R****am.**

Opinions about research chemicals shops and their products.
Most active topic:
Where to shop research chemicals now?
Status:
Lou
Dyletant
Newbie
Topic author
Posts: 2
Joined: 5 years ago
Reputation: 0

R****am.**

Unread post by Lou » 5 years ago

Jakieś info odnośnie tego sklepu? Za 50g cmc z rabatem 20% ktory wisi na stronie wychodzi 560 zł, sort wygląda ładnie. Lipa trochę że sample odpłatnie ale wsumie 5g za 50 zł i wysyłka kurierem

Status:
Trefemmski
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 287
Joined: 6 years ago
Reputation: 89

R****am.**

Unread post by Trefemmski » 5 years ago

Co na różowym nie wyszło i teraz tutaj próbujesz ludzi oszukiwać? Ten sklep to scam.

Status:
Lou
Dyletant
Newbie
Topic author
Posts: 2
Joined: 5 years ago
Reputation: 0

R****am.**

Unread post by Lou » 5 years ago

Trefemmski wrote:
5 years ago
Co na różowym nie wyszło i teraz tutaj próbujesz ludzi oszukiwać? Ten sklep to scam.
po czym wnioskujesz ze scam? Pisze tutaj bo na rozowym administracja usunela 3/4 postow ;)

Status:
Trefemmski
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 287
Joined: 6 years ago
Reputation: 89

R****am.**

Unread post by Trefemmski » 5 years ago

Po wszystkim. Jest to SCAM i tyle. A jeszcze bardziej dało mi do myślenia twoje konto stworzone tylko po to, żeby założyć temat tego sklepu.

Mogłeś to lepiej rozegrać, a nie od razu wbić na forum i twój pierwszy post jest o twoim sklepie... Bez sensu to zrobiłeś.

Status:
Anonim
Newbie

R****am.**

Unread post by Anonim » 5 years ago

wczoraj plakalem ze smiechu ogladajac ten sklep :D profeska

Status:
taichi
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 30
Joined: 5 years ago
Reputation: 0

R****am.**

Unread post by taichi » 5 years ago

nawet zdjecia kradzione, zero inwencji własnej.. Ciekawi mnie ilu się złapało na wałek?

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 6 years ago
Reputation: 1490

R****am.**

Unread post by Legend » 5 years ago

totalny scam, znajomy zamówił, ściemniają na maila, że paki wychodzą, sklep zmienia statusy na "wysłane", albo w przygotowniu. Nic nie otrzymacie. Dla wiadomości rcdr**m.e*, taka nazwa :)
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!