rc**nster.s*op & boo***ab.fun

Blacklist of scam shops.
Status:
Trefemmski
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 287
Joined: 6 years ago
Reputation: 89

rc**nster.s*op & boo***ab.fun

Unread post by Trefemmski » 4 years ago

Latest post of the previous page:

korniszon69, Masz może jakieś zdjęcie tych sortów?

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

rc**nster.s*op & boo***ab.fun

Unread post by aras » 4 years ago

drooprer wrote:
4 years ago
josiek, właśnie o typ piszę - bezczelność tych sklepów nie zna granic :D
A glupota ludzi widzacych takie rzeczy i dalej zamawiajacych jest jeszcze bardziej niepojeta!

korniszon69, skoro sa takie same i nie dziala oralnie to raczej 3cmc a nie 4.
Ale ciesze sie ze doszlo i dziala :)
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
pumex
Opiowrak
User avatar
Pumex
Posts: 366
Joined: 5 years ago
Reputation: 347

rc**nster.s*op & boo***ab.fun

Unread post by pumex » 4 years ago

maly19robert,
Ja też dostałem paczkę i też jest to moje ostatnie tam zamówienie. O tym właśnie pisałem w poprzednich postach.
Zmiana sortu i zero informacji o tym fakcie. W prawdzie moja trójka różni się z wyglądu od tej na zdjęciu, ale na pewno nie jest to 3mmc. Już sam zapach nie wróżył nic dobrego. Miałem chwilę, żeby zajebać kreskę celem zatestowania i jestem rozczarowany. Jeden strzał, pół godziny działania, a zwała przez cały następny dzień. Podejrzewam, że to chlory, albo mieszanka 3mmc z 3cmc, lub co gorsza, z 3cec. Fartem nie zamówiłem dużo. Nie polecam.

Status:
Anonim23
Newbie

rc**nster.s*op & boo***ab.fun

Unread post by Anonim23 » 4 years ago

Boss, kto normalny jako jedno zamowienie bierze towaru za 7k xd lepiej rozdzielić na mniejsze.paczki mniej zal jak jedną przejmą reszty nie

Dodano po 2 minutach 48 sekundach:
Trefemmski,
Attachments
received_718558868556848.jpeg
Tadam
received_718558868556848.jpeg (81.03 KiB)

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

rc**nster.s*op & boo***ab.fun

Unread post by aras » 4 years ago

Nie bralem duzo 3mmc, ale dobre sorty zawsze mialy kolor bialy lub przezroczysty, takze wydaje mi sie ze w tym sorcie potwora siedza jakies brudy, lub jest to inna substancja.

korniszon69, haha naprawde wygladaja identycznie.
"wrzuce to samo, itak nikomu nie mowie jak sort sie zmienia, albo co dostaja, bo mam w nich wyjebane"
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

rc**nster.s*op & boo***ab.fun

Unread post by Boss » 4 years ago

aras, tego nikt nie wie co tam siedzi trzeba miec labo zeby to sprawdzic . za tydzien sort moze byc juz inny ;]i tak caly czas

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Topic author
Posts: 4993
Joined: 6 years ago
Reputation: 3145

rc**nster.s*op & boo***ab.fun

Unread post by Gargameli » 4 years ago

korniszon69 wrote:
4 years ago
kto normalny jako jedno zamowienie bierze towaru za 7k xd
no raczej nikt :-) nawet logicznie myślący hurtownik rozbija zamówienia na partie....
pumex wrote:
4 years ago
Zmiana sortu i zero informacji o tym fakcie.
no niestety wielu Klientów się na to skarży... ale sklep ma to w poważaniu...

i mała uwaga dla Klientów tego sklepu... zwrócić proszę uwagę na zmianę domeny xD... nie bez powodu to się stało xD
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
maly19robert
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 133
Joined: 4 years ago
Reputation: 23

rc**nster.s*op & boo***ab.fun

Unread post by maly19robert » 4 years ago

Ej na prawde co trzeba miec w kielbie zeby klientom takie rzeczy robic...

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Topic author
Posts: 4993
Joined: 6 years ago
Reputation: 3145

rc**nster.s*op & boo***ab.fun

Unread post by Gargameli » 4 years ago

maly19robert, taka branża, takie czasy... jak sklep chce się dorobić to pcha tani i gówniany towar... podziała trochę... potem zrobi wyjebkę i następnie wróci w nowej odsłonie...
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posts: 804
Joined: 6 years ago
Reputation: 258

rc**nster.s*op & boo***ab.fun

Unread post by Feszek » 4 years ago

korniszon69 wrote:
4 years ago
Boss, kto normalny jako jedno zamowienie bierze towaru za 7k xd lepiej rozdzielić na mniejsze.paczki mniej zal jak jedną przejmą reszty nie

Dodano po 2 minutach 48 sekundach:
Trefemmski,
Chłopie on za 7k żadnego zamówienia nie zrobił. Napalil się na konkurs pisze w każdym temacie żeby przytulić darmowe paczki więc gdzie mu do zamówien za 7k. Żaden hurtownik nie wychyla się pisaniem postów w każdym temacie. Z resztą on sam o sobie pisze że jest wjebany w ćpanie a nie żaden hurtownik

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 6 years ago
Reputation: 1490

rc**nster.s*op & boo***ab.fun

Unread post by Legend » 4 years ago

Proszę o powrót do rozmowy na temat. Rozumiem że hujowy ;) no ale jednak na temat.
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Theand
Szczur
Newbie
Posts: 30
Joined: 5 years ago
Reputation: 1

rc**nster.s*op & boo***ab.fun

Unread post by Theand » 4 years ago

Prosił bym o zmiane domeny w temacie tego śmiecia co słodko na różowym pisze że prosi o kontakt na email że się zrekompensuje przy nastepnym zamowieniu , tracisz kase przy nastepnym zamowieniu zero rekompensaty pcha chemie zebys nogi wyciagnął na email nie odpisuje wtedy a jak juz napiszesz post na rozowym to po chwili usuniety gdyby nic sie nie stało , ma taka strategie

Status:
dxmowiec
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 205
Joined: 5 years ago
Reputation: 87

rc**nster.s*op & boo***ab.fun

Unread post by dxmowiec » 4 years ago

Zdecydowanie odradzam. Paki nie dochodzą, a jak dochodzą to dostajesz co innego niż zamawiałeś. Znajomy z tego co mówił ostatnio zamówił 3cmc ice i zwykłe 3cmc a dostał jakąś gównianą 4-rke :thumbup:

PS. A co do kontaktu i podejścia do klienta to jeden wielki żart i kabaret w jednym heh :E
Moje wypowiedzi, raporty, posty nie są prawdziwe a jedynie wytworami wyobraźni. Zaś udostępniane przeze mnie zdjęcia, nie są mojego autorstwa ! :smoke: .

Status:
drooprer
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 154
Joined: 5 years ago
Reputation: 41

rc**nster.s*op & boo***ab.fun

Unread post by drooprer » 4 years ago

Jak ktoś szuka 3-ki czy pseudohexa to u sebie bezpiecznie można kupić, podobnie z benzo i maczankami. Nie widzę sensu ryzykować i zamawiać z innych państw. No chyba, że ktoś potrzebuje innych substancji to rozumiem.

Status:
Show
Sniffiarz
Newbie
Posts: 88
Joined: 5 years ago
Reputation: 40

rc**nster.s*op & boo***ab.fun

Unread post by Show » 4 years ago

Ja od funnky 28 dni temu zamówiłem co nie co PP i lipa nic nie doszło a to chyba ten sam v czyli stary pasjonat :/ tak samo z boostem i potworem

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posts: 777
Joined: 6 years ago
Reputation: 349

rc**nster.s*op & boo***ab.fun

Unread post by Doktor » 4 years ago

Show, dostaniesz......ale wezwanie z UC a jak nie dostaniesz za pół roku wezwania to też się ciesz, że zostałeś selektywnie wyjebany na kasę i nic ci nie wysłał z dwojga złego może nawet lepiej dla ciebie