Ranks on forum

News and information from the forum. It is all you need to know how to navigate efficiently here.
Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4993
Joined: 6 years ago
Reputation: 3145

Ranks on forum

Unread post by Gargameli » 2 years ago

Latest post of the previous page:

No_Spoko, Kto wie? Może św. Mikołaj w najbliższym czasie ogłosi amnestię? Nie wiem, nie znam się.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
No_Spoko
Opiowrak
User avatar
No_Spoko
Posts: 421
Joined: 2 years ago
Reputation: 280

Ranks on forum

Unread post by No_Spoko » 2 years ago

Gargameli,
Rozumiem. W takim razie za jakiś czas znów się przypomnę :shifty:

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4993
Joined: 6 years ago
Reputation: 3145

Ranks on forum

Unread post by Gargameli » 2 years ago

No_Spoko wrote:
2 years ago
W takim razie za jakiś czas znów się przypomnę
Bacznie obserwuj forum.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
No_Spoko
Opiowrak
User avatar
No_Spoko
Posts: 421
Joined: 2 years ago
Reputation: 280

Ranks on forum

Unread post by No_Spoko » 2 years ago

Gargameli,
Robię to cały czas :smoke: dzięki i spokojnej nocy życzę ❤️

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4993
Joined: 6 years ago
Reputation: 3145

Ranks on forum

Unread post by Gargameli » 2 years ago

No_Spoko, Teraz masz szansę. Wystarczy jak zajrzysz do tematu i skrobniesz co nieco.
https://dopek.eu/pl/prezenty-od-sw.-mikolaja-2021-t7628.html
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Biskup_Analny
Opiowrak
User avatar
Biskup
Posts: 404
Joined: 3 years ago
Reputation: 186

Ranks on forum

Unread post by Biskup_Analny » 2 years ago

Ja to kiedyś w dalekiej przyszłości poproszę Sergiusz, o rangę ASS Hunter. Na razie Admin słusznie mnie upominał kilka razy więc nawet nie kwalifikuję się. No ale na marzeniach świat oparty.
Anus Domini

Status:
k0t
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 168
Joined: 3 years ago
Reputation: 108

Ranks on forum

Unread post by k0t » 2 years ago

Dziękuję bardzo za awans do rangi user! :clap: :) :)

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posts: 804
Joined: 6 years ago
Reputation: 258

Ranks on forum

Unread post by Feszek » 2 years ago

Witajcie.

Co do rang uważam, że powinna się pojawić jakaś dla doświadczonych użytkowników. Jestem z forum chyba niemalże od początku, mam sporo postów zwłaszcza gdy nie było ono numerem 1 i choć bywały też burzliwe momenty w mojej obecności tutaj wszystko zawsze udawało się wyjaśnić i iść wspólnie dalej. Oczywiście nikt nigdy mnie nie wyróżnił bo i często szedłem pod prąd a i w konkursach z wyboru nigdy nie uczestniczyłem ale uważam, że warto pomyśleć nad jakąś specjalną rangę do czego gorąco zachęcam administracje.

Pozdrawiam

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

Ranks on forum

Unread post by Sergiusz » 2 years ago

This post has high reputation.

Feszek, nikt Cię nie wziął pod uwagę do awansu na rangę specjalną, gdyż:
1) Nie jesteś na tyle aktywny, aby ktoś z ekipy Cię kojarzył. Wbrew temu co piszesz - o "burzliwej" przeszłości tutaj - ja mówiąc totalnie szczerze nie kojarzę Cię w ogóle... Także to na pewno nie jest tak jak piszesz, że miałeś "burzliwą" przeszłość czy idziesz pod prąd i dlatego nikt Cie nie wyróżnia... NIe lubię jak ktoś zamiast grzecznie spytać to pisze takie farmazony...
2) Nie jesteś tu od początku, masz niemało postów no ale forum istnieje już grubo ponad 5 lat. Ty masz konto od lat trzech.
3) CAŁY grudzień oraz pierwsza połowa stycznia trwała akcja "Prezenty od świętego mikołaja". https://dopek.eu/pl/prezenty-od-sw.-mikolaja-2021-t7628.html
KAŻDY mógł się zgłosić po awans na wyższą rangę. Awansowaliśmy grubo ponad 100 osób. Niektóre się zgłosiły, niektóre dostały prezent od nas bez żadnego zgłaszania, bo je kojarzyliśmy. Wśród awansowanych było wiele osób, które były wcześniej karnie zdegradowane. Promowaliśmy tę akcję w mailingach, było podlinkowane na górze forum, na czacie WSZĘDZIE.

A Ty chłopie teraz będziesz coś pieprzyć o tym jaki to z Ciebie nie jest typ spod ciemnej gwiazdy, który idzie "pod prąd" i dlatego nie dostał awansu, komedia... Miałeś dokładne informacje i ponad miesiąc czasu aby się zgłosić i dostać rangę. A to, że jesteś na forum tak mało aktywny, że Cię w ten ponad miesiąc nie było czy też tę wielką akcję przeoczyłeś - to już nie jest nasza wina. Tylko bądź tak łaskaw i później nie pisz takich bzdur, że ktoś Ci tu nie daje rangi w momencie jak ani o nią nie pisałeś ani nikt za bardzo z ekipy Cię tu nie kojarzy...

Trochę pokory, chcesz rangę specjalną nie w pisaniu gorzkich żali w takiej sytuacji, gdzie ostatnie półtorej mies. rozdajemy wszystkim rangi droga...
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
chemiczny
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 891
Joined: 5 years ago
Reputation: 90

Ranks on forum

Unread post by chemiczny » 2 years ago

This post has high reputation.

Sergiusz wrote:
2 years ago
CAŁY grudzień oraz pierwsza połowa stycznia trwała akcja "Prezenty od świętego mikołaja". https://dopek.eu/pl/prezenty-od-sw.-mikolaja-2021-t7628.html
KAŻDY mógł się zgłosić po awans na wyższą rangę. Awansowaliśmy grubo ponad 100 osób. Niektóre się zgłosiły, niektóre dostały prezent od nas bez żadnego zgłaszania, bo je kojarzyliśmy. Wśród awansowanych było wiele osób, które były wcześniej karnie zdegradowane. Promowaliśmy tę akcję w mailingach, było podlinkowane na górze forum, na czacie WSZĘDZIE.

A Ty chłopie teraz będziesz coś pieprzyć o tym jaki to z Ciebie nie jest typ spod ciemnej gwiazdy, który idzie "pod prąd" i dlatego nie dostał awansu, komedia... Miałeś dokładne informacje i ponad miesiąc czasu aby się zgłosić i dostać rangę. A to, że jesteś na forum tak mało aktywny, że Cię w ten ponad miesiąc nie było czy też tę wielką akcję przeoczyłeś - to już nie jest nasza wina. Tylko bądź tak łaskaw i później nie pisz takich bzdur, że ktoś Ci tu nie daje rangi w momencie jak ani o nią nie pisałeś ani nikt za bardzo z ekipy Cię tu nie kojarzy...

Trochę pokory, chcesz rangę specjalną nie w pisaniu gorzkich żali w takiej sytuacji, gdzie ostatnie półtorej mies. rozdajemy wszystkim rangi droga...
Tak było...
Potwierdzam :thumbup:
I nie da się ukryć, prezentów na mikołajki sypnęło co nie miara :mrgreen:
Wystarczyło ładnie poprosić :mrgreen:
Ach, ten szalony Mikołaj ;)
Wiosna :D

Status:
Bobek
Opiowrak
User avatar
Bobek
Posts: 504
Joined: 3 years ago
Reputation: 37

Ranks on forum

Unread post by Bobek » 2 years ago

This post has high reputation.

Chciałbym podziękować za rangę oczywiście będę się starał i pisał więcej informacji o działaniu tematów :thumbup:
„Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.“

Status:
Bobek
Opiowrak
User avatar
Bobek
Posts: 504
Joined: 3 years ago
Reputation: 37

Ranks on forum

Unread post by Bobek » 2 years ago

This post has high reputation.

Dziękuję za kolejny awans Sergiusz, byłeś choiny w święta Bożego Narodzenia jak i wielkanocne teraz Bobson zasila dopkową Elite jeszcze raz wielkie dzięki za wyróżnienie pozdrawiam serdecznie ekipę .
„Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.“

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
User avatar
Yournightmare
Posts: 1531
Joined: 4 years ago
Reputation: 91

Ranks on forum

Unread post by YourNightmare » 2 years ago

This post has high reputation.

Ja również dziękuję za awans, postaram się tego niezaprzepascić bo taka ranga to jest jak rosół :thumbup:
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
Morrison
Psychonauta
User avatar
Morisson
Posts: 536
Joined: 3 years ago
Reputation: 801

Ranks on forum

Unread post by Morrison » 2 years ago

This post has high reputation.

Wielkie i serdzeczne DZIĘKUJĘ Sergiusz, za zaszczyt bycia w gronie wyróżnionych, oraz gratulacje dla wszystkich awansowanych.



Chciałbym również podziękować cioci Adelce oraz wujkowi Włodziowi którzy we mnie wierzyli i wspierali w tej trudnej drodze.
A także, panu Loenowi K. ( zakaz publikacji danych osobowych ze względu na trwające postępowanie sądowe) właścicielowi domu pogrzebowego Radość za możliwość zarobkowania w wyżej wymienionej placówce.
Nic o nas bez nas.

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

Ranks on forum

Unread post by BendfellsTM » 2 years ago

This post has high reputation.

Mimo, że podwójnie dziękowałem, to nie wypada tego nie zrobić kolejny raz, w momencie gdy inni to robią tutaj publicznie. Dziękuję bardzo Sergiusz, za możliwość przynależności do "elity" forumowej. Jestem pewien, że moja wiedza zdobyta poprzez wieloletnie doświadczenie, jest wstanie pomóc wielu osobą. Po to również tutaj jestem - aby dzielić się swoimi doświadczeniami, i wymieniać spostrzeżeniami. Nie zawiodę! Pozdro :thumbup:
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
Vers
Narkotykacz
Vers
Posts: 274
Joined: 6 years ago
Reputation: 95

Ranks on forum

Unread post by Vers » 2 years ago

This post has high reputation.

Dziekuje Sergiusz, za awans społeczny w moim życiu jak i za danie szansy do dalszego rozwoju w ramach życia forum.