Sklep na zwykły przelew

Opinions about research chemicals shops and their products.
Most active topic:
Where to shop research chemicals now?
Status:
Automax
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 7
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

Sklep na zwykły przelew

Unread post by Automax » 4 years ago

Gdzie można nabyć coś fajnego płacąc zwykłym przelewem. Te bitcoiny to dla mnie ciężki temat. Ilość 10-20gr

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Sklep na zwykły przelew

Unread post by Gandalf » 4 years ago

Automax, z Bitcoinów korzysta się w bardzo prosty sposób, są bezpieczniejsze (można wysyłać anonimowo choćby z bitomatów) i niczym się nie martwisz. :)
Przelew bardzo łatwo namierzyć, co zresztą było widać w dawnych czasach po wezwaniach - dzisiaj mamy bitcoiny i wielu vendorów również dba o to, by przelew na portfel BTC, był bardziej zanonimizowany, dzięki czemu nawet przy próbie namierzenia, wychodzi w praniu jedynie kupno bitcoinów.
Dziś wiele osób zaczyna inwestować w kryptowaluty - tym bardziej, że zbiera się na kryzys gospodarczy. ;)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Automax
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 7
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

Sklep na zwykły przelew

Unread post by Automax » 4 years ago

Wiem.....a jest jakiś sklep na zwykły przelew?

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Sklep na zwykły przelew

Unread post by Gandalf » 4 years ago

Automax, Próbuj u SilkMixture, Synthetics, Atomchemicals, ale przelewy to raczej teraz tylko dla stałych klientów sklepy i tak robią.
Popatrz po Naszych działach partnerskich, jednak wątpię.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

Sklep na zwykły przelew

Unread post by GrzybeQ » 4 years ago

Automax wrote:
4 years ago
Gdzie można nabyć coś fajnego płacąc zwykłym przelewem. Te bitcoiny to dla mnie ciężki temat. Ilość 10-20gr
Prosisz sklep o kod QR adresu do wpłaty. I za pomocą tego kodu wpłacasz sobie w bitomacie. Cała transakcja jest banalna. Skanujesz kod, wkładasz tyle pieniędzy ile chcesz, wciskasz wyślij i tyle.

Status:
Ziomalcmc
Narkotykacz
User avatar
Ziomalcmc
Posts: 357
Joined: 5 years ago
Reputation: 131

Sklep na zwykły przelew

Unread post by Ziomalcmc » 4 years ago

Automax, Wierz mi, że bitcoin nic trudnego.. :) Wystarczy chwile przy tym usiąść nawet oglądnąć poradnik na yt a przynajmniej zapewniasz sobie bezpieczeństwo, anonimowość.

Samemu mi kiedyś się wydawało to czarną magią ale myśle, że dużo osób tak miało :D
mi wystarczył kiedyś jeden filmik na yt
"Załóż buty do golfa, bo nie wyjdziemy stąd żywi."
Albo mnie kochasz albo nienawidzisz

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posts: 804
Joined: 6 years ago
Reputation: 258

Sklep na zwykły przelew

Unread post by Feszek » 4 years ago

Gandalf wrote:
4 years ago
w praniu jedynie kupno bitcoinów.
Dziś wiele osób zaczyna inwestować w kryptowaluty - tym bardziej, że zbiera
chem*****

Wiadomość moderatora Gandalf

NIE piszemy pełnych nazw sklepów z poza forum!!