Predator-rc - opinions and reviews about shop


Shop Profile: predatorRC

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 6 years ago
Reputation: 1490

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by Legend » 6 years ago

Latest post of the previous page:

A<>[/b]<>[/url] czytj z zrozun. RC to n ksprt czy llgro czy lxprs z progr zwrotu ksy jk coś pójz n tk.

Mussz czkć, o cłkowtgo rozwązn sytucj orz unorown.
Powtrz po rz 100 tutj, crplwośc n rz n zlc zkupów. Lpj poczkć.
Now kp oż trz być n ks wyczulon tp.
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Adammmm
Szczur
Użytkownik
Posts: 26
Joined: 6 years ago
Reputation: 0

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by Adammmm » 6 years ago

josiek A ja to nie instytucja charytatywna żeby przesyłać pieniądze obcym osobom. Skoro mają wysłać paczki to jaki problem jest zwrócić komuś pieniądze. Przecież mają normalnie działać.
P.S. Predator robił mi już kiedyś przelew więc niech nikt mi nie tłumaczy, że ze względów bezpieczeństwa nie może tego zrobic. Poza tym istnieje miliard innych sposobów na przelanie pieniędzy niż przez bank np. poczta polska, karta Revolut, paypal. Nawet jeżeli jest to taki problem to może mi przelać BTC na mój portfel.

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 6 years ago
Reputation: 1490

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by Legend » 6 years ago

Adammmm już w pierwszym zdaniu sobie zaprzeczyłeś... ..."ja to nie instytucja charytatywna żeby przesyłać pieniądze obcym osobom..."
Rozumiem że znasz predatora osobiście, posiadasz jego nr NIP, PESEL, REGON, jeżeli tak, to twoje argumenty są mocne.

Ja sam straciłem kase na wilku, potem na demoonie... i NIKT mi jej nie oddał. Potem straciłem jeszcze na ekipie która pod demoona się podszywała. Moge tylko sobie zarzucić... że byłem tak nieostrożny.

Wg mnie predator paczke odda, bo kasy czy BCC - raczej nie prześle, przecież teraz zapewne go ściga policja, CBŚ i połowa interpolu.
Z naszego punktu widzenia, złapanie go przez służby też jest złe... bo może ma dane klientów itp ?

Rozumiem twoją frustrację, współczuję i mam tylko nadzieję że mało $$ poszło :(
Ale - brutalnie mówiąc - nie zrobisz nic. To tak jak na osiedlu pożyczyć iphone 6 ziomkowi, który obiecuje że odda jak tylko kupi nowy....
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
priap
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 681
Joined: 6 years ago
Reputation: 169

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by priap » 6 years ago

I w tym problem, że rozsądni podchodzą do tego jak do umowy kupna sprzedaży, a wariaci albo płatni klakierzy starają się sytuację uspokoić. A kto bytuje na hypku ten wie jakie szopki z predem były od jesieni zeszłego roku i jest coraz gorzej.
Raz, że legalne substancje, więc mało kto będzie się przejmował danymi (pewnie dzieciaki się boicie rodziców, gdy się okaże, że zamawialiście śmiertelną truciznę :mrgreen: ), a dwa cały czas lecą obietnice "od następnego tygodnia, w przyszłym tygodniu" i co ? I jest ten przyszły tydzień a zwrotka się powtarza - od następnego tygodnia :wtf:

Status:
Anonim23
Newbie

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by Anonim23 » 6 years ago

priap mam pomysł, skoro taki problem widzicie, żadne słowa nie trafiają a i wy nie uczycie się na swoich własnych błędach to czego oczekujecie? Może sami ogarnijcie sobie chińczyka, dostęp do laboratorium, ogarnijcie wszystkie te rzeczy i problemy którymi musi zająć się vendor, odpisujcie bandzie napaleńców a do tego miejscie problemy z prawem i ciągle kąbinujcie, potem tu wróćcie jeśli wam się pofarci i krat nie przywitacie i honor zostanie zwrócony.
Każdy kij ma dwa końce.

Status:
priap
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 681
Joined: 6 years ago
Reputation: 169

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by priap » 6 years ago

To znaczy sugerujesz, żeby ogarnąć stronę internetową, nałapać gimbazianych klientów ściśnienowanych na ścierwo, a w dogodnym momencie zrobić exit scam ? :E
Bo chyba nie wierzysz w ataki hakierów albo ataki DDoS na stronę co stoi za cloudflare ? :crazy:
A jak wierzysz to sobie poczytaj i się dokształć https://www.cloudflare.com/security

Dlatego proszę nie robić z ludzi idiotów. Cała narkoscena przez takie akcje traci wiarygodność, a tacy jak przedmówca chcą wam wmówić, że tak ma być, czyli macie płacić a oni może wam wyślą, a może nie wyślą bo akurat zaatakował ich hakier z OZ :mrgreen:

EDIT: Ja się nauczyłem i zamówiłem za pobraniem, nawet dostałem zapewnienie wysłania pakietu :E
Teraz mogę powiedzieć, że osoba która odbierała zamówienie i odpisywała z zapewnieniami wysyłki jest kłamcą i oszustem.
I proszę bez tekstów może się zajmiecie tym czy tamtym co V, bo to trąca o teksty przedsiębiorczych prezesów co pracownikom płacą pod stołem a sami chcą się dorobić majątku w pół pokolenia.
Oferuje, sprzedaje to niech się wywiązuje z umowy, a nie zachowuje się jak kłamca i złodziej.

Status:
Anonim23
Newbie

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by Anonim23 » 6 years ago

Po prostu wkurzają mnie idioci i tyle nie bronię preda tylko do chuja wafelka jasna mać wiecie że coś jest nie chalo to nie macie innych sklepów do wyboru tylko plujecie się jak jakieś buldogi w ataku szału?
Nie jestem pewien, widzę problem, wiem że b problem nie zamawiam proste i na temat jakby było mało sklepów na rynku.

Status:
priap
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 681
Joined: 6 years ago
Reputation: 169

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by priap » 6 years ago

Szczerze to ja tylko toczę inbę na pochybel oszustowi bo jak napisałem już się sparzyłem i po tym zamówiłem za pobraniem dla potwierdzenia, że coś się w temacie srogo pali. Problemem są idioci, którzy innych uspokajają zamiast ostrzegać przed zamawianiem, gdyż w ciągu X czasu dany sklep miał X problemów, co jeżeli idzie o preda jest absolutną prawdą. TEN SKLEP MA PROBLEMY OD CONAJMNIEJ 1/2 ROKU. Chuj, że jest reklama, chuj że jest temat na forum, chuj że ludzie zamawiają i nie dostają przesyłek. Ważne że hajs się zgadza.
Zresztą zauważyłeś ile razy napisałem o tym pobraniu, a ile razy po tym predator się totalnie do tego nie odniósł... Najbardziej mi szkoda tych szczyli co się od tego gówna pouzależniali, a trochę mniej szkoda unikalnego asortymentu, który oferował ten sklep. W sumie może V robi to w dobrej wierze, aby gówniarzeria miała jakiś detox. Tia... :E
Last edited by priap 6 years ago, edited 1 time in total.

Status:
Adammmm
Szczur
Użytkownik
Posts: 26
Joined: 6 years ago
Reputation: 0

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by Adammmm » 6 years ago

korniszon69 Mamy inne sklepy, ale temu sklepowi ludzie przelali pieniądze. Skąd miałem wiedzieć, że będzie problem skoro dwa dni wcześniej od niego dostałem paczkę?
josiek No dobrze nie instytucja charytatywna bo ona przynajmniej komuś za te pieniądze pomaga tylko jakiś nieznany ziomek któremu podaruje pieniądze. Już bym wolał wpłacić te pieniądze na hospicjum, a nie jakiemuś kutasowi który od 3 tygodni piszę, że za chwilę wyśle paczki.

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by Gandalf » 6 years ago

Adammmm rozumiem Twoje wzburzenie i nie bronię preda od razu zaznaczam - jednakże zauważ, że to jest taki biznes, szara strefa, działają na pograniczu legalności i wszystko się może wydarzyć - elementów przeciwności jest co najmniej bardzo dużo - Policja, Hakerzy, Dostawcy, Serwerownia itp. wymieniać można bez końca.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Adammmm
Szczur
Użytkownik
Posts: 26
Joined: 6 years ago
Reputation: 0

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by Adammmm » 6 years ago

Gandalf Jakkoś ten zjeb kol***jo*** nigdy nie miał takiego problemu, a o ironio działa na tym samym rynku i przez jego chujowego mocarza zatruło się ponad 700 osób w tym 3 zmarły więc tłumaczenie, że taka branża to robienia z nas idiotów. Policja nie przeszkadza w tym żebym dostał zwrot w BTC, a serwerownia można zawsze zmienić plus jak ktoś napisał tłumaczenie się atakiem DDoS to chory żart. Mamy takie coś jak cloudflare. A co do bazy danych to istnieją takie rzeczy jak szyfrowane chmury. Nawet na pendrive'a można zgrać taką bazę i zaszyfrować.
W dodatku nie dawanie nam żadnej informacji przez dwa tygodnie, a potem odpisywanie w mailach każdemu co innego.
P.S. Do tej pory stałem cały murem za Predatorem, ale "wysyłanie" paczki co drugi dzień już nawet nie jest śmieszne tylko żalosne.


Nie reklamujemy sklepów bez partnerstwa ! ~ Gandalf

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by Gandalf » 6 years ago

Adammmm CloudFlare to tylko jedno z wielu zabezpieczeń - jest to web firewall, na zabezpieczenie strony składa się wiele wieeeele czynników. ;)
Co do reszty wypowiedzi, odnośnie braku info, to rozumiem Twoją frustrację w pełni.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
J Smakosz
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 46
Joined: 6 years ago
Reputation: 9

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by J Smakosz » 6 years ago

Up ^ flustracje? tu większość użytkowników to ćpaki nieboraki ciśnienie i głód robi swoje a i paranojka też się odzywa - wszędzie zagrożenie, wszędzie spisek .................

Status:
priap
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 681
Joined: 6 years ago
Reputation: 169

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by priap » 6 years ago

No tak, ale jak płacisz to wymagasz, więc szczerze to jakbyś kupił dętkę do roweru i typ by ci ściemniał, że za tydzień kolejny tydzień to też byś się ściśnieniował, chociaż tu chodzi dętkę... Powtórzę - oferuje, sprzedaje to niech się z umowy wywiązuje bo w przeciwnym wypadku wychodzi na kłamcę i oszusta, a im dłużej przedłuża oczekiwanie to w takim przekonaniu pozostawia klientelę.
A co do cloudflare to niezłe farmazony. Jakoś taka szafa działa bez cf już tyle czasu i problemów nie ma, a tu zawsze coś :thumbup: :clap:

Status:
Camomile
Newbie

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by Camomile » 6 years ago

Robicie malego offtopa ale jak już zaczęliście to się przyłączę :)

Cloudflare używają tylko do ukrycia realnego adresu IP serwera (żeby było ich trudniej namierzyć) i do zabezpieczenia przed atakiem DDoS.
Chyba wszystkie sklepy posiadają swoje serwery gdzieś za granicą - co utrudnia policji dostęp do nich.
Sklepy nie wpadają przez to, że "wysłali maila z prośbą do firmy hostinowej i dostali dostęp do serwera oraz bazy danych" - tylko wpadają przez nieostrożność samego vendora lub jego klientów, np przejęte paczki lub zatrzymanie jakieś osoby z danym RC i "sprzedaniem na psach" gdzie ten produkt kupiła.

Predator napisał wyraźnie, że nie mieli problemów z organami ścigania tylko problemy techniczne. Ktoś im zabrał dostęp do serwera www, serwera pocztowego, przy tym stracili dostęp i do bazy danych i do wszystkich maili pobocznych.
Prawdopodobnie w wyniku innych wydarzeń stracili (lub im się skończyl) cały towar.
Może ci się wydawać ale ogarnięcie samego serwera, zrobienie na nowo sklepu - to stosunkowo łatwe rzeczy. Ale ogarniecie juz towaru nie :) Wszystko trwa. Trzeba znalezc dostawce, zamowic, poczekac aż wysle, poczekac aż przyjdzie (to nie są paczki z Krakowa do Warszawy tylko z kraju A do kraju X), dochodzą jeszcze kontrole celne itp. Potem trzeba wszystko poporcjować i pakować - o ile ma do tego ludzi bo ich też mógł stracić i musi szukać nowych, zaufanych.
Krótko mówiąc nie jest to robota na tydzień.
Vendor pewnie by chciał to wszystko załatwić w trzy dni. Myślisz że jemu nie zalezy na zarabianiu kasy?
Pewnie że zależy. Ale fizycznie nie ma na to możliwosci bo składa się na to wiele czynników.

Co mogę powiedzieć? Od tej paczki nie zależy (chyba) niczyje życie.
Ja wiem że fajnie by było jakby była... :)
No ale nie ma.
Nie masz na to wpływu.
Pozostaje czekanie.
Ewentualnie szukanie zakupów gdzie indziej. Wybór jest szeroki.

Status:
priap
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 681
Joined: 6 years ago
Reputation: 169

Predator-rc - opinions and reviews about shop

Unread post by priap » 6 years ago

Camomile wrote:
Predator napisał wyraźnie, że nie mieli problemów z organami ścigania tylko problemy techniczne. Ktoś im zabrał dostęp do serwera www, serwera pocztowego, przy tym stracili dostęp i do bazy danych i do wszystkich maili pobocznych.
Prawdopodobnie w wyniku innych wydarzeń stracili (lub im się skończyl) cały towar.
To znaczy, że stracili, kurwa, wszystko :wtf: Innymi słowy predator już nie istnieje skoro tak to tłumaczycie :mrgreen: Bo prócz tego co stracił, to co tak na prawdę miał ? :wtf: