RC a jelita

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

RC a jelita

Unread post by GrzybeQ » 3 years ago

Latest post of the previous page:

DMX wrote:
3 years ago
GrzybeQ, ciekawe jest z tym powtarzaniem jakiejś melodii, mam tak dosyć często i wydaje mi się że mogę mieć obniżony poziom serotoniny.
Są jeszcze jakieś inne tipy co do niskiego poziomu serotoniny i dopaminy?
No np. większa wrażliwość na ból, zły sen to objaw niskiego poziomu serotoniny. A lenistwo/prokrastynacja to objaw zaniżonej dopaminy.

Status:
TatraMocna
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 49
Joined: 3 years ago
Reputation: 4

RC a jelita

Unread post by TatraMocna » 3 years ago

Walenie bombek z chlorow w duzych ilosciach to proszenie sie o choroby jakies w puzniejszym czasie przeciez te substancje sa zrace nie przebadane a wszystko wyjdzie za kilka lat

Status:
sokzgumijagod
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 147
Joined: 5 years ago
Reputation: 24

RC a jelita

Unread post by sokzgumijagod » 3 years ago

A co polecacie na regenerację bebechów?

Status:
jollo49
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 116
Joined: 3 years ago
Reputation: 52

RC a jelita

Unread post by jollo49 » 3 years ago

sokzgumijagod, Na regenerację to chyba tylko przerwa od brania... Zastanawiam się czy ewentualnie leki do stosowania przy zespole jelita drażliwego (np. duspatalin retard) mogły by coś pomóc (bo objawy w obu przypadkach są podobne) - tylko że ten lek akurat nie leczy, tylko niweluje objawy (tak mi kiedyś lekarz powiedział).

Status:
CzarnyMurzyn
Psychonauta
User avatar
Czarnymurzyn
Posts: 513
Joined: 4 years ago
Reputation: 373

RC a jelita

Unread post by CzarnyMurzyn » 3 years ago

sokzgumijagod wrote:
3 years ago
A co polecacie na regenerację bebechów?
Przede wszystkim detoks i dieta. Nie ma cudownego środka na to. Możesz suplementować witaminy / minerały i odpowiednio się nawadniać. Nerki, Wątroba, Trzustka, a przede wszystkim Dwunastnica dostały po dupie. Żołądek przebadaj, bo chlory to początek wrzodów w najlepszym wypadku.
=> Ungashayi ebhulukweni lakho uma i-negro isengxoxweni <=

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posts: 804
Joined: 6 years ago
Reputation: 258

RC a jelita

Unread post by Feszek » 3 years ago

sokzgumijagod wrote:
3 years ago
A co polecacie na regenerację bebechów?
BPC-157 + cjc-1295 dać

https://www.muscle-zone.pl/blog/bpc-157-korzysci-skutki-uboczne-i-dawkowanie/

Generalnie jestem zachwycony z działania peptydów.

Status:
Dzesi Pinkman
Odkurzacz
User avatar
Dzesi Pinkman
Posts: 701
Joined: 3 years ago
Reputation: 510

RC a jelita

Unread post by Dzesi Pinkman » 3 years ago

Warto stosować IPP 40 aby w jakiś sposób zabezpieczyć "bebechy" przed wszelkiemi substancjami drażniącymi.
Dodatkowo jeżeli chodzi o wątrobe to Heparegen (lek na recepte) Żadne esseliv duo itp. bo to zółka, które są skuteczne jak ktoś raz na jakiś czas bierze Apap i tłusto je.

A my tu mówiemimy o testerach spesyfików, że głowa mała. :D
Najlepsze kurczaki w Los Pollos Hermanos.

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
User avatar
insanemaid
Posts: 946
Joined: 4 years ago
Reputation: 376

RC a jelita

Unread post by insanemaid » 3 years ago

Żeby zregenerować narządy polecam długą przerwę od RC parę miesięcy przynajmniej zdrowo się odżywiać i witaminy brać

Status:
Bevier
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 420
Joined: 3 years ago
Reputation: 78

RC a jelita

Unread post by Bevier » 3 years ago

jeżeli bolą cię bebechy po RC powinienes przestać je zażywać. odczynniki są dla silnych i udanych jednostek takich jak ja.

Status:
nuclear_area
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 141
Joined: 3 years ago
Reputation: 45

RC a jelita

Unread post by nuclear_area » 3 years ago

Bevier wrote:
3 years ago
odczynniki są dla silnych i udanych jednostek
Może Ty i silny, ale na pewno nie udany. Ziomek jak czytam Twoje posty to od razu czaję, że jesteś tak emocjonalnie rozchwiany i pogrążony w rc i dragi, że tylko odwyk może Ci coś pomóc.
Wracając do tematu, to nabawiłem się wrzodów żołądka po stosowaniu 4CMC na bombki.
Dzesi Pinkman wrote:
3 years ago
IPP 40
Zapisał mi to lekarz, ale nie jako zabezpieczenie a leczenie. IPP 40 nie uchroni Twoich 'kiszek" przed destrukcyjną mocą chlorów (nie tylko).
Feszek wrote:
3 years ago
Generalnie jestem zachwycony z działania peptydów.
To akurat trochę naciągane, ale działające. Po operacji stosowałem iniekcję w miejsce przy szwie, proces gojenia przebiegał szybciej. Ale co ważne nie zregenerował uszkodzonej trzustki (iniekcja była w okolice brzucha). Podsumowanie jest takie, że jako 44 letni rozbójnik mam uszkodzony żołądek i trzustkę. Czy wieżycie czy nie, nie mi to oceniać. Borykam się także z cukrzycą typu B, więc w moim przypadku nie ma już mowy o chlorach. Jest zbyt mocna interakcja z enzymami i lekami przeciwcukrzycowymi. Chlory doprowadzają do takich komplikacji, że tylko insulina pozostaje. Cukier po aplikacji 4CMC czy też 3CMC spada lub też niebotycznie wzrasta do takiego poziomu, że głowa mała. Niech to będzie przestrogą dla cukrzyków, chlory nie są dla Was. Przekonałem się o tym na własnej skórze. Zdrowie macie jedno.
insanemaid wrote:
3 years ago
Żeby zregenerować narządy polecam długą przerwę od RC parę miesięcy przynajmniej zdrowo się odżywiać i witaminy brać
0
Uszkodzonej trzustki nie da się naprawić, stety albo niestety popadniesz tylko w cukrzycę i dopiero wtedy zaczniesz się kontrolować.

Status:
Bevier
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 420
Joined: 3 years ago
Reputation: 78

RC a jelita

Unread post by Bevier » 3 years ago

nuclear_area, udowodniono że trzustka podobnie jak i watroba regeneruja się nie musisz w to wierzyć w wątrobę lata temu też nie wierzono

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

RC a jelita

Unread post by Smith » 3 years ago

Bevier, kolega nuclear_area, madrze gada. Niczego takiego nie udowodniono, od dawna wiadomo, że uszkodzenia trzustki są trwale, a co do wiedzy o regeneracyjnych właściwościach wątroby to:

"Scientific and medical works about liver regeneration often refer to the Greek Titan Prometheus who was chained to a rock in the Caucasus where, each day, his liver was devoured by an eagle, only to grow back each night. The myth suggests the ancient Greeks may have known about the liver's remarkable capacity for self-repair."- źródło Wikipedia

Wychodzi na to, ze bardzo możliwe, iz wiedzieli juz o tym starożytni Grecy.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posts: 804
Joined: 6 years ago
Reputation: 258

RC a jelita

Unread post by Feszek » 3 years ago

Co do stanu zdrowia to robiłem teraz sobie badania (testosteron, estrogen, prolaktyna, shgb, tarczyca pełen panel, próby wątrobowe, morfologia i paru pewnie nie pamiętam) 400 złotych i wszystko w normie no po za testosteronem i prolaktyna.

Ćpam już kilkanaście lat no tak bardziej regularnie to pewnie z 6-7, teraz miałem dłuższą przerwę od ćpania. Generalnie nie czuję żeby mi coś dolegało ale, ze latam teraz na badania estrogenu to sobie troche badania rozszerzyłem.

Dużo biegam, suplementacja, żywność jak najmniej przetworzona.

Więc mimo wszystko zalecam redukcję szkód bo, że szkody są to nie ma co się oszukiwać. U mnie jednak wygląda na to, że bardziej psychiczne. Żyje jak zaprogramowany bieganie, siłownia, praca i na weekendy odwiedzam rodzinkę bo zaniedbałem to przez ostatnie lata, marazm jak chuj.

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

RC a jelita

Unread post by Gandalf » 3 years ago

Tylko proszę trzymać się tematu dyskusji, czyli Research Chemicals, względem zdrowotności.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4988
Joined: 6 years ago
Reputation: 3144

RC a jelita

Unread post by Gargameli » 3 years ago

Smith wrote:
3 years ago
kolega nuclear_area, madrze gada.
Zaiście mądrze.
Bevier wrote:
3 years ago
udowodniono że trzustka podobnie jak i watroba regeneruja się
Żarcik nie poparty medycznymi faktami. No ale Mity Greckie to inna kwestia.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

RC a jelita

Unread post by Smith » 3 years ago

Gargameli, akurat to jest zastanawiające. Przecież ten kruk mógł zjadać kazdy inny narząd, a zjadał wątrobę bo ona się regeneruje. Możliwe oczywiście, że to przypadek, ale wydaje się bardzo nieprzypadkowy.

Tym bardziej, że to była bardzo rozwienieta cywilizacja i na tyle stara, że nie wiemy do końca co udało im się osiągnąć.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone