Real beta ketones!

A group of substances with a mainly euphoric effect like: 3-cmc, 4-cmc, 3-mmc, 4-mmc, 4-cec.
Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Topic author
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

Real beta ketones!

Unread post by GrzybeQ » 5 years ago

Kojarzycie na pewno Krzysztofa Konowicza. Jakiś czas temu stał się gwiazdą livestreamów z donejtami i filmików na youtube na powrót. Ma przydupasa Majora. Major wali codziennie nitro albo aceton za 5 zł wdychając to z torebki foliowej. To są prawdzie bieda ketony. Ciekawe co on po tym ma :D
Nasze rarytasy to dla niego coś a la koks. Ciekawe jakby mu ktoś dobrego klefa.
https://www.youtube.com/channel/UCJYqfQHURFqVwLCPG6YkYCw/videos

Status:
purecocaine
Odkurzacz
User avatar
Samiec ALFA-PVP
Posts: 799
Joined: 6 years ago
Reputation: 276

Real beta ketones!

Unread post by purecocaine » 5 years ago

Trochę masochistyczny sposób na naćpanie się :D

Ale czy my w sumie nie robimy czegoś podobnego waląc w nos te sorty cmc gdzie jakaś jego część to różne rozpuszczalniki?

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posts: 777
Joined: 6 years ago
Reputation: 349

Real beta ketones!

Unread post by Doktor » 5 years ago

GrzybeQ, i tu się bardzo mylisz, po butaprenie, i nitro masz jazdę porównywalną do doc, chomipta połączonego z lsd, wszystko zaczyna się i kończy w granicach twojej wyobraźni, sam czas trwania pełnej akcji może trwać w granicach 10-30min ale tam też występuje spora chęć na kontynuację i sesja trwa aż do wyczerpania się aromatu, w mojej młodości bardzo popularne środki narkotyczne to były w Polsce, nawet głośno był o tym w szkołach w latach 1990-2000 bardzo miło wspominam te czasy a porównanie i próba opisania czego możesz doświadczyć podczas wdychania oparów dla kogoś kto nigdy nie maił styczności z tymi tematami jest naprawdę trudną sprawą

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Topic author
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

Real beta ketones!

Unread post by GrzybeQ » 5 years ago

Doktor, Hah, powiem ci malowałem ostatnio nowymi farbami i dużo też rozpuszczalnika szło. Renowacja przy domu. I delikatną fazę czasem złapałem :D

Status:
Pigulak
Opiowrak
User avatar
Pigulak
Posts: 395
Joined: 5 years ago
Reputation: 124

Real beta ketones!

Unread post by Pigulak » 5 years ago

Doktor wrote:
5 years ago
GrzybeQ, i tu się bardzo mylisz, po butaprenie, i nitro masz jazdę porównywalną do doc, chomipta połączonego z lsd, wszystko zaczyna się i kończy w granicach twojej wyobraźni, sam czas trwania pełnej akcji może trwać w granicach 10-30min ale tam też występuje spora chęć na kontynuację i sesja trwa aż do wyczerpania się aromatu, w mojej młodości bardzo popularne środki narkotyczne to były w Polsce, nawet głośno był o tym w szkołach w latach 1990-2000 bardzo miło wspominam te czasy a porównanie i próba opisania czego możesz doświadczyć podczas wdychania oparów dla kogoś kto nigdy nie maił styczności z tymi tematami jest naprawdę trudną sprawą
Zaciekawiło mnie to, az chyba sie podejme testów :E
Auuuuuu lecą Świry :twisted:

Status:
priap
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 681
Joined: 6 years ago
Reputation: 169

Real beta ketones!

Unread post by priap » 5 years ago

GrzybeQ wrote:
5 years ago
Major wali codziennie nitro albo aceton za 5 zł wdychając to z torebki foliowej. To są prawdzie bieda ketony. Ciekawe co on po tym ma :D
Zajebiste dziury we łbie. Po każdej sesji coraz większe. Kto zna łbów co budzia walili to wie co się z takimi ludźmi stanie :| W każdym razie po odpowiedniej ilości razy samodzielne życie na trzeźwo już nigdy nie będzie możliwe.

Status:
Majnus
Ssak
Newbie
Posts: 46
Joined: 5 years ago
Reputation: 13

Real beta ketones!

Unread post by Majnus » 5 years ago

Kto walił butapren ten wie że bomba oscyluje pomiędzy pocietym obrazem do wyrzutu z ciała na 1-3 sekundy(tak jakbyś był białą energią i rozbijał się nad sobą o niewidzialną ścianę). Ogólnie mimo sporego doświadczenia uważam że bomba po kleju daje uczucie najbardziej ćpuńskiej. Oczywiście po jednym takim spróbowaniu masz wytrzepany beret i nagle tracisz na pewien czas umiejętność inteligentnej gadki(nie że głupi, tylko po prostu nie ma się pomysłów na gadkę).

Status:
feedmedope
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 15
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

Real beta ketones!

Unread post by feedmedope » 4 years ago

a Toluen ktoś walił ? wiem, że popularny wśród cyganów na słowacji


Status:
DupaBladaiTyle
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 479
Joined: 4 years ago
Reputation: 147

Real beta ketones!

Unread post by DupaBladaiTyle » 4 years ago

feedmedope, ja pierdole. Rozpuszczalnik ktory odkryl Polak :D. Moze doprowadzic do smierci po uzyciu, lepiej zeby nikt nie probowal :)
chory na DRD4 polymorphism
4cmc to szrot, lepiej 6-apb wrzucaj 8-)
4-ho-met team

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posts: 777
Joined: 6 years ago
Reputation: 349

Real beta ketones!

Unread post by Doktor » 4 years ago

Chyba tylko nitro i Reno za tamtych czasów spełniało mojej wyczekiwania, warsztaty szkolne, to były czasy xd