Ranks on forum

News and information from the forum. It is all you need to know how to navigate efficiently here.
Status:
B-25
Narkotykacz
User avatar
B25
Posts: 279
Joined: 5 years ago
Reputation: 145

Ranks on forum

Unread post by B-25 » 3 years ago

Latest post of the previous page:

Heh ok:)
A co jeśli po śmierci bóg zapyta nas jak było w niebie ?

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

Ranks on forum

Unread post by Sergiusz » 3 years ago

pumex, chcę Wam zrobić te rangi ale w dalszym ciągu nie dostałem od Ciebie informacji o którą prosiłem. Muszę wiedzieć jaki napis mam Ci wrzucić na obrazek, bardzo proszę o kontakt.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
pumex
Opiowrak
User avatar
Pumex
Posts: 366
Joined: 5 years ago
Reputation: 347

Ranks on forum

Unread post by pumex » 3 years ago

Sergiusz, poszło na PW. Już kiedyś napisałem, ale chyba coś źle wysłałem, tym razem sprawdziłem i wysłane (status: oczekuje na odbiór).
Dziękuję.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

Ranks on forum

Unread post by Sergiusz » 3 years ago

This post has high reputation.

pumex, Pyt0n, rangi specjalne przyznane. Pamiętajcie, że od tej chwili należycie do elity forum i musicie nie tylko przestrzegać naszych zasad ale i również swoim zachowaniem dawać przykład nowym. Witamy w forumowej elicie! :wave:
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Lijj
Narkotykacz
User avatar
Lijj
Posts: 300
Joined: 3 years ago
Reputation: 105

Ranks on forum

Unread post by Lijj » 3 years ago

pumex, Pyt0n, Gratuluję byki. Od teraz jesteście elita - nie ma lipy.

Status:
Chepre
Szczur
User avatar
Użytkownik
Posts: 37
Joined: 4 years ago
Reputation: 37

Ranks on forum

Unread post by Chepre » 3 years ago

Jak najbardziej zasłużone dołączenie do elity :D

Status:
pumex
Opiowrak
User avatar
Pumex
Posts: 366
Joined: 5 years ago
Reputation: 347

Ranks on forum

Unread post by pumex » 3 years ago

This post has high reputation.

Sergiusz, dziękuję bardzo. Dla mnie to oznacza, że nie tylko będę stosował się do regulaminu, ale też ranga ta zobowiązuje mnie do odpowiedzialności i dawania dobrego przykładu młodszym użytkownikom. Z natury jestem spokojny i ciężko wyprowadzić mnie z równowagi, dlatego, jak pewnie niejeden zauważył, nie biorę udziału w gównoburzach czy innych koperkowych aferach, za to zawsze, w miarę wolnego czasu, chętnie doradzę i pomogę. Dotyczy to także działu o innej mojej pasji:
https://dopek.eu///dyskusja-o-uprawie-konopi-f79.html
Lijj, Chepre, dzięki za dobre słowo :thumbup:

Status:
Kretos
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 80
Joined: 3 years ago
Reputation: 65

Ranks on forum

Unread post by Kretos » 2 years ago

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale się zapytam. Czy ktoś z moderacji mógłby spojrzeć przychylnym wzrokiem na moją osobę i zmienić kolor nicku? Nie ukrywam że ta wieczna szara barwa smuci mnie z dnia na dzień coraz bardziej :smoke: :E

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4993
Joined: 6 years ago
Reputation: 3145

Ranks on forum

Unread post by Gargameli » 2 years ago

Kretos,

przychylne oczy widzą, że się starasz, a kolor szary to taka "gra wstępna" abyśmy odsiali ziarno od plew.

awansowałeś, brawo Ty... pilnuj norm i Regulaminu, a będzie Ci "dane".
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Kretos
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 80
Joined: 3 years ago
Reputation: 65

Ranks on forum

Unread post by Kretos » 2 years ago

Dziękuję za zaufanie i przydzielenie rangi user Sergiusz

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 750
Joined: 4 years ago
Reputation: 339

Ranks on forum

Unread post by beeniepatu » 2 years ago

This post has high reputation.

Sergiusz, Gargameli, Gandalf

Wiem, ze pierwsza Wasza reakcja moze byc zdziwienie i usmiech, ale chcialbym byscie wzieli pod rozwage nagrodzenie naszego Koreczek ranga specjalna. W mojej opinii zasluzyl na to swoja ostatnia postawa. Nie jest zadna tajemnica, ze sponsorowany lokuje produkty jednego z V. Tym jednak rozni sie od innych, ze bierze odpowiedzialnosc za to, co reklamuje. Potrafi i nie boi sie powiedziec prawdy o sorcie, nawet gdy jest to prawda godzaca w swojego zywiciela. Przedklada tym samym zdrowie i zadowolenie nasze, ponad swoj interes. To bardzo rzadka postawa, ktora powinna byc ze wszystkich sil promowana, bo pokazuje wysoka swiadomosc i poczucie odpowiedzialnosci nie tylko za siebie ale przede wszystkim innych.
Koreczek to tez przyklad tego jak uczyc sie na bledach. Popelnial wiele ale pokazuje jak wyciagac wnioski i takich nie popelnia. Co wiecej uswiadamia innych co mozna robic a czego nie.
No i bez Niego, to Forum nie mialoby tyle humoru w sobie. Czasem ciezki kaliber, fakt, ale jednak bez tego Dopek nie bylby tym samym miejscem.

Rozwazcie - chcialem tylko podzielic sie swoja opinia. Pozdro!
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

Ranks on forum

Unread post by Sergiusz » 2 years ago

This post has high reputation.

beeniepatu, 6 grudnia św. Mikołaj będzie dawał w prezencie rangi wszystkim, którzy na to zasłużą. Także niech po prostu będzie grzeczny i aktywny i św. Mikołaj na pewno to zauważy.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 750
Joined: 4 years ago
Reputation: 339

Ranks on forum

Unread post by beeniepatu » 2 years ago

Sergiusz, ok, dzieki. Traktujcie to wiec prosze, jako moj list do Niego 😃 6 grudnia to juz niedlugo, wierze, ze Koreczek wytrzyma 🎅

Dodano po 3 minutach 49 sekundach:
Dopisze paru do listu blizej daty 😎
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
DMX
Sniffiarz
Newbie
Posts: 98
Joined: 3 years ago
Reputation: 14

Ranks on forum

Unread post by DMX » 2 years ago

Sergiusz, mysle ze mnie pamietasz Sergiuszu. Mozna moje konto aktywowac?
Mysle ze robienie tutaj tzw. "sztucznego tloku" i po prostu bycie aktywnym userem a nie wartosciowym to sa dwie rozne rzeczy.
Dobrze ze jest robiona taka selekcja bo mozna odsiac multi konta, i inne mniej potrzebne osoby.
Ale ja tutaj jestem raczej ds. OPSec, i networking ;)
Pozdrawiam.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

Ranks on forum

Unread post by Sergiusz » 2 years ago

This post has high reputation.

DMX, ta, z pewnością Cię pamiętam. Pamiętam i znam każdego usera i newbie - przecież jest Was zaledwie pięć osób!
A na poważnie, nie, nie pamiętam Cię, wyobraź sobie, że pierwszy raz widzę Twoje konto na oczy i nie jestem wielkim fanem Twojej twórczości tudzież contentu aby z czegoś Cię pamiętać. Co Wy ostatnio z tym pamiętaniem - wszyscy mi piszą teksty w stylu "czy ich pamiętam" albo "Ty już pewnie wiesz kim ja jestem" z nowego konta. :lol: Wyobraźcie sobie, że ja jestem jeden, a Was są dziesiątki tysięcy...
A co do awansu, zapraszam do lektury:
https://dopek.eu/pl/awans-na-pelnoprawnego-uzytkownika-t3511.html
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Kamilwajha
Dopaminator
Newbie
Posts: 1221
Joined: 4 years ago
Reputation: 21

Ranks on forum

Unread post by Kamilwajha » 2 years ago

Sergiusz, zbyt wielkie mniemanie maja o sobie jaśnie wielmożni Panowie :) oj przepraszam, panowie :)
To co pisze to jest tylko i wylacznie literacka fikcja, nie ma jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistoscia.