Produkcja maczanki

A group of man-made organic chemicals that act on cannabinoid receptors.
Status:
PabloDeLaVega
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 3
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Produkcja maczanki

Unread post by PabloDeLaVega » 4 years ago

Witam wszystkich jestem nowy na forum , mam spore doświadczenie z paleniem maczanek z pare lat temu paliłem tego sporo ze sklepików itp , moje pytanie brzmi jak się zabrać za produkcję suszu do palenia ponieważ nic kompletnie o tym nie wiem , czytałem troche na róznych forach ale nic konkretnego nie było , chciałbym spróbować zrobić coś samemu mam nadzieję że pomożecie. Powiedzcie mi co potrzeba , jakie proporcje , jaki kanna polecacie itp. ps. może taki post już się tu pojawił więc jakby tak było to przepraszam ale jak pisałem jestem nowy tutaj i nie wszystko zdąrzyłem przeczytać. ;)

Status:
pawoleh
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 137
Joined: 5 years ago
Reputation: 52

Produkcja maczanki

Unread post by pawoleh » 4 years ago

Ehh, przed dodawaniem posta powinno się jednak choć minimalnie przeszukać forum.
Produkcja: https://dopek.eu/jak-zrobi%C4%87-wl%CC%B7asn%C4%85-maczank%C4%99-poradnik-t391.html
Jednak przypominam, że kannabinoidy są bardzo szkodliwe, skutki uboczne rozpisane są np. tutaj: https://dopek.eu/kompendium-wiedzy-kannabinoidy%2C-uzupel%CC%B7nienie%2C-szkodliwo%C5%9B%C4%87-t5105.html
Przed kolejnym zapaleniem radzę się kilka razy dobrze zastanowić :E
HEX-EN IN STOCK :E

Status:
PabloDeLaVega
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 3
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Produkcja maczanki

Unread post by PabloDeLaVega » 4 years ago

pawoleh wrote:
4 years ago
Ehh, przed dodawaniem posta powinno się jednak choć minimalnie przeszukać forum.
Produkcja: https://dopek.eu/jak-zrobi%C4%87-wl%CC%B7asn%C4%85-maczank%C4%99-poradnik-t391.html
Jednak przypominam, że kannabinoidy są bardzo szkodliwe, skutki uboczne rozpisane są np. tutaj: https://dopek.eu/kompendium-wiedzy-kannabinoidy%2C-uzupel%CC%B7nienie%2C-szkodliwo%C5%9B%C4%87-t5105.html
Przed kolejnym zapaleniem radzę się kilka razy dobrze zastanowić :E


Dzięki ale bardziej mi chodziło o proporcje ile czego mam dac ile kanna ile acetonu ile podkładu :)

Status:
Mocarz420
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 336
Joined: 6 years ago
Reputation: 41

Produkcja maczanki

Unread post by Mocarz420 » 4 years ago

PabloDeLaVega, to już zależy od ciebie jaka moc cię interesuje nie wiem jaką masz tolerancję ale ja bym celowal na twoim miejscu 1g 5f mdmb 2201 od Synthetics, mają ogólnie wszystkie kanna dobre więc wsypujesz kanna 1g do słoika np i zalewasz 40 ml spirytusu salicylowego lepszy jest niż aceton moim zdaniem i mieszasz i czekasz az się dobrze rozpuści i wsypujesz tam podkład te 25g do słoika ogólnie polecam na podkład zamówić sobie z internetu liście Damiana ale to już twój wybór na czym chcesz i zakrecasz słoik i trzesiesz i mieszasz żeby wszystko się dobrze nasączylo wyspujesz na tace lub gdzieś indziej i czekasz aż wszystko ładnie wyschnie i masz gotowe :D :thumbup:

Status:
PabloDeLaVega
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 3
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Produkcja maczanki

Unread post by PabloDeLaVega » 4 years ago

Dziękuje bardzo :)

Status:
Maczana
Blister
Newbie
Posts: 3
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Produkcja maczanki

Unread post by Maczana » 4 years ago

Chciałbym zrobić maczane z NM2201 na podkładzie z cbd. Na 100 g podkładu ile nm-ki potrzebuje? Ile tego acentonu?
Mógłbyś opisać krok po kroku? :crazy:

Status:
PRcO8L3M
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 61
Joined: 5 years ago
Reputation: 19

Produkcja maczanki

Unread post by PRcO8L3M » 4 years ago

Maczana, i robić ludzi w chuja że niby palonko czyste ? Gdybyś trafił na mnie i by mnie pokarało . To uwierz mi że potem siedział byś już bez zębów i palił całą maczane którą zrobiłeś ;) Ale pomysł dobry / Kiedyś mi też wpadł do głowy taki sam :) Lecz go przemyślałem i kim bym był gdybym to zrobił i kłamał ludzi ? Ale niestety zdradziłem go takiej kurw** i tylko czekam aż wyjdzie cokolwiek tej maczanki od niego . ZASTANÓW SIĘ PANIE czy warto było ;) :smoke: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: [*] Wiele osób nie miało styczności z dopalaczami i czasami to może być kogoś pierwszy raz z MJ i nie wiadomo jak zniesie jego organizm te twoje wynalazki .

Status:
Maczana
Blister
Newbie
Posts: 3
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Produkcja maczanki

Unread post by Maczana » 4 years ago

Spoko, ale to nie jest odpowiedz na moje pytanie :roll:

Status:
akilon111
Blister
Newbie
Posts: 15
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Produkcja maczanki

Unread post by akilon111 » 4 years ago

kiedys zrobilem tak ze bylo nie do odroznienia

Status:
DupaBladaiTyle
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 479
Joined: 4 years ago
Reputation: 147

Produkcja maczanki

Unread post by DupaBladaiTyle » 4 years ago

akilon111, nie do odroznienia od czego? Marihuany :E ?
Czy innej kanny?

Status:
Mocarz420
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 336
Joined: 6 years ago
Reputation: 41

Produkcja maczanki

Unread post by Mocarz420 » 4 years ago

akilon111 wrote:
4 years ago
kiedys zrobilem tak ze bylo nie do odroznienia
może nie do odróżnienia w wyglądzie ale w smakuj i tak będzie chujnia zapach również

Status:
akilon111
Blister
Newbie
Posts: 15
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Produkcja maczanki

Unread post by akilon111 » 4 years ago

MedycznaAlfa, dodajesz terpeny na zapach i jeszcze jeden magiczny skladnik na smak ;)

Status:
Pablo Escobar
Sniffiarz
Newbie
Posts: 111
Joined: 5 years ago
Reputation: 1

Produkcja maczanki

Unread post by Pablo Escobar » 4 years ago

Pamietajcie rurka rurce :smoke: nie rowna xd

Status:
B-25
Narkotykacz
User avatar
B25
Posts: 280
Joined: 5 years ago
Reputation: 145

Produkcja maczanki

Unread post by B-25 » 4 years ago

Panowie tak czytam ten post i zaczynam się zastanawiać czy nie zostałem oszukany.
Pale już sporadycznie i ostatnio trafił mi się bardzo fajny temat . Piękne zbite topy i zapach taki ze aż chciało by się to zjeść , chmurka tez przyjemna . Działanie tak euforyczne ze aż poczułem się jakbym zjadł tabsa .
Kanna nigdy nie próbowałem i tu pojawia się pytanie czy któreś z kanna może aż tak przypominać thc ? Czy mozliwe ze dostałem cbd nakrapiane jakimś kanna?
A co jeśli po śmierci bóg zapyta nas jak było w niebie ?

Status:
rampampam
Blister
Newbie
Posts: 10
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Produkcja maczanki

Unread post by rampampam » 4 years ago

nm 2201? a gdzie kupisz to cudo? podzielisz się info na priv?