Rch*m.c*

Opinions about research chemicals shops and their products.
Most active topic:
Where to shop research chemicals now?
Status:
Edison
Szczur
Newbie
Posts: 35
Joined: 4 years ago
Reputation: 4

Rch*m.c*

Unread post by Edison » 4 years ago

Latest post of the previous page:

Jak benzo od tego V ?

Status:
Topeczka
Dyso-sensei
User avatar
Topeczka
Posts: 234
Joined: 6 years ago
Reputation: 200

Rch*m.c*

Unread post by Topeczka » 4 years ago

Malecki1410, ile szła co paka?
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
Haris777
Narkotykacz
Newbie
Posts: 298
Joined: 6 years ago
Reputation: 115

Rch*m.c*

Unread post by Haris777 » 4 years ago

U mnie tez wyladowala rakieta za spora kase bez problemu,Jednak V dalej trzyma poziom. U mnie paka leciała 5dni roboczych. Smiało można pobierac.

Status:
Topeczka
Dyso-sensei
User avatar
Topeczka
Posts: 234
Joined: 6 years ago
Reputation: 200

Rch*m.c*

Unread post by Topeczka » 4 years ago

Haris777, tracking na bieżąco ci się zmieniał? Moja już 11 dni idzie...
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
Haris777
Narkotykacz
Newbie
Posts: 298
Joined: 6 years ago
Reputation: 115

Rch*m.c*

Unread post by Haris777 » 4 years ago

Tak. na biezaco,zmienial sie az do doreczenia.

Status:
razdwa
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 164
Joined: 6 years ago
Reputation: 30

Rch*m.c*

Unread post by razdwa » 4 years ago

Mam dwa pytania: czy u rchema jest jakaś minimalna kwota zamówienia?
I czy ktoś poleca te droższa formę wysyłki? Jest szansa, że po opłaceniu jutro przesyłki paka dojdzie w przeciągu 5-8 dni roboczych?

Status:
Topeczka
Dyso-sensei
User avatar
Topeczka
Posts: 234
Joined: 6 years ago
Reputation: 200

Rch*m.c*

Unread post by Topeczka » 4 years ago

razdwa, 1. Nie ma.
2. Ja wybrałem tańsza opcje i idzie już 12 dni i dojść nie może. Kilka stron wcześniej, kiedy jeszcze była tylko droższa opcja wysyłki ludzie też pisali ze idzie im po 2, 3 tygodnie i że scam. A z drugiej strony kilka osób pisało że po 5 dniach im paka doszła. Musisz sam sprawdzić. Ja osobiście dopóki Gołąb nie doleci to nikomu nie polecę sklepu.
Pozdro

Dodano po 1 minucie 24 sekundach:
Możliwe że jest to kwestia korony i celowo przewoźnicy paki trzymają dłużej w jednym miejscu.
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
semiix
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 93
Joined: 4 years ago
Reputation: 7

Rch*m.c*

Unread post by semiix » 4 years ago

zamowione odrazu wyslane,to mi sie podoba teraz oczekiwania, paczka ma troszke drogi do pokonania :) dam znac jak przyjdzie i jak z jakoscia zamowilem huracana

Status:
Darum
Ssak
Newbie
Posts: 46
Joined: 4 years ago
Reputation: 17

Rch*m.c*

Unread post by Darum » 4 years ago

Paczka szła do mnie tydzień, ale doszła. Benzo wysokiej jakości. Polecam. Szkoda, że mają takie siekiery, a nie np etizolam. :(

Status:
matex
Sniffiarz
Matex
Posts: 126
Joined: 6 years ago
Reputation: 28

Rch*m.c*

Unread post by matex » 4 years ago

Wszystko ładnie pięknie paczuszki Lataja czekałem niecały tydzień ale pakowanie takie sobie

Status:
Malecki1410
Szczur
Newbie
Posts: 16
Joined: 6 years ago
Reputation: 2

Rch*m.c*

Unread post by Malecki1410 » 4 years ago

Topeczka wrote:
4 years ago
Malecki1410, ile szła co paka?
Zamawiałem kurierem , paczka była u mnie po 4 dniach od momentu wysyłki, pocztą szło dłużej ( ok.7 dni )

Status:
stobart
Dyletant
Newbie
Posts: 2
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Rch*m.c*

Unread post by stobart » 4 years ago

Omijać sklep szerokim łukiem Przesyłka idzie ponad trzy tygodnie, a obsługa sklepu, w sposób niezwykle arogancki odpowiada, że swoje zrobiła i nic nie zamierza pomóc. Od 20 dni status przesylki sie nie zmienia, zadnej pomocy, informacji etc. Totalna olewka i żadnej informacji. W skrócie: zapłaciłeś, przesyłka nie dochodzi. To twój problem człowieczku, my umywamy ręce.

Odpowiedzi na maile:

1.) "Jako odbiorca również możesz zadzwonić i spytać co się dzieje z zamówieniem" (na pocztę hiszpańska)
2.) "Niestety po koronawirusie paczki z opóźnieniem docierają do odbiorców. Nie mamy na to wpływu, w przyszłości sugerujemy wybór kuriera UPS, czas oczekiwania na paczkę to ok. 3-4 dni robocze" (żadnej informacji przy zamowieniu nie było, żeby nie zamawiac pocztą.)
3.) Paczka została nadana, adres wysyłki jest prawidłowy, w tym momencie nie jesteśmy w stanie nic zrobić, czas dostarczenia paczki nie jest zależny od nas
4.) Wszystkie paczki z tego dnia wysłane pocztą mają ten sam status, musimy poczekać na aktualizację tracka

Status:
Topeczka
Dyso-sensei
User avatar
Topeczka
Posts: 234
Joined: 6 years ago
Reputation: 200

Rch*m.c*

Unread post by Topeczka » 4 years ago

stobart, zgadzam się w 100 % moja paka też już stoi ponad 15 dni. Nie Polecam!
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
just55
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 119
Joined: 4 years ago
Reputation: 17

Rch*m.c*

Unread post by just55 » 4 years ago

4cmc na zdjęciach robi wrażenie

Status:
semiix
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 93
Joined: 4 years ago
Reputation: 7

Rch*m.c*

Unread post by semiix » 4 years ago

Topeczka, ale masz wogole info ze zostala juz wyslana czy tylko status nadania i tyle? oja tez juz uidzie 2 tydzien

Status:
Topeczka
Dyso-sensei
User avatar
Topeczka
Posts: 234
Joined: 6 years ago
Reputation: 200

Rch*m.c*

Unread post by Topeczka » 4 years ago

semiix, mam informacje ze została wysłana oraz dostałem track. No i przez około 15 dni paka stała w jednym miejscu. Ale uwaga, właśnie track się zmienił! Bardzo możliwe że zaraz wyląduje, wtedy cofnę moje słowa o scamie :roll:
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.