Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Blacklist of scam shops.
Status:
gandziak
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 4
Joined: 2 years ago
Reputation: 2

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by gandziak » 2 years ago

Latest post of the previous page:

Mtx, jak już wspomniałem trzeba się uczyć na błędach i konsekwentnie wyciągać wnioski. ale dzięki temu reszta forowiczów nie popełni tego błędu . Pozdro wszystkim :wave:

Status:
Bobek
Opiowrak
User avatar
Bobek
Posts: 504
Joined: 3 years ago
Reputation: 37

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Bobek » 2 years ago

magiczne**palacze skan jak huj kuchenną sól sprzedaje
„Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.“

Status:
Trevor
Psychonauta
User avatar
Newbie
Posts: 547
Joined: 6 years ago
Reputation: 215

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Trevor » 2 years ago

Bobek, sama nazwa wskazuje że to scam temat tego sklepu był walkowany już od dawna ale widzę że ludzie nadal zamawiają ja wam tylko współczuję

Status:
Krisss
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 118
Joined: 6 years ago
Reputation: 42

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Krisss » 2 years ago

Dziwi mnie, że ludzie nie używają mózgu w takiej sytuacji. Przecież jest tak jak kolega wyżej napisał, że sama nazwa powinna u każdego zapalać czerwoną lampkę w bani.

Status:
Mtx
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 125
Joined: 3 years ago
Reputation: 26

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Mtx » 2 years ago

gandziak, Ach, no bywa.. - zamiast czekam na info z forum, to ja w testy z $.. już tego błędu nie popełnię..

Status:
Mtx
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 125
Joined: 3 years ago
Reputation: 26

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Mtx » 2 years ago

:P Mtx, no właśnie sam chce $ wysłać, na jaki scam się natknąłeś?

I pytanie drugie, czy ktoś wie czy sklep o nazwie,
http://www.minghang****.com z chin, prowadzi biznesy czy nie ?

Status:
Mtx
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 125
Joined: 3 years ago
Reputation: 26

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Mtx » 2 years ago

I jeszcze jeden sklep bym chciał sprawdzić co do Waszej Wszystkich Wiedzy .. a oto on
http://www.hiersun****.com



Pozdro all

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4993
Joined: 6 years ago
Reputation: 3145

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Gargameli » 2 years ago

This post has high reputation.

Kolejny sklep, który jest wałkiem...

spachems.net

Uważajcie na nich i nie dajcie się podejść !
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
SmokWawelski
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 38
Joined: 3 years ago
Reputation: 8

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by SmokWawelski » 2 years ago

Żałuję, że wcześniej tu nie wszedłem na ten temat tego forum. Dopiero tu wlazłem jak już jest po fakcie. Sklep SCAM magiczn*dopalacz*.c*m okradł mnie na 3 stówy. Stronka dobrze zrobiona, ciekawy asortyment, przyzwoite ceny. W regulaminie zero informacji odnośnie fakeów. I chciałem piguły, fetę i nep. Nawet na wiadomości na początku odpisywali. Od 3 dni cisza. Nic nie odpowiadają, zero kontaktu. Jest mi z tym źle...

Wiadomość moderatora

Stronka dobrze zrobiona?! Ukradzione zdjęcia chyba z każdego możliwego sklepu który istnieje albo istniał. "jest ci z tym źle" to lepiej myśl na drugi raz zanim gdzieś wydasz kasę, bo to że ten sklep to wałek zorientowałby się nawet średniorozgarnięty nastolatek...

Status:
Alkopoligamia
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 216
Joined: 4 years ago
Reputation: 172

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Alkopoligamia » 2 years ago

SmokWawelski wrote:
2 years ago
Żałuję, że wcześniej tu nie wszedłem na ten temat tego forum. Dopiero tu wlazłem jak już jest po fakcie. Sklep SCAM magiczn*dopalacz*.c*m okradł mnie na 3 stówy. Stronka dobrze zrobiona, ciekawy asortyment, przyzwoite ceny. W regulaminie zero informacji odnośnie fakeów. I chciałem piguły, fetę i nep. Nawet na wiadomości na początku odpisywali. Od 3 dni cisza. Nic nie odpowiadają, zero kontaktu. Jest mi z tym źle...
Już sama nazwa wskazuje, że jest coś nie tak 😅
Kolorowe kredki w pudełeczku noszę;
Kiedy je poproszę, namalują wszystko to, co chcę!
🦊

Status:
SmokWawelski
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 38
Joined: 3 years ago
Reputation: 8

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by SmokWawelski » 2 years ago

Ceny mnie zaślepiły i towar, myślałem, że wreszcie znalazłem stronę na której mogę kupić ***... A tu psikus.

Status:
cuban
Szczur
Newbie
Posts: 31
Joined: 2 years ago
Reputation: 6

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by cuban » 2 years ago

Mnie też magiczne**palacze.*om zrobiły na niewielką kwotę. Ponieważ nie lubię być na minusie u szmaciarzy to podałem ich nr konta (przelew robiłem BLIK) do KAS z opisem sytuacji. Skoro okradają ludzi to niech chociaż skarbówka ich dojedzie. Jak dla mnie remis 1:1 ;)

Status:
JasonX
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 205
Joined: 2 years ago
Reputation: 59

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by JasonX » 2 years ago

Sama nazwa tego niby sklepu powoduje u mnie smiech :lol:

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4993
Joined: 6 years ago
Reputation: 3145

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by Gargameli » 2 years ago

JasonX wrote:
2 years ago
Sama nazwa tego niby sklepu powoduje u mnie smiech :lol:
Ja to już nawet płaczę ze śmiechu po raz kolejny jak ktoś o to pyta. Jest tylu sprawdzonych V na forum przecież.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
JasonX
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 205
Joined: 2 years ago
Reputation: 59

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by JasonX » 2 years ago

ludzki umysl jest pewien zagadek, takie ktore nie sniły się nawet "fizjologom" jak to mawiał Ferdek ;)

Status:
pumex
Opiowrak
User avatar
Pumex
Posts: 366
Joined: 5 years ago
Reputation: 347

Scam lista - lista nieuczciwych sklepów

Unread post by pumex » 2 years ago

Trochę mnie dziwi, że wielu ludzi po tylu latach obcowania z internetem [i mając świadomość, że świat pełen jest oszustów] kupuje coś w ciemno, nie zadając sobie trudu żeby poświęcić trochę czasu na lekturę opinii i komentarzy na forach poświęconych zagadnieniu.
Na przykład taki Dopek - to kopalnia wiedzy o narkokosmosie RC, dzięki czemu skutecznie przyczynia się do redukcji szkód. A zawsze to lepiej uczyć na cudzych błędach...