RC opiods

Other research chemicals not matching the groups above.
Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 496
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

RC opiods

Unread post by Xeno » 1 week ago

Latest post of the previous page:

Krótką przygodę miałem z opioidami trzeba przyznać, ale chyba nigdy nie zrozumiem do końca dlaczego opio ogólnie, to szambo, a reszta, jak np. pochodne alfy (ostre psychozy, psychiatryki, potencjalne morderstwa) jest cacy. To znaczy w części pewnie przez potencjał niezamierzonej śmierci w ciągu kilku sekund kogoś nieświadomego z czym ma do czynienia. To pewnie również przez ogromną chęć na dorzutkę, która złamie nie jednego. Ale 25 mg czystej U-47700 w nos było dla mnie najlepszym uczuciem ever, a mam kilkunastoletni staż w tym bagnie.

Prosta sprawa. Martwy klient nie płaci. Pewnie dlatego nikt nie bawi się w rc barbiturany, czy pochodne chinazolinonów. Nie miałem zamiaru zmieniać wydźwięku postu pani Gargameli, bo prawda jest brutalna i pokazują to chociażby statystyki.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

RC opiods

Unread post by Gargameli » 1 week ago

Xeno wrote:
1 week ago
Nie miałem zamiaru zmieniać wydźwięku postu pani Gargameli, bo prawda jest brutalna i pokazują to chociażby statystyki.
Nie mam pretensji... co miałam powiedzieć / napisać to uczyniłam i nie mam zamiaru chociażby pod wpływem nacisku zmieniać zdania. Kto mnie od lat zna ten wie, że unikam sklepów gdzie w ofercie jest opio. Moje zdanie i opinia od lat jest niezmienna. Zbyt wielu dobrych ludzi przez to gówno jest po tamtej stronie mocy. Popełnili kardynalny błąd.... mi się jednak udało.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Snopers
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 247
Joined: 4 years ago
Reputation: 44

RC opiods

Unread post by Snopers » 6 days ago

Xeno wrote:
1 week ago
bo prawda jest brutalna i pokazują to chociażby statystyki.
To bardzo niebezpieczne substancje, rujnują życie, rozbijają rodziny.

Status:
z0cor
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 125
Joined: 1 year ago
Reputation: 10

RC opiods

Unread post by z0cor » 5 days ago

U-47700 raz miałem z tym do czynienia i miło wspominam. Ale to był pierwszy i ostatni raz.

Status:
Szoll
Opiowrak
User avatar
Szoll
Posts: 402
Joined: 3 years ago
Reputation: 174

RC opiods

Unread post by Szoll » 4 days ago

Po operacji miałem plastry z fentanylem, jeden za dużo nakleisz i jest błogo.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

RC opiods

Unread post by Gargameli » 3 days ago

No właśnie... błogo jak piszesz... i to gubi po stokroć.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Doktor997
Blister
Newbie
Posts: 4
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

RC opiods

Unread post by Doktor997 » 3 days ago

Każdy narkotyk gubi prędzej czy później. Nawet niewinna trawka ale to moje zdanie. Wszystko dla ludzi ale znających umiar.

Status:
lolek20
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 973
Joined: 7 years ago
Reputation: 237

RC opiods

Unread post by lolek20 » 22 hours ago

Xeno wrote:
1 week ago
Krótką przygodę miałem z opioidami trzeba przyznać, ale chyba nigdy nie zrozumiem do końca dlaczego opio ogólnie, to szambo, a reszta, jak np. pochodne alfy (ostre psychozy, psychiatryki, potencjalne morderstwa) jest cacy. To znaczy w części pewnie przez potencjał niezamierzonej śmierci w ciągu kilku sekund kogoś nieświadomego z czym ma do czynienia. To pewnie również przez ogromną chęć na dorzutkę, która złamie nie jednego. Ale 25 mg czystej U-47700 w nos było dla mnie najlepszym uczuciem ever, a mam kilkunastoletni staż w tym bagnie.

Prosta sprawa. Martwy klient nie płaci. Pewnie dlatego nikt nie bawi się w rc barbiturany, czy pochodne chinazolinonów. Nie miałem zamiaru zmieniać wydźwięku postu pani Gargameli, bo prawda jest brutalna i pokazują to chociażby statystyki.
Samo to ilu bylo fanów opio a teraz ich nie ma wcale to jest niepodważalny argument na to że bawić sie w to jest gorsze niż igranie z ogniem.