Sklepy rc

Blacklist of scam shops.
Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

Sklepy rc

Unread post by luki985 » 2 years ago

Latest post of the previous page:

Smith wrote:
2 years ago
kofel, th*r**lr*.**m to sklep prowadzony przez Alexa P. Gość znany z kretactwa, puszczania nieaktywnego gowna, albo substancji, które mogą zabic bardzo szybko (toksyczne opio). Sklep jest też prawdopodobnie selective scamem. Bardzo nie polecam.
Możliwe, że coś się zmieniło w ciągu pół roku ale do momentu jak spali do PL to mieli wszystko dobrej jakości.

A wg znajomych na pewno maja o wiele lepsza jakosc niż większość Polskojęzycznych vendorow.

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Sklepy rc

Unread post by Smith » 2 years ago

luki985, wiesz co to bardzo subiektywne. Oni mają i mieli bardzo duży wybór. Sam zamawiałem od niego nieraz aphp I było okej, ale też zamawiałem różne substancje mniej znane na spróbowanie i byly nieaktywne. Sklep ma duża ofertę i sprawdzone odczynniki są okej, a te mniej znane dla koneserow, że tak powiem juz bardzo różnie.

Jeśli chodzi o zestawienie z Polskimi vendorami, to nigdy nie ma sensu. Polscy vendorzy rzadko stawiają na jakość, chociaz niektorzy się już bardziej starają. Można zamawiać od V zagranicznych, ale za tym też idzie cena. Mimo wszystko z autopsji mogę powiedzieć, że nie ma już az tak sporego dystansu między towarem od "niepolskich" V, a między tym co oferują V zagraniczni. Wyjątkiem są np c**lc***, ale ich ceny to już jest naprawdę przesada nawet jak na zachodnich V.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

Sklepy rc

Unread post by luki985 » 2 years ago

Smith wrote:
2 years ago
Sam zamawiałem od niego nieraz aphp I było okej, ale też zamawiałem różne substancje mniej znane na spróbowanie i byly nieaktywne.
No to jest urok zamawiania jakichś wynalazków.
Choć np kolega zamawiał jego alfy te mfpvp i to apcyp ibyl zadowolony w choj.

O toksyczności czytałem tylko na reddicie czy tam innym zachodnim forum w kontekście jakichś opio które same w sobie jest toksyczne (jak np Ulka).
Smith wrote:
2 years ago
Jeśli chodzi o zestawienie z Polskimi vendorami, to nigdy nie ma sensu. Polscy vendorzy rzadko stawiają na jakość, chociaz niektorzy się już bardziej starają.
Może niektórzy się starają ale jak widzę niektóre tematy to śmiać mi się chce 🤣

Jakość to miał fs**p czy al**rch**ica*s...
Smith wrote:
2 years ago
Wyjątkiem są np c**lc***, ale ich
Chyba nie znam ale to też zależy skąd co i jak. Wystarczy, że są resellerami innych resellerow i cena jest wysoka.

Status:
kofel
Ssak
Newbie
Posts: 60
Joined: 3 years ago
Reputation: 41

Sklepy rc

Unread post by kofel » 2 years ago

luki985, Ty kupowałeś w tym głównym sklepie czy w tej nowopowstałej odnodze? Bo jak w głównym to sie nie dziwię, jest ok. Ten drugi mnie zastanawia. Będę obserwował sytuację i czekał na Twoje wieści.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

Sklepy rc

Unread post by luki985 » 2 years ago

kofel wrote:
2 years ago
Będę obserwował sytuację i czekał na Twoje wieści.
Ja już od dawna nie kupuje RC.
Ja kupowałem w kilku zaufanych sklepach. Prawie nigdy nie zakładałem konta i w większości załatwiałem wszystko mailem.

Nadal jednak rynek RC mnie zastanawia i go śledzę.

Status:
fiodor
Sniffiarz
Newbie
Posts: 100
Joined: 6 years ago
Reputation: 18

Sklepy rc

Unread post by fiodor » 2 years ago

macie coś na potwierdzenie że x*che* - odnoga to scam czy tylko domysły bo chciałem tam zamówić... Jakieś info z innych stron, forum cokolwiek ? Bo szukałem i ani jednej opinii że to scam nie znalazłem...

Status:
kofel
Ssak
Newbie
Posts: 60
Joined: 3 years ago
Reputation: 41

Sklepy rc

Unread post by kofel » 2 years ago

luki985, bardziej zależy mi na informacji w którym z tych dwóch sklepów, które wymieniłem dokonywałeś zakupu około pół roku temu i że było okej.

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Sklepy rc

Unread post by Smith » 2 years ago

kofel, wejdź sobie na trustpilot i będziesz wiedział, a jeśli dany V nie ma tam żadnych opinii to odpusc i tyle. Masz tyle alternatyw, na stronie LL cala dluga listę V, którzy się u nich zaopatruja, to ciśniesz o tego jednego V.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
annarej11
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 212
Joined: 4 years ago
Reputation: -15

Sklepy rc

Unread post by annarej11 » 2 years ago

Witam gdzie kupie w normalnej cenie hex?

Status:
kofel
Ssak
Newbie
Posts: 60
Joined: 3 years ago
Reputation: 41

Sklepy rc

Unread post by kofel » 2 years ago

Smith, Ja wiem, że istnieją te alternatywy. Sam je znam, wiem jaki adres wpisać. To nie kwestia tego, że się uparłem, żeby tam kupić, bo jak mam jakiekolwiek wątpliwości odnośnie vendora i nie potrafię ich rozwiać, To wolę odpuścić.
Mam też trochę jak, fiodor. Gdyby zaczęli scamować to też by trąbili na lewo i prawo, bo sklep nie jest anonimem. Ale wcale internet na ten temat nie milczy. Właśnie chociażby trustpilot U mnie jest raczej ciężko przełknąć, że sklep, który mi się tak dobrze kojarzył poszedł na scam. Kwestia żalu i zapewne niedowierzania. Ja lubię wszystko sprawdzić, upewnić się. "Co? Jak? I dlaczego? Chciałbym się dowiedzieć z jak największą pewnością czy to scam czy nie. Zerknąłem na trustpilot, nie miałem czasu czytać recenzji, poczytam za jakąś godzinke, albo jutro, ale ocena jest 4,1, albo więcej. Na pewno +4. Mowa o głównym sklepie. Możliwe, że sprawdzę wszystko po mojemu i ogólnie co się da pod kątem scamu i zamówię najmniejszą możliwą ilość. No jedyne zarzuty to ta mega toksyczna pochodna pirydyny BTNP? Chyba taki skrót. To było kilkadziesiąt lat temu badane. I... (piszę poważnie) Po drugich dawkach część szczurów zdechła, a druga cudem przeżyła. No i opio. To taka niepisana zasada, że na rc nie powinno ich być. Bo to najgorsze bagno.

"Ten sklep się wyróżniał zawsze potężnym asortymentem (co sam stwierdziłeś), a w mojej opinii też i aktywnym. I to było jak byłem no świeżakiem to nie, ale w "rozkwicie mojego uzależnienia", poznawałem nowe substancje, nie odczuwałem praktycznie skutków nałogu i żyłem sobie w cudownej bańce, że ćpanie jest piękne. Życie będąc naćpanym jest piękne. Hah! Co za iluzja, masakra.
I tam, np. kupowałem pierwsze rc benzo i pierwsze rc psajko jak metocyna czy miprocyna... :3

Szczerze jestem zaskoczony takim ruchem. Co musiało się zacząć pieprzyć, że serio sklep z aktywnymi odczynnikami, znany (jest z NL, a chociażby mówimy o nim w PL) i bogatym asortymentem, robi nagle scam.
Dla mnie to totalny strzał w kolano i nie widzę logicznego wytłumaczenia, albo brakuje mi jakiejś informacji w tym równaniu.

annarej11, W normalnej czyli jakiej? Takiej jak sprzed banicji w NL? Spodziewam się, że tamte ceny mogą nie wrócić, bo hex też poszedł pod nóż. A odnośnie dostępności to jest co najmniej u jednego partnera naszego forum, bo widziałem i się zastanawiałem nad kupnem. Daleko nie musisz szukać, a u zagranicznych V będzie jeszcze drożej.

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Sklepy rc

Unread post by Smith » 2 years ago

kofel, ale to tak nie działa... On Ci wyśle srednio 4 na 5 zamowien. Tak dziala selective scam, możesz nie wierzyć to nie jest legalny rynek, gdzie można iść do rzecznika praw konsumenta, czy zgłaszać reklamacje. To co piszesz ma sens, tylko że RC to już powoli czarny rynek. Przynajmniej w większości krajów w EU. Chcesz to zamawiaj, może będziesz miał farta, a może nie. Skoro to taka super marka, po chuj mu 3 sklepy? :P Rozumiem V, którzy w 1 sklepie wysyłają tylko do NL, a w innym juz na EU, czy cały świat, ale po co mu te 3 sklepy skoro na głównym wysyla prawie wszedzie?
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

Sklepy rc

Unread post by Boss » 2 years ago

annarej11 wrote:
2 years ago
Witam gdzie kupie w normalnej cenie hex?
Sam chciałbym wiedzieć 😃
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
kofel
Ssak
Newbie
Posts: 60
Joined: 3 years ago
Reputation: 41

Sklepy rc

Unread post by kofel » 2 years ago

Hmm... O ile opcję scam da się wykluczyć ze 100% skutecznością to z selective scamem jest już problem. Ale właśnie, spójrz robią to od powiedzmy kwartału i miesięcznie scamują średnio hmm... osobę dziennie. Ze wszystkich zamówień wybierają sobie jedno do selective scama, więc 30 to kwartalnie mamy 90 osób.
- Jak sądzisz? Ile narkomanów siedzi na forach i pisze? 5% w porywach.
- Dla lepszego wyniku mogę przyjąć, że wystarczy samo korzystanie z for, częste przebywanie na i czerpanie z nich informacji, po prostu wiedza o tym, że coś takiego istnieje i, że tam ludzie dzielą się tym które sklepy, np. scamują, albo robią selective. Ile proc.? W ośrodkach jak byłem mimo, że tradycyjnie był zakaz rozmawiania o przeszłości, ale spora część (no tak ponad połowa - 60% populacji ośrodka) znała moje byłe forum, część wspominała też właśnie o tymże forum dopek.eu, zagraniczny erowid. To zapamiętałem. 6/10 osób znało jakiekolwiek forum i ogarniała o co chodzi;
Z tej pierwszej grupy odstrzeliłbym 50% osób. Jedni się wkurwią i zaczną sypać "kurwami" na forum, a przy okazji dowodami inni stwierdzą, że "aaa... nie chce mi się, w sumie fajnie jakby przyszły, ale jak nie ma to trudno. Mało kasy zainwestowałem." :E :wtf: i też mogą być indywidualne czynniki, że taka leniwa osoba zrobiła ogromne zamówienie i się wściekła o hajs i nie odpuści i odwrotnie. Niby wkurwiony, ale tak mu ręce opadły, że ma wszystko w dupie. Postawię roboczo 2,5% negatywnych opinii o selective scamach;
Z drugiej już za samą wizję artystyczną trzeba potrącić, ale uważam, że ktoś w desperacji chciałby nawet takiemu vendorowi zwyczajnie dosrać wystawiając negatywną opinię. Niech będzie 7,5% negatywów o SC.
To daje 10% ludzi z forum i około forum co mówią o selectivach. Przy tylu osobach powinno to być 9 osób w trakcie kwartału, 3 osoby w trakcie miesiąca.
Widziałem właśnie coś na trustpilocie odnośnie tej odnogi.
Co ciekawe Smith, ten trzeci sklep co o nim mówisz 1,5 roku temu robił pełne scamy, bo sporo osób się ponacinało zwłaszcza na syntetyczne opio. Ale czy wtedy właścicielem był już Alex? Nie mam bladego pojęcia, ale wiem, że jakaś zmiana warty miała miejsce.

Status:
Are
Blister
Newbie
Posts: 8
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

Sklepy rc

Unread post by Are » 2 years ago

Siemka gdzie kupię kane obojętnie jaka tylko żeby sklep był aktiw bo ostatnio kupiłem z *c**le*2* iwalek zrobili

Status:
Peciu
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 108
Joined: 2 years ago
Reputation: 10

Sklepy rc

Unread post by Peciu » 2 years ago

Moim zdaniem najlepszy i najpewniejszy to SCAM. Pewnie szybko, przede wszystkim szybką dostawą. Tylko ze z kanna się coś ujebalo.

Dodano po 1 minucie 33 sekundach:
Może ktoś poleci coś w zastępstwie z kanna??
Też już kilka wyjeb.. K przerobilem😬Ale nie ma się co użalać.

Wiadomość moderatora

Nie musisz zasłaniać gwiazdkami sklepu, który jest w partnerskich :)

Status:
MeFiuS
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 1042
Joined: 6 years ago
Reputation: 290

Sklepy rc

Unread post by MeFiuS » 2 years ago

A jakieś maczany może by były kiedyś 🤔 ciekawe czy kiedyś ktoś będzie miał
Wszystko Co Tu Pisze - To Moja Fantazja Science Fiction :roll: