Product similar to cocaine

Products most often obtained from combining several substances to achieve a specific effect.
Status:
Bernikiel
Szczur
Newbie
Posts: 18
Joined: 8 months ago
Reputation: 2

Product similar to cocaine

Unread post by Bernikiel » 8 months ago

Latest post of the previous page:

Ktore sklepy maja swoje wersje koko i byscie mogli je polecic zeby zamowic a nie wtopic kasy? :P

Status:
kopciuch
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 83
Joined: 2 years ago
Reputation: 11

Product similar to cocaine

Unread post by kopciuch » 8 months ago

Bernikiel wrote:
8 months ago
Ktore sklepy maja swoje wersje koko i byscie mogli je polecic zeby zamowic a nie wtopic kasy? :P
Masz synthcaine colombia w ChemCentrum, Fake coco u Enzochem, oraz Fake coco u Katy wszystkie bardzo dobre.

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 316
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Product similar to cocaine

Unread post by joker92 » 8 months ago

kopciuch wrote:
8 months ago
Bernikiel wrote:
8 months ago
Ktore sklepy maja swoje wersje koko i byscie mogli je polecic zeby zamowic a nie wtopic kasy? :P
Masz synthcaine colombia w ChemCentrum, Fake coco u Enzochem, oraz Fake coco u Katy wszystkie bardzo dobre.
W chemcentrum sa dwie wersje i polecam zaczac od tej zwyklej a dopiero potem siegnac po strong jesli bedziemy chcieli cos mocniejszego

Status:
wujsamozlo
Ssak
Użytkownik
Posts: 65
Joined: 8 months ago
Reputation: 6

Product similar to cocaine

Unread post by wujsamozlo » 8 months ago

Niklowane wrote:
8 months ago
Ktore sklepy maja swoje wersje koko i byscie mogli je polecic zeby zamowic a nie wtopic kasy? :P
wiele sklepow ma taki swoj produkt wystarczy wejsc i zobaczyc osobiscie testowalem fake coco od sklapu katys candys i polecam jest bardzo fajne i mozesz na probe wziac tylko 3g co jest bardzo spoko

Status:
Broussard
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 507
Joined: 7 years ago
Reputation: 108

Product similar to cocaine

Unread post by Broussard » 7 months ago

Bernikiel wrote:
8 months ago
0
W partnerskich razczej kasy nie wtopisz. :) Można popróbować małe ilości zanim sie weźmie wiecej.

Status:
cia102a
Szczur
Newbie
Posts: 17
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

Product similar to cocaine

Unread post by cia102a » 7 months ago

wujsamozlo wrote:
8 months ago
wiele sklepow ma taki swoj produkt wystarczy wejsc i zobaczyc
A wiele to ile? I które to? Pytam, bo 3 wymienione w poście kopciucha sprawdziłem. Innych nie znalazłem - ale oczywiście mogłem przegapić.

Status:
Stevo
Ssak
Użytkownik
Posts: 67
Joined: 8 months ago
Reputation: 6

Product similar to cocaine

Unread post by Stevo » 7 months ago

Może więcej nie ma w sumie sam nigdzie indziej nie widziałem, tak czy siak są 3 różne sorty i to w sumie powinno wystarczyć. W sumie to nawet 4 bo chemcentrum ma dwa takie produkty.

Status:
wujsamozlo
Ssak
Użytkownik
Posts: 65
Joined: 8 months ago
Reputation: 6

Product similar to cocaine

Unread post by wujsamozlo » 7 months ago

cia102a wrote:
7 months ago
A wiele to ile? I które to?
No juz kolega kopciuch widze wymienil ja osobiscie poki co testowalem tylko fake coco od Enzochem a teraz przymierzam sie do zakupow w ChemCentrum i tam bede zamawiac oba te produkty

Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 448
Joined: 1 year ago
Reputation: 84

Product similar to cocaine

Unread post by Pronto » 7 months ago

cia102a wrote:
7 months ago
wujsamozlo wrote:
8 months ago
wiele sklepow ma taki swoj produkt wystarczy wejsc i zobaczyc
A wiele to ile? I które to? Pytam, bo 3 wymienione w poście kopciucha sprawdziłem. Innych nie znalazłem - ale oczywiście mogłem przegapić.
Więcej nie ma, tylko te 3 sklepy chociaż może któryś z vendorów pomyśli i również dołoży do swojej oferty taki produkt :)

Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

Product similar to cocaine

Unread post by Gieca » 7 months ago

Ja od siebie dodam, że testowałem wszystkie z tych sklepów co wymieniliście i najbardziej podpasowało mi Strong Synthcaine Colombia :) Ten odczynnik to serio 10/10

Status:
Michalrs
Blister
Newbie
Posts: 13
Joined: 8 months ago
Reputation: 3

Product similar to cocaine

Unread post by Michalrs » 7 months ago

A powie ktoś czy mocno fatyguje nos?

Status:
wujsamozlo
Ssak
Użytkownik
Posts: 65
Joined: 8 months ago
Reputation: 6

Product similar to cocaine

Unread post by wujsamozlo » 7 months ago

Michalrs wrote:
7 months ago
A powie ktoś czy mocno fatyguje nos?
Niee te wszelkiego rodzaju mixy sklepowe zazwyczaj sie testuje w dawkach okolo 70mg i ja nie doswiadczylem jeszcze problemu z kichawa jak przy 3cmc gdzie trzeba kreski 250mg robic :)

Status:
Michalrs
Blister
Newbie
Posts: 13
Joined: 8 months ago
Reputation: 3

Product similar to cocaine

Unread post by Michalrs » 7 months ago

wujsamozlo, dzięki. Pytam bo chce protestować a ostatnio przyjąłem jakiś rzekomo pewniak i się mecze już drugi tydzień z krwawą Mary.. :roll: także muszę się oszczędzać :D

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 850
Joined: 4 years ago
Reputation: 263

Product similar to cocaine

Unread post by KotPerski » 7 months ago

Michalrs wrote:
7 months ago
wujsamozlo, dzięki. Pytam bo chce protestować a ostatnio przyjąłem jakiś rzekomo pewniak i się mecze już drugi tydzień z krwawą Mary.. :roll: także muszę się oszczędzać :D
Krwawa marry to że z nosa masz krew? To maść kolego stosuj np. rinopanteina ;)

Status:
Michalrs
Blister
Newbie
Posts: 13
Joined: 8 months ago
Reputation: 3

Product similar to cocaine

Unread post by Michalrs » 7 months ago

KotPerski, ooo o takiej to nie słyszałem :p na strupa smaruje hysanem ale generalnie leci jakby z góry. Rano krwawe smarki i przy mocniejszym dmuchnięciu krew. Brałem sinupret i psikalem momester ale spróbuję tej maści. Muszę to podkurowac zanim znowu coś zarzuce ;p dzięki Panowie i z tego co czytam ten odczynnik jest w miarę łagodny to może nie dowale do pieca

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 850
Joined: 4 years ago
Reputation: 263

Product similar to cocaine

Unread post by KotPerski » 7 months ago

Michalrs, tez raz mialem ten hysan bardzo dobry ale teraz mam akurat rinpoanteine bo ona byla biore co jest :)
Psikanie daje rade ale tylko zeby poruszyc i wysmarkac gluty zeby nos wrocil do sprawnosci trzeba smarować a i pierwsze co polecam po melanzu inhalacja z ekaliptusa i miety albo z czegokkolwiek co spowoduje odkrztuszenie wszelkich gili, w miedzyczasie jakies kropelki z xylo zeby byl drozny oddech do inhalacji. A pozniej benzo, smarowanie nosa i do spania, witaminki, cos zjesc malego i na drugi dzien sie zupelnie inaczej wstaje po takiej kuracji polecam i rozpisze sie wiecej na ten temat niebawem