Regeneracja nosa

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
dxmowiec
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 205
Joined: 5 years ago
Reputation: 87

Regeneracja nosa

Unread post by dxmowiec » 3 years ago

Latest post of the previous page:

Piotr2k wrote:
3 years ago
Siema, macie jakieś własne sposoby na regenerację błony śluzowej nosa? Jakieś krople mogą być sterydowe i na receptę aby szybciej móc cieszyć się sprawnym nosem podczas testów laboratoryjnych ? Pomijam fakt nie odkurzania przez x tygodni :E
Chlopie daj Ty se spokój z jakimiś sterydami czy steroidami donosowymi.. Z własnego doświadczenia polecam zakupić krople izotoniczne z wodą morską, nie dość że udrażniają nos to działają regeneracyjnie
Moje wypowiedzi, raporty, posty nie są prawdziwe a jedynie wytworami wyobraźni. Zaś udostępniane przeze mnie zdjęcia, nie są mojego autorstwa ! :smoke: .

Status:
pigularz123
Ssak
Newbie
Posts: 64
Joined: 2 years ago
Reputation: 5

Regeneracja nosa

Unread post by pigularz123 » 2 years ago

beeniepatu wrote:
3 years ago
Piotr2k, naprawde dobra rzecz na regeneracje. Jak nie mam pod reka akurat, to bardzo dobrze na styrany nos dziala tez zwykly alantan (masc).
jeszcze lepszy alantan plus z panthenolem ,do tego tani

Status:
driveros
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 149
Joined: 3 years ago
Reputation: 56

Regeneracja nosa

Unread post by driveros » 2 years ago

ostatnio z braku laku wpadłem na płukanie nochala ciepłą wodą z solą (ale gruboziarnistą, nie tą drobną, bo ma przeciwzbrylacze, chociaż gorsze substancje się ładuje). z braku irygatora po prostu wciągałem nosem z kubka. dobrze nawilża i czyści

Status:
loggan
Ssak
Newbie
Posts: 74
Joined: 2 years ago
Reputation: 30

Regeneracja nosa

Unread post by loggan » 2 years ago

Kilka dni temu testowałem słaby sort (a może źle to robiłem) po 3 tygodniowej przerwie, nie dość, że nie działał prawie wcale, to zostawił mnie z mega katarem, leci z nosa i ciągle kicham. Nie przeziębiłem się, na COVID szczepiony. Czy to normalne jeśli przez nos poszło tylko ok 1g? Wcześniej 3 tyg. przerwy.
Czy to jest czasem normalne, jak sobie ulżyć aby możliwie szybko przeszło i jak długo to może trwać?
Czy dobrze czytałem, że czwórki do nosa to zły pomysł i mogą powodować takie sytuacje?
Nigdy wcześniej nie miałem takich problemów po sniffie nawet kilka dni pod rząd. Bywało mokro w nosie, bywało trochę krwi, ale nie aż taki katar.