PRECURSOR FOR PRODUCTION 4-MMC Rc-toyer.com - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: Rc-toyer

Status:
Rc-toyer
Dyso-sensei
Sklep
Topic author
Posts: 185
Joined: 3 years ago
Reputation: 27

PRECURSOR FOR PRODUCTION 4-MMC Rc-toyer.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Rc-toyer » 1 year ago

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o PREKURSORZE DO PRODUKCJI 4-MMC ze sklepu Rc-toyer.com | In this topic, we write opinions and reviews about PRECURSOR FOR PRODUCTION 4-MMC from Rc-toyer.com


The stimulant "4mmc" precursor for sale.

Same with adbb and 5cl, we provide raw materials and step, you make it yourself.
Preferably a large distributor or a professional chemist.
If you are interested in production, please contact us.

wickr : quenna
email: [email protected]

Status:
Rc-toyer
Dyso-sensei
Sklep
Topic author
Posts: 185
Joined: 3 years ago
Reputation: 27

PRECURSOR FOR PRODUCTION 4-MMC Rc-toyer.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Rc-toyer » 1 year ago

Nobody is interested? :D

Status:
sushirdm
Psychonauta
Newbie
Posts: 554
Joined: 5 years ago
Reputation: 188

PRECURSOR FOR PRODUCTION 4-MMC Rc-toyer.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by sushirdm » 1 year ago

CAS IUPAC please?

Status:
Lijj
Narkotykacz
User avatar
Lijj
Posts: 299
Joined: 3 years ago
Reputation: 104

PRECURSOR FOR PRODUCTION 4-MMC Rc-toyer.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Lijj » 1 year ago

sushirdm wrote:
1 year ago
CAS IUPAC proszę?
Głupich szukasz za darmoszkę byku? Gość ci byku nie da tego info bo nie zarobi. Nikt nie jest debilem, żeby dawać ci za free wzorki bo byś wiedział jaki to prekursror. AVE.

Status:
blacked_out
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 485
Joined: 3 years ago
Reputation: 188

PRECURSOR FOR PRODUCTION 4-MMC Rc-toyer.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by blacked_out » 1 year ago

Kunlunguoji wrote:
1 year ago
In this topic, we write opinions and reviews about PRECURSOR FOR PRODUCTION 4-MMC from Kunlunguoji.com
Kunlunguoji wrote:
1 year ago
Nobody is interested?
But where is the synthesis/recipe for ,,4-MMC" using this precursor? Because we don't know what is this precursor without it's name/IUPAC or CAS number so it's hard to gather appropriate chemical reagents for the synthesis on own.

Status:
Samantha
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 303
Joined: 2 years ago
Reputation: 78

PRECURSOR FOR PRODUCTION 4-MMC Rc-toyer.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Samantha » 1 year ago

blacked_out wrote:
1 year ago
Ale gdzie jest synteza/przepis na ,,4-MMC" z tym prekursorem?
Dostaniesz jak kupisz prekursor w sklepie pewnie. Dlatego nie dostaniesz wzoru.
Kunlunguoji wrote:
1 year ago
Nikt nie jest zainteresowany?:D
Czym? Mnie interesuje gotowy produkt, a nie prekursor! Nie potraficie sprzedać gotowego? Po co mam przepłacać i opłacać chemika? Idąc waszym trybem rozumowania sprzedacie mi ziemniaki bo to prekursor do zrobienia frytek. Śmiech na sali.

Status:
blackangel
Sniffiarz
Newbie
Posts: 90
Joined: 1 year ago
Reputation: 30

PRECURSOR FOR PRODUCTION 4-MMC Rc-toyer.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by blackangel » 1 year ago

Samantha wrote:
1 year ago
Nie potraficie sprzedać gotowego? Po co mam przepłacać i opłacać chemika? Idąc waszym trybem rozumowania sprzedacie mi ziemniaki bo to prekursor do zrobienia frytek. Śmiech na sali.
Skoro produkcja 4mmc jest nielegalna to wymyślili żeby sprzedać legalny prekursor do produkcji..logiczne to jak dla mnie a to że Ty nie jesteś zainteresowana nie znaczy że nikt nie będzie.
Pozdrawiam

Status:
blacked_out
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 485
Joined: 3 years ago
Reputation: 188

PRECURSOR FOR PRODUCTION 4-MMC Rc-toyer.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by blacked_out » 1 year ago

Samantha wrote:
1 year ago
Dostaniesz jak kupisz prekursor w sklepie pewnie. Dlatego nie dostaniesz wzoru.
No fakt, masz rację. Bo sklep może nie podawać całego opisu syntezy bo może to być jakiś popularny prekursor i dopiero potem się o tym dowiadujemy np. 2-bromo-4-metylopropiofenon którego używa się zwykle w produkcji 4-mmc (przynajmniej tak myślę, patrząc po ilości syntez dostępnych w internecie używając tego właśnie odczynnika) - tak jak nasz użytkownik forum o nicku ,,4mmc" udostępnił: https://dopek.eu/pl/prezent-!-synteza-4mmc-!!!-t1693.html
Samantha wrote:
1 year ago
Czym? Mnie interesuje gotowy produkt, a nie prekursor! Nie potraficie sprzedać gotowego?
Zapewne rozchodzi się tutaj o to, że sprzedaje jakiś vendor prekursory które są legalne w kraju klienta (i/lub vendora) żeby później samemu zrobić sobie gotowy nielegalny produkt lub poprosić znajomego chemika :E :E Taka jakby to ująć obrona przed przypałem u vendora, aczkolwiek moim skromnym zdaniem legalne RC czy nielegalne RC w sprzedaży to i tak jest przypał

Status:
Rc-toyer
Dyso-sensei
Sklep
Topic author
Posts: 185
Joined: 3 years ago
Reputation: 27

PRECURSOR FOR PRODUCTION 4-MMC Rc-toyer.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Rc-toyer » 1 year ago

I can tell you how to operate, but if you are not a professional, you may not know much, because the production process also needs to use vacuum extraction.
We now have precursor samples, and if anyone is confident that it can be done, they can contact me and ask for precursor samples.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

PRECURSOR FOR PRODUCTION 4-MMC Rc-toyer.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by luki985 » 1 year ago

:lol:
Prekursor mefedronu jest w miarę dostępny w PL. Podlega on pewnym przepisom i trzeba uważać ale jest do dostania
Kunlunguoji wrote:
1 year ago
can tell you how to operate, but if you are not a professional, you may not know much, because the production process also needs to use vacuum extraction.
Jest kilka możliwości syntezy w warunkach domowych. I nie wszędzie trzeba ekstrakcji próżniowej.

Status:
Mefedron90
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 427
Joined: 2 years ago
Reputation: 81

PRECURSOR FOR PRODUCTION 4-MMC Rc-toyer.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mefedron90 » 1 year ago

luki985 wrote:
1 year ago
Prekursor mefedronu jest w miarę dostępny w PL.
Dobra mordo ale w partnerkim bez pisania takich rzeczy. Skup się na produkcie który oferuje V a nie pisz gdzie indziej można kupić.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

PRECURSOR FOR PRODUCTION 4-MMC Rc-toyer.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by luki985 » 1 year ago

Mefedron90, 😅🤣 przecież nie napisałem gdzie kupic. Idąc Twoim tokiem rozumowania to nie można napisać u v x że gdzieś indziej jest taniej 😅😅
Mój post to jednocześnie odpowiedź dla vendora czemu nie ma wielkiego zainteresowania ich produktem.

Poza tym trzeba pamiętać, że mefedron to nie tylko bromoketon ale też np toluen.

Status:
smutna
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 184
Joined: 4 years ago
Reputation: 48

PRECURSOR FOR PRODUCTION 4-MMC Rc-toyer.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by smutna » 1 year ago

luki985 wrote:
1 year ago
Jest kilka możliwości syntezy w warunkach domowych. I nie wszędzie trzeba ekstrakcji próżniowej.
Możesz z lekka rozwinąć temat?

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

PRECURSOR FOR PRODUCTION 4-MMC Rc-toyer.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by luki985 » 1 year ago

smutna, można rozwinąć temat ale najpierw trzeba skołować substancje nad obrotem których czuwają służby.
Chemicy mają na to sposoby. Jednocześnie czy będzie sens padania się ze sprzętem i odczynnikami dla np 10 gr mefa ?

Status:
Biskup_Analny
Opiowrak
User avatar
Biskup
Posts: 400
Joined: 3 years ago
Reputation: 186

PRECURSOR FOR PRODUCTION 4-MMC Rc-toyer.com - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Biskup_Analny » 1 year ago

luki985 wrote:
1 year ago
I nie wszędzie trzeba ekstrakcji próżniowej.
A konkretnie?
Anus Domini