RCHEM.CO - tragiczne doświadczenie

Blacklist of scam shops.
Status:
stobart
Dyletant
Newbie
Topic author
Posts: 2
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

RCHEM.CO - tragiczne doświadczenie

Unread post by stobart » 4 years ago

Dzień Dobry,

Chciałbym podzielić się z wami swoim bardzo przykrym doświadczeniem w kontakcie z tym sklepem.
W dniu **** zamówiłem przesyłkę za 250 zł, nie otrzymałem jej do dzisiaj, a obsługa sklepu...no cóż zobaczcie sami.

Wiadomość moderatora Gandalf

Nie piszemy dokładnych dat wysyłki / zamówień / odbioru
Co mogę zrobić dalej? Chciałbym tylko i aż aby sprzedwaca wywiązał się z umowy kupna sprzedaży.



MAIL NR 1
Dzień Dobry,

**** zamówiłem paczkę od Państwa ****.
Minęło 14 dni odkąd przelew do Państwa wpłynął i niestety paczka jeszcze nie dotarła.

Status przesyłki jest niezmienny. MOja wizyta na poczcie polskiej również nie przyniosła skutku.
Bardzo proszę o pomoc. Dokonałem płatności i nie z mojej winy oczekuje 14 dni i nadal nie wiem kiedy przesylka do mnie dotrze.

Wiadomość moderatora Gandalf

Nie piszemy metod wysyłki



ODPOWIEDŹ

Wszystkie paczki z tego dnia wysłane pocztą mają ten sam status, musimy poczekać na aktualizację tracka

MAIL NR 2

Dziekuje za ta informacje. Jednakze w zaden sposob nie pomaga, nie przybliza ona do szczesliwego finalu. Chcialbym wiedziec kiedy paczka dotrze do mnie. Po 14 dniach otrzymanie przyblizonej informacji o dacie dostarczenia nie jest prosba nazbyt nachalną. Dokonalem zamowienia, zaplacilem, wiec bardzo Panstwa prosze o zajecie sie sprawa.

Coz wynika dla klienta z informacji, ze trzeba czekac i, ze inni tez sa w podobnej sytuacji.

Prosze o podanie planu dalszego, jesli paczka nie dotrze do konca tygodnia.

Nie godzi sie w taki sposob pozostawac klienta. Ja rozumiem, ze to utknelo na poczcie. Jednak Panstwa rola jest zadbanie o naprawienie sytuacji lub zaproponowania innego satysfakcjonujacego rozwiazania.
ODPOWIEDZ

Paczka została nadana, adres wysyłki jest prawidłowy, w tym momencie nie jesteśmy w stanie nic zrobić, czas dostarczenia paczki nie jest zależny od nas

MAIL NR 3

Na stronie internetowej informują Państwo, że czas dostarczenia przesyłki to "– LIST POLECONY PRIORYTETOWY ( REJESTROWANY) W CENIE 30 ZŁOTYCH
WYSYŁKA ZAJMUJE OD 3 DO 5 DNI ROBOCZYCH DLA POLSKI I INNYCH KRAJÓW EUROPY".


Ten czas znacząco się przedłuża i co gorsza nie wiadomo kiedy ta przesyłka zostanie dostarczona. Jestem bardzo rozczarowany Państwa postawą.
Zamówiona usługa nie została zrealizowana. Jak można zostawiać klienta z taką informacją, że nic się nie da zrobić i proszę sobie czekać nie wiadomo ile.

Bardzo proszę skontaktować się z pocztą hiszpańską czy polską i dowiedzieć się co się dzieje z przesyłkami. Przecież Państwo są sprzedawcą i na was ciąży obowiązek zagwarantowania dostarczenia przesyłki.
Jest mi niezwykle przykro, że Państwo prezentują taką postawę, w której dobro klienta nie jest najważniejsze. Otrzymaliście zapłatę, przesyłka nie została dostarczona i nic.

Bardzo nie lubię pisać negatywnych opinii, jednak sposób Państwa komunikacji jest proszę wybaczyć, nieprofesjonalny i jeżeli ta postawa się nie zmieni to pozwolę sobie naszą rozmowę opisać na wszystkich forach, które znam o tematyce wiadomej. Bardzo jestem niechętny aby to uczynić, szkoda mi czasu, jednak to uczynię. Oczekuję na rzetelne zajęcie się sprawą i po prostu wywiązanie się ze swoich obowiązków jako sprzedawcy.

Status:
Haris777
Narkotykacz
Newbie
Posts: 298
Joined: 6 years ago
Reputation: 115

RCHEM.CO - tragiczne doświadczenie

Unread post by Haris777 » 4 years ago

Chlopie co ty sie czepiasz Vendora przeciez on nie swiadczy usług kurierskich, a Ty nie zamawiasz słodkich wypieków. Vendor wywiązał sie ze swojego zadania. Nadał paczke,reszta zostaje po stronie firmy doreczjącej. Może ma wskoczyć na rower i w plecaku Ci przywiez paczke?. Pomyśl troche.

Status:
Anonim70
Newbie

RCHEM.CO - tragiczne doświadczenie

Unread post by Anonim70 » 4 years ago

250zł :lol: :lol: :lol:
fortuna po prostu...
wielka rozpacz :( :( bo kasa z komunii lub z bierzmowania poszła się rypać .
chciałby cię uświadomić ,że wpadają i nie dolatują paczki o wartości ponad 10k zł i każdy ma to z tyłu głowy ,że może pójść coś nie tak i jej nie dostaniemy bo zostanie ustrzelona podczas lotu.


Na twoim miejscu bardziej bym się martwił ,że może przyjść wezwanie lub odwiedza cię smutni panowie.

Status:
bilo
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 253
Joined: 4 years ago
Reputation: 64

RCHEM.CO - tragiczne doświadczenie

Unread post by bilo » 4 years ago

Posty newbie tez są akceptowane?? Przez kogo :lol:

Status:
Mirecki
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 143
Joined: 4 years ago
Reputation: 33

RCHEM.CO - tragiczne doświadczenie

Unread post by Mirecki » 3 years ago

Czy to ważne ile i przez kogo chyba nie a skoro przypal i zestrzelona paczka powinni wysłać połowę... Bo ktoś zamówi za 3 stówy ci na przypal zapakują po 1g i je zestrzela tak 100 paczek i już premia jest

Status:
Ona85gw
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 277
Joined: 5 years ago
Reputation: 100

RCHEM.CO - tragiczne doświadczenie

Unread post by Ona85gw » 3 years ago

stobart, 14 dni roboczych czy moze razem jeszcze weekendy liczysz?Już wiem czemu co nie które sklepy maja taki wysoki prog minimalny zamówien!Pozdrawiam i od siebie dodam, iz to naprawdę dalekie od tragicznego doświadczenia jakie możesz spotkać na Swej drodze.
„Mądry człowiek uczy się każdego dnia. Głupi wie już wszystko.”

Status:
aaabbbccc666
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 51
Joined: 5 years ago
Reputation: 7

RCHEM.CO - tragiczne doświadczenie

Unread post by aaabbbccc666 » 3 years ago

Ej a mi sie mnie podoba co robicie. Wielcy bogacze - znawycy tematu. Paczki wpadaja po 10k ? Byc moze... Ale sorry chlolopak jest kulturalny i sto razy bardziej wiarygodny niz Ty trzesacy sie na gorze Don Corleone.
Kasa z komunii ? Jak po 10k wpadaja paczki to mu mordu dorzuc do tej komunii.
Nie sluchaj elegancko zalatwiasz sprawe. Taki vendor co to pierdoli taki farmazon ze tutaj 10k Orenow mu wpadaja paczki a Ci zuli 250 jak Ty swiezy klient jestes to jest taki sam mistykarz ja te tutaj twierdzenia.
Bilo ja tez jestem newbie ile 10 k paczek mi wpadlo jak myslisz ? A jak wogole laczysz kwestie newbie/komuni/10k i ilosci postow i ilosci zamowien ??? Magiku ?
Mojej wiarygodnosci nie podwazy nikt tutaj kto sie zemna zetknal w ten czy inny sposob...
Idac dalej tym tropem ,ktory sam podrzuciles na povczatku ,to Ty prezentujesz raczej postawe zakompleksionego mistrza forumowych madrosci. Nie widze tu Joska, Krysztsalowego np... Ja Ci powiem wprost jak V nie szanuje klienta za 250zl to niech wypierdala a taki jest zespol muzykalny z jakiegos wypizdziajewa ,na koncu swiata i maja taki kawalek "zachlanosc". Sie nazywaja "cili" albo tam jakies "ostre sosy" czy cos takiego i tam jest ponoc przeslanie takie ,ze nawet kopa mozna dostac w dupe czy tam wpysk jak sie za male worki daje. ;) Ale to wszystko
posluchaj sobie. i pomysl. kurwa. ze. to. nie. metafora. yo .tylko. taka sytuacja. masz wyobraznie ?
a Ty stobart tez sobie posluchaj.
ja nie mam problemu zeby sobie wyobrazic kota Clakiera jak to czytam. Rozumiem ,ze jestes lepszy sort.
PS nie kazdy z tylu glowy ,ze paki wpadaja za 10tys. i to jest normalne. Jak Ci wpadaja normalnie to ja Ci polece V. Bo matce wszystkie pieniadze z dimu wyniesiesz. A trzeba bylo zabierac kulture i szacunek.
Rzadko mnie wkuria cos na tym forum. spam bywa zabawny ale Ty jestes szkodliwy dla srodowiska.
A sklep widzi 250zl ilosc pakow i widz ze newbie klient. mozna sie odniesc ? mozna.
Ja tam nigdy paki za 10k nie zamawialem i w zasadzie wpadly trzy. cis tam, jednak moge wiedziec.
PS. Bilo zarejestrowano 9 miesiecy temu 200 postow prawie. idziesz jak burza. korci mnie zeby sie zalozyc.

stobart wal do predzia, atoma ,nie gwarantuje ale nigdy mnie nie zawiedi.

Wiadomość moderatora Gandalf

Scalono

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

RCHEM.CO - tragiczne doświadczenie

Unread post by kej » 3 years ago

Przybysz wrote:
4 years ago
250zł :lol: :lol: :lol:
fortuna po prostu...
wielka rozpacz :( :( bo kasa z komunii lub z bierzmowania poszła się rypać .
chciałby cię uświadomić ,że wpadają i nie dolatują paczki o wartości ponad 10k zł i każdy ma to z tyłu głowy ,że może pójść coś nie tak i jej nie dostaniemy bo zostanie ustrzelona podczas lotu.


Na twoim miejscu bardziej bym się martwił ,że może przyjść wezwanie lub odwiedza cię smutni panowie.
jak wpada ci capsula za 10k, to albo ty jestes debilem, albo vendor.
proste hehe
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posts: 710
Joined: 4 years ago
Reputation: 214

RCHEM.CO - tragiczne doświadczenie

Unread post by KacprowskY » 3 years ago

100, 250 czy 4k szacunek w tej branzy powinien byc taki sam, rozumiem klienci hurtowi maja 1szenstwo, aczkolwiek dobra postawa w "firmie" powinna byc na 1szym miejscu.
by KacprowskY

Status:
Radceko
Szczur
Użytkownik
Posts: 24
Joined: 5 years ago
Reputation: 2

RCHEM.CO - tragiczne doświadczenie

Unread post by Radceko » 3 years ago

I just got scam by rchem.co...they sent my pack aftrr 3 weeks and 2 days ago i receive an innactive chem...powder similar to sugar....BEWARE PLS...THEY TURN INTO SCAMMERS...aftrr 3 weeks on changing e mails,payed for track delivery they sent sugar...why the hell did they do this shit ??...its 170 euro...helll

Status:
dopa
Blister
Newbie
Posts: 3
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

RCHEM.CO - tragiczne doświadczenie

Unread post by dopa » 3 years ago

I've received a fake tracking code and there's no sign of the package after several weeks... SCAM!

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

RCHEM.CO - tragiczne doświadczenie

Unread post by Smith » 3 years ago

Suma pieniędzy to rzecz względna, oczywiście 10k zł to zawsze więcej niż 250zl, ale jakby zamienić to np na procent kwoty zarabianej średnio na miesiąc, to już jest trochę inaczej. Vendor to scam i to oficjalnie. Mam tylko nadzieję, że jak znów pośle parę paczek dla poduchy to ludzie nie rzuca sie na zakupy z dużym procentem kwoty miesięcznej do niego :E

Rada ode mnie jest taka, że jak robimy takie, a nie inne zakupy przez internet, to musimy liczyć się z tym, że ta kasa może wyparować. Zdaje sobie sprawe, że jeśli ktoś siedzi w tym niedługo to ciężko o takie podejście, ale z czasem dobrze sie tak zaprogramować :D
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
kurwon
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

RCHEM.CO - tragiczne doświadczenie

Unread post by kurwon » 3 years ago

Przez długi czas byli spoko, wszystko dochodziło. Ostatnie zamówienie ~2 mies temu, kontakt jakiś po drodze był, coś kręcili... aż kontakt się urwał. Nie polecam, 0/10

Status:
Ogurojojko
Blister
Newbie
Posts: 15
Joined: 2 years ago
Reputation: 2

RCHEM.CO - tragiczne doświadczenie

Unread post by Ogurojojko » 2 years ago

A ja chciałem u nich zamówić teraz wiem że hujnia

Status:
SweetPapers
Ssak
Newbie
Posts: 46
Joined: 2 years ago
Reputation: 5

RCHEM.CO - tragiczne doświadczenie

Unread post by SweetPapers » 2 years ago

Ktoś wie co się stało z tym vendorem?