Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Blacklist of scam shops.
Status:
pumex
Opiowrak
User avatar
Pumex
Posts: 366
Joined: 5 years ago
Reputation: 347

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by pumex » 2 years ago

Latest post of the previous page:

barbieondrgs, Snifiasz, po co szukacie sklepów z poza forum i narażacie się na straty i przypał? Na forum jest spory wybór dobrych, uczciwych wendorów z pysznymi odczynnikami.

Status:
barbieondrgs
Blister
Newbie
Posts: 6
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by barbieondrgs » 2 years ago

pumex ponieważ nigdzie nie ma k4nna dostępnego, a ja potrzebuje na już ☹️

Status:
pumex
Opiowrak
User avatar
Pumex
Posts: 366
Joined: 5 years ago
Reputation: 347

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by pumex » 2 years ago

barbieondrgs, teraz czaję :) Niestety nie mogę Ci pomóc w tym temacie, gdyż wszelkie canna omijam szerokim łukiem. po stokroć wolę ganję. :mrgreen:

Status:
pawelnrg
Ssak
Newbie
Posts: 67
Joined: 3 years ago
Reputation: 9

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by pawelnrg » 2 years ago

R-ch*m*c*ls.com dobre opisy!! ktoś się postarał! ale na zapytanie nie odpowiadają w związku z czym nie polecam pakować znacznej kasy.. (my na szczęście tyko 35 euro stracone)

Status:
bewu89
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 181
Joined: 2 years ago
Reputation: 54

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by bewu89 » 2 years ago

https://r**eni*.xp3.biz/sklep.html - takie coś znalazłem jest normalny kontakt mailowy płatności Bitcoinem tak się deklarują mówią żeby w privenote pisać i ciekawe...wygląda trochę jak ściema bo ceny bajka

Wiadomość moderatora

Jak nie masz pewności, że to scam to nie pisz adresu strony.

Status:
kofel
Ssak
Newbie
Posts: 60
Joined: 3 years ago
Reputation: 41

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by kofel » 2 years ago

bewu89, no nie widzisz końcówki domeny tego sklepu? Co prawda takie sklepy nie będą miały od razu końcówki "pl" Zerknij sobie chociażby po sklepach partnerskich jak się ich domeny kończą lub tych polecanych sklepów z tego działu. A ta strona xp3.biz. Ja bym pomyślał, że to rozszerzenie pliku multimedialnego. :lol: Oj na prawdę niewiele trzeba by niektórych z Was w konia zrobić.

r*he*.*l.t* -----> Ogólnie strona ma żałośnie mało wejść, ale jeszcze ktoś się natnie. Proszę od razu dopisać do pierwszego posta.Jakie mam argumenty za tym, że to scam? Tanio, bardzo tanio. 30zł/g alfy kupując 1g? :clap: , no właśnie sprzedawanie w detalu, ale w takim detalu jak z 2015 roku, że można kupić 1, 2, 5g, substancje na zdjęciach nie są tym co sprzedają (wiem jak wygląda a-pihp i na pewno nie tak), obrzydliwie wyglądająca strona i standardzik - nie wysyłają za pobraniem, musi być przedpłata :lol: :lol: .
W ogóle jeżeli to nie fejk to reklamowanie EFYLONU jako jednego z najlepszych rc na rynku jest zwykłym skurwysyństwem. Ta substancja jest nieprzewidywalna i nie jedną osobę już wyprawiła na tamten świat! :!: :evil:

Jutro w wolnym czasie może poszukam sobie takich kwiatków byście się moi kochanieńcy nie wpierdzielili. Bo niektórzy co paczę to tak masakrycznie nieostrożni są, że chyba, aż z troski to zrobię. XD

Status:
bewu89
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 181
Joined: 2 years ago
Reputation: 54

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by bewu89 » 2 years ago

kofel, Przecież nie zamówiłem nic pogrzało cię ? Pytam o zdanie a nie jestem w temacie stron których nie ma na forum nie przepierdalalem neta pod kątem tej kwestii nigdy stąd w tej kwestii jam leszczu jest

Status:
Mtx
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 125
Joined: 3 years ago
Reputation: 26

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Mtx » 2 years ago

Ma, ktoś pojęcie na temat sklepu https://r*-s**ep.*o*/ , czy jest wiarygodny ? Na e-maile odpowiadają i to do późnych godzin, informują kiedy się odezwą, są szczerzy właśnie w kontakcie, nawet zachodzą z ceny przy większej ilości.. tylko czy to nie jakąś banał, komentarze Świerże, od ludzi, że materiał dobry, urozmaicenie co do asortymentu, wszystko cacy.
Wie ktoś, coś ?

Status:
fiodor
Sniffiarz
Newbie
Posts: 100
Joined: 6 years ago
Reputation: 18

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by fiodor » 2 years ago

Jprdl nie Moge już czytać takich głupich pytań, ile razy można wałkować takie coś... Aż same pociski Cisna się na język...

Status:
gandziak
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 4
Joined: 2 years ago
Reputation: 2

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by gandziak » 2 years ago

Mtx, Nie wiem jak w tym przypadku ale miałem podobną sytuację . Na początku fajnie kolorowo a gdy kwota zamówienia zrobiła się większa musiałem przełknąć gorycz niesmaku...
i nic więcej nie mogłem zrobić , finalnie ostrzegam i wyczulam na ostrożność .

Status:
Mtx
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 125
Joined: 3 years ago
Reputation: 26

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Mtx » 2 years ago

gandziak, No właśnie chyba będę w tej samej sytuacji, co naszczescie to tylko 71zł jak za 2 worki Hexen'u, i. co do twojej sytuacji naprawdę mi przykro bo większe sumy, dają wznak... A ja po złożeniu zamówienia, napisałem email'e i brak oddzewu nagły, więc jak coś to, jeszcze dam znać ale chyba, jedna rybka nie w stadzie ( czyli nie na forum), i wali pod siebie...

Status:
gandziak
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 4
Joined: 2 years ago
Reputation: 2

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by gandziak » 2 years ago

Mtx, nic nie zrobimy tylko trzeba wyciągnąć wnioski , ale życzę Ci żeby była to tylko pomyłka i paczuszka gdzieś leży i wkrótce będzie :D

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4993
Joined: 6 years ago
Reputation: 3145

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Gargameli » 2 years ago

Mtx wrote:
2 years ago
ktoś pojęcie na temat sklepu https://r*-s**ep.*o*/ , czy jest wiarygodny ?
To od dawna znany SCAM. Pojawiało się na forum ostrzeżenie i to wielokrotnie.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
FuunBoox
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 17
Joined: 2 years ago
Reputation: 9

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by FuunBoox » 2 years ago

Chciałbym dodać ten sklep RC jako złodziej na żywca
https://ma*ic**ed**al*c*e.c*m/

Status:
Mtx
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 125
Joined: 3 years ago
Reputation: 26

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Mtx » 2 years ago

gandziak, Kurde, jednak kasa przepadła.. ; ) całe szczęście nie dużo..
Gargameli, No na nauczkach się ucze, co szczęście., ...aaaa niezauwazylem, dodajcie , do pełnej listy ; )

Status:
gandziak
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 4
Joined: 2 years ago
Reputation: 2

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by gandziak » 2 years ago

Mtx, jak już wspomniałem trzeba się uczyć na błędach i konsekwentnie wyciągać wnioski. ale dzięki temu reszta forowiczów nie popełni tego błędu . Pozdro wszystkim :wave: