Pytanie co zrzucać ?

General discussions about research chemicals. Descriptions of trips using RC and suggestions for their mixes.
Status:
Mtx
Sniffiarz
Użytkownik
Topic author
Posts: 125
Joined: 3 years ago
Reputation: 26

Pytanie co zrzucać ?

Unread post by Mtx » 3 years ago

Latest post of the previous page:

DMX, dzieki za info,że to są NEPy i NEBy, i wlasnie robie paru dniową przerwe, no ciąg to ja mam ale w tym też odpoczywam co jakiś czas, ale na górą jeden dzień, właśnie chce i mam zamiar zrobić paru dniową przerwę bo teraz nie spałem prawie 4 dni i dzięki za troskę. Osrodem, obym nie musiał szukać tam pomocy bo jeden ukończony i 2'wie próby niezliczone..
Smith, Właśnie chciałem jakiś zamiennik tylko znaleźć o podobnym działaniu.. wiem robię przerwe

No gdzies przeczytałem że Hexen to chlor i tak zostało, dzięki za prawdę.Bevier, no właśnie a jak alfa i jaka alfa - można doznać odczucTatraMocna, Gandalf,
Panowie na euforyk to nie mój biznes bo jak przesadza to później nie rozumiem swoich uczuć, a niezrozumienie siebie to tragedia..po Nep'ie tak miałem...
MDMA, hmm ostatnio próbowałem i jestem na takim etapie, że nie poczułem a to pierwsze raz był.. tragedia..DMX, no już z koncentracją i siła bym bardzo ciężko i jest nadal, daje sobie przerwę...

Przy okazji znalazłem stronę internetową nl o rc, gdzie są chyba wszystkie rodzaje, właśnie tych świństw i podzielone są w kategorie, podobieństwa, o to co mi chodziło, i wielkie dzięki za do rady i jeszcze i tak się będę pytał jak będę zdecydowany na zmienić hex'a.

Status:
Bevier
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 420
Joined: 4 years ago
Reputation: 78

Pytanie co zrzucać ?

Unread post by Bevier » 3 years ago

Mtx, hexen jest nietypowym srodkiem wiec ciezko o stricte zamiennik . nie sluchaj tego co ty wypisuja wypisuja wszystko co jest na rynku bez zastanowienia. jesli masz charakter podobny do mojego proponuje alfe. też lubie i doceniam hexen powinma ci sie spodobac. natomiast glupie docinki o odwyku zignoruj.

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Pytanie co zrzucać ?

Unread post by Smith » 3 years ago

Mtx, najlepsze będzie dla Ciebie apihp, ale jak w to wejdziesz ciezko będzie wyjsc.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
M100
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1173
Joined: 3 years ago
Reputation: 312

Pytanie co zrzucać ?

Unread post by M100 » 3 years ago

Ciężko jest odłożyć worek, który jeszcze nie jest pusty :D
Będzie dobre :)