Regeneracja nosa

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Topic author
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

Regeneracja nosa

Unread post by Piotr2k » 3 years ago

Latest post of the previous page:

Koreczek, po tym co przeczytałem to zdecydowanie z dwa miesiące alkoholizmu zamiast mojej ukochanej trójeczki :E

Status:
Koreczek
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 338
Joined: 3 years ago
Reputation: 295

Regeneracja nosa

Unread post by Koreczek » 3 years ago

Piotr2k, I tego Ci życzę somsiedziexD
Smith, Kowalski jak zawsze merytorycznie,dobrze ze jesteś na forum,fajnie poczytać Twoje posty i sie czegoś dowiedzieć.Wesolych dla Was panowie
Przyglądam się kwiatom i dobrze mi z tym,dopóki trwa lato nie lękam się zim

Status:
terapeuta
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 101
Joined: 4 years ago
Reputation: 45

Regeneracja nosa

Unread post by terapeuta » 3 years ago

Piotr2k, Elooo :) to ja chętnie przejmę Twoja rolę w pudrowaniu w noska " ukochanej trójeczki" :twisted: :mrgreen: :D a alkohol muszę odpuścić na jakiś czas :sick: regeneracja wątróbki :sick:
Pozdrooo :thumbup: :wave:
:crazy: :mrgreen: :crazy: :mrgreen: -------> :roll:

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Topic author
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

Regeneracja nosa

Unread post by Piotr2k » 3 years ago

terapeuta, a zjadaj wszystkie trójki od chemika po piaskowych :E niech Ci pójdzie w dziury w nosie :E

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

Regeneracja nosa

Unread post by Boss » 3 years ago

Później będzie regeneracja nosa :lol: Tak na poważnie rc również obciąża wątrobę nawet mocniej niż alkohol ;)
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
terapeuta
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 101
Joined: 4 years ago
Reputation: 45

Regeneracja nosa

Unread post by terapeuta » 3 years ago

Boss, Zawsze dbam o dobre nawilżenie,płukanie,konserwacje :lol: noska.... podczas eksperymentów :mrgreen: a co do tego ze RC obciąża wątrobę to tak wiem o tym ;) i też zawsze staram się o regeneracje jej jak i całego organizmu... :thumbup: .
:crazy: :mrgreen: :crazy: :mrgreen: -------> :roll:

Status:
Przemek30
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 135
Joined: 4 years ago
Reputation: 65

Regeneracja nosa

Unread post by Przemek30 » 3 years ago

Dlatego panowie musicie zawód zmienić. U mnie zaczęło się od urodzenia. Krzywa przegroda w nosie jedna dziurka zapchana niedrożna. Aż tu pomysł że sam sobie z tym poradzę lekarze to zacofane towarzystwo. No i po kilku kilo donosowej terapi udało się . Smarkam nosa i nie wiem z której dziurki poleci s potrafi mnie zaskoczyc .A lekarz by pytał co z moim nosem to przez pracę na budowie.
Przepraszam.... :| To są tylko moje i pani marzenia.... Dzisiaj są jutro ich nie ma... :thumbup:

Status:
terapeuta
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 101
Joined: 4 years ago
Reputation: 45

Regeneracja nosa

Unread post by terapeuta » 3 years ago

Przemek30, tak zwana pylica xD
:crazy: :mrgreen: :crazy: :mrgreen: -------> :roll:

Status:
Przemek30
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 135
Joined: 4 years ago
Reputation: 65

Regeneracja nosa

Unread post by Przemek30 » 3 years ago

To tzw. zapierdol od rana do nocy albo rana i nocy i nie wiem czy czasami nie zapomniałem że to te zapierdol od rana do nocy a z używkami to ostrożnie raz w jedną a później w drugą dziurę żeby po równo były zrzarte.
Przepraszam.... :| To są tylko moje i pani marzenia.... Dzisiaj są jutro ich nie ma... :thumbup:

Status:
Dzesi Pinkman
Odkurzacz
User avatar
Dzesi Pinkman
Posts: 701
Joined: 3 years ago
Reputation: 510

Regeneracja nosa

Unread post by Dzesi Pinkman » 3 years ago

Na obudowę śluzówki można polecić maść made in Italy rinopanteina-*, lub w formie spray'u.

*-Nie chciałbym lokować produktu, dlatego niepotrzebne skreślić :)

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

Regeneracja nosa

Unread post by OomAmee » 3 years ago

Dzesi Pinkman, Łiiii tam.
Póki to nie jest produkt będący w asortymenie forumowych wendorów, możesz śmiało lokować :)
Co ro rhinopantheiny to owszem ale niezbyt długo na raz i niezbyt często.
Zbyt długi ciąg - jakkolwiek to dziwnie brzmi - potrafi źle wpłynąć na tkankę w nosie.
Zrobi coś takiego że tkanka w nosie przesiągnie tą bazową substancją rhinopanteiny, że naprawdę cholernie ciężko się tego pozbyć.
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
koscian
Szczur
Newbie
Posts: 16
Joined: 3 years ago
Reputation: 7

Regeneracja nosa

Unread post by koscian » 3 years ago

Na popękany obszczypany nos polecam maść z konopi Cannaderm 50%. Efekty zauważalne od pierwszego stosowania. :P

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

Regeneracja nosa

Unread post by Boss » 3 years ago

A to o tym jeszcze nie słyszałem może wypróbuję na nochalu ;)
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Lucyfer1988
Blister
Newbie
Posts: 3
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

Regeneracja nosa

Unread post by Lucyfer1988 » 3 years ago

Dobre sa rowneiz zele na bazie aloesu. Ale najwazniejsze jest jednak odpowiednie rozdrobnienie kryształków, az do pylu, ktory nie wydaje juz zadnych dzwiekow podczas rozgniatania dalszego

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Regeneracja nosa

Unread post by Gandalf » 3 years ago

Lucyfer1988, owszem, ale mnie osobiście sniffem taki pył mocno dusi, przez co 150mg wyciągam na 5-6 razy... Słabo to wychodzi.
Jakaś inna opcja na tę wersję sniffu?
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
dxmowiec
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 205
Joined: 5 years ago
Reputation: 87

Regeneracja nosa

Unread post by dxmowiec » 3 years ago

Piotr2k wrote:
3 years ago
Siema, macie jakieś własne sposoby na regenerację błony śluzowej nosa? Jakieś krople mogą być sterydowe i na receptę aby szybciej móc cieszyć się sprawnym nosem podczas testów laboratoryjnych ? Pomijam fakt nie odkurzania przez x tygodni :E
Chlopie daj Ty se spokój z jakimiś sterydami czy steroidami donosowymi.. Z własnego doświadczenia polecam zakupić krople izotoniczne z wodą morską, nie dość że udrażniają nos to działają regeneracyjnie
Moje wypowiedzi, raporty, posty nie są prawdziwe a jedynie wytworami wyobraźni. Zaś udostępniane przeze mnie zdjęcia, nie są mojego autorstwa ! :smoke: .