Predator-rc - opinions and reviews about shop


Shop Profile: predatorRC

Status:
Mazer
Szczur
Newbie
Posts: 21
Joined: 5 years ago
Reputation: 0

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by Mazer » 5 years ago

Latest post of the previous page:

Stealth is perfect as ever.
Just too long waiting between each step of order process...You should really try Same Day Delivery or Last... It's sometimes 3 or 4 days and more to begin the process...

Status:
Cater
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 164
Joined: 6 years ago
Reputation: 136

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by Cater » 5 years ago

Siema wrote:
5 years ago
mam w planach duze zamówienie predatorRC, jak je zamówię A będą jakieś problemy to ci tu napisze podam Ci np numer zamówienia lub jakoś dam Ci znać ;)
daj znac w komencie do zamowienia o nicku z forum, pozniej juz kontakt na forum, w ten sposob mozecie uniknac podawania numeru zamowienia tutaj
~Liseu Wonchacz

Status:
Heisenberg24h7
Psychonauta
User avatar
siema
Posts: 543
Joined: 5 years ago
Reputation: 387

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by Heisenberg24h7 » 5 years ago

Cater wrote:
5 years ago
Siema pisze: ↑ mam w planach duze zamówienie predatorRC, jak je zamówię A będą jakieś problemy to ci tu napisze podam Ci np numer zamówienia lub jakoś dam Ci znać
daj znac w komencie do zamowienia o nicku z forum, pozniej juz kontakt na forum, w ten sposob mozecie uniknac podawania numeru zamowienia tutaj
Lisu mój kochany lisie urwisie nosaczu hehe dzięki za info na pewno skorzystam mordeczko ;)
Szukajcie aż znajdziecie, Chada nie zmienia zdania
I tak na nic się zdadzą wasze poszukiwania

Status:
janosik1358
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 612
Joined: 6 years ago
Reputation: 225

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by janosik1358 » 5 years ago

predatorRC, elegancko, sprawdź tam e-maila, przypomniałem się, aby nikt nic nie pominął ;)
No i liczę na edytowanie tego zamówienia.
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
MaVPL
Narkotykacz
Newbie
Posts: 353
Joined: 5 years ago
Reputation: 60

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by MaVPL » 5 years ago

predatorRC,

Z całym szacunkiem przyjacielu , jesteś w błędzie jeżeli twierdzisz że wszystkim odpisaliście . Znajdź proszę Franka na skrzynce mailowej - tego samego który występuje w filmie Transporter 1,2,3 !

Przed chwilą napisałem 4 wiadomość na maila [email protected] czekam na odpowiedź również na tego maila.

Udanego weekndu wszystkim.

Status:
Anonim24
Newbie

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by Anonim24 » 5 years ago

MaVPL, i po kiego chuja aż 4? Przez takich jak Ty i ich 4maile zamiast czekać 1 dzień na odpowiedź to czekamy 3.

Status:
forgotten chem
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 15
Joined: 5 years ago
Reputation: 2

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by forgotten chem » 5 years ago

MaVPL wrote:
5 years ago
predatorRC,

Z całym szacunkiem przyjacielu , jesteś w błędzie jeżeli twierdzisz że wszystkim odpisaliście . Znajdź proszę Franka na skrzynce mailowej - tego samego który występuje w filmie Transporter 1,2,3 !

Przed chwilą napisałem 4 wiadomość na maila [email protected] czekam na odpowiedź również na tego maila.

Udanego weekndu wszystkim.
Read predatorRC post. Person who does them is on holiday. I have made over 20 orders, always pak has arrived. Sometimes with delay but that can happen. Be patient. There's a reason people call him 'one and only'

Status:
prison750
Szczur
Newbie
Posts: 28
Joined: 5 years ago
Reputation: 3

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by prison750 » 5 years ago

już nie bedzie blotterów ?

Status:
qwerty12345
Narkotykacz
Newbie
Posts: 330
Joined: 6 years ago
Reputation: 127

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by qwerty12345 » 5 years ago

Mazer wrote:
5 years ago
Stealth is perfect as ever.
Just too long waiting between each step of order process...You should really try Same Day Delivery or Last... It's sometimes 3 or 4 days and more to begin the process...
dear Predator is not OLX.** You must wait patiently ;)

Status:
Cater
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 164
Joined: 6 years ago
Reputation: 136

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by Cater » 5 years ago

MaVPL wrote:
5 years ago
predatorRC,

Z całym szacunkiem przyjacielu , jesteś w błędzie jeżeli twierdzisz że wszystkim odpisaliście . Znajdź proszę Franka na skrzynce mailowej - tego samego który występuje w filmie Transporter 1,2,3 !

Przed chwilą napisałem 4 wiadomość na maila [email protected] czekam na odpowiedź również na tego maila.

Udanego weekndu wszystkim.
na przyszlosc pisz jednego konkretnego jasnego maila, 4 cisnieniowe wiadomosci szczegolnie tego samego dnia maja szanse na pominiecie bo nie wiadomo o co chodzi, biorac pod uwage ze przegladaja je pojedynczo, a maja ich nawet setki dziennie
~Liseu Wonchacz

Status:
Steelmmc
Szczur
Newbie
Posts: 34
Joined: 6 years ago
Reputation: 0

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by Steelmmc » 5 years ago

Cześć mam pytanie to jest regulamin prediego i są dwa pod punkty które nie wiem jak sie mają do siebie
13. Sklep predator-rc.nl nie ponosi odpowiedzialności za przesyłki zatrzymane przez UC.
5. Co z gwarancją, że Twoje zamówienie zostanie dostarczone?
Dajemy gwarancję że każde zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany poprawny adres odbiorcy. Gwarantujemy 100% pewność że zawsze otrzymasz to co zamówiłeś pod wskazany przez Ciebie adres w zamówieniu.

czyli jest ta gwarancja czy jej nie ma ?

Status:
HdRdY
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 94
Joined: 6 years ago
Reputation: 25

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by HdRdY » 5 years ago

Występuje jakiś problem z księgowaniem płatności btc? Znajomy opłacił a status zamówienia ciągle nowy. Zawsze zmieniał się automatycznie po wysłaniu btc.

Status:
forgotten chem
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 15
Joined: 5 years ago
Reputation: 2

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by forgotten chem » 5 years ago

Hello everyone. I noticed that, since the weekend there is an issue with the BTC payments. The system makes you send an out of date BTC amount (check this yourself. Convert your zloty amount to BTC and you'll see it won't be the same as the BTC they want you to send them).

The only solution is to either wait for predator to reply. Or calculate yourself how much btc you still have to send and it should work after that :)

Status:
moro9999
Ssak
Użytkownik
Posts: 48
Joined: 6 years ago
Reputation: 2

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by moro9999 » 5 years ago

Też mam ten sam problem system mi nie zakceptowal płatności z automatu gdzie zawsze opłacałem i było ok

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Pred
Posts: 2951
Joined: 7 years ago
Reputation: 2033

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by predatorRC » 5 years ago

prison750,

Steelmmc, zawsze można się dogadać, jeśli masz dobre dowody na to, że paka została rozkradziona.
Regulamin jest przestarzały i przydałoby się go zmienić, ale ja go tylko edytowałem
Steelmmc wrote:
5 years ago
Dajemy gwarancję że każde zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany poprawny adres odbiorcy. Gwarantujemy 100% pewność że zawsze otrzymasz to co zamówiłeś pod wskazany przez Ciebie adres w zamówieniu
No gwarancja, że wyślemy to co chciałeś na podany adres, a nie, że paka doleci bo różnie to może być.

forgotten chem, moro9999, I think its because of drops of btc currency
ONE AND ONLY

Status:
forgotten chem
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 15
Joined: 5 years ago
Reputation: 2

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by forgotten chem » 5 years ago

predatorRC,

Maybe :) payment is accepted now, thanks predy