nie posiadających oznak wykonania czynu zabronionego.

ahm... ;)

ale okej, ja jestem debilem, wy dajcie się łapać, ja będę tego używać i będę chodzić na wolności z 5g amfetaminy w kieszeni, wyćpany i rozjebany ja ruski czołg na wojnie, ale to Ty będziecie martwić się, bo grozi wam kara pozbawienia wolności...


A ja debil będę sobie śmigał, na wolności, pozdro.