Skutki spożycia 17g w miesiąc

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
Enchi
Odkurzacz
User avatar
EnchiM
Posts: 686
Joined: 3 years ago
Reputation: 812

Skutki spożycia 17g w miesiąc

Unread post by Enchi » 2 years ago

Latest post of the previous page:

Bevier, Ty odklejeńcu :)
Nie ma to jak zarzucić komuś brak edukacji a samemu pisać pierdoły, że RC to „pokarm Bogów” wtf? XD
„Łatwiej mieć zasady, kiedy jest się najedzonym".

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Bevier
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 420
Joined: 3 years ago
Reputation: 78

Skutki spożycia 17g w miesiąc

Unread post by Bevier » 2 years ago

Enchi, sorki zapomniałem że ty wpierdalasz wszystko jak leci

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 750
Joined: 4 years ago
Reputation: 339

Skutki spożycia 17g w miesiąc

Unread post by beeniepatu » 2 years ago

Bevier, jestes ostatnia osoba, ktora moze pouczac innych userow. Nie masz podstawowej wiedzy, nie mowiac juz o wiecznym wspominaniu o "boskim pierwiastku" dopalaczy. W Twojej glowie, cpanie uroslo praktycznie do gnozy - zbawczej wiedzy, przekazywanej droga wtajemniczenia. Niedostepnej dla wszystkich. A Ci co mowia inaczej "nic nie rozumieja". Po raz kolejny wyprowadze Cie z bledu - nie, cpanie nie jest niczym metafizycznym. To substancje powodujace zmiany w reakcjach chenicznych zachodzacych w organizmie - czego Twoj klasyczny belkot jest wspanialym przykladem. I powinien byc przestroga dla innych.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
Enchi
Odkurzacz
User avatar
EnchiM
Posts: 686
Joined: 3 years ago
Reputation: 812

Skutki spożycia 17g w miesiąc

Unread post by Enchi » 2 years ago

Bevier wrote:
2 years ago
Enchi, sorki zapomniałem że ty wpierdalasz wszystko jak leci
Image
„Łatwiej mieć zasady, kiedy jest się najedzonym".

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Bevier
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 420
Joined: 3 years ago
Reputation: 78

Skutki spożycia 17g w miesiąc

Unread post by Bevier » 2 years ago

beeniepatu, z twoim podejsciem do sprawy swietnie nadajesz sie na policjanta. poziom inteligencji tez podobny.

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 750
Joined: 4 years ago
Reputation: 339

Skutki spożycia 17g w miesiąc

Unread post by beeniepatu » 2 years ago

Bevier, ja nie ulegam tak tanim komplementom, wiec nie sil sie na sztuczne pochlebstwa. Po prostu skoncz gadac te swoje bzdury
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
Bevier
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 420
Joined: 3 years ago
Reputation: 78

Skutki spożycia 17g w miesiąc

Unread post by Bevier » 2 years ago

beeniepatu, wg ciebie to są bzdury wg mnie to moje przemyslenia poparte własnymi doświadczeniami. skończ chłopie z tymi swoimi osobistymi antypatiami do mnie bo ani to smieszne ani niczego do tematu nie wnosi

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 750
Joined: 4 years ago
Reputation: 339

Skutki spożycia 17g w miesiąc

Unread post by beeniepatu » 2 years ago

Bevier, widze, ze pochlebiasz nie tylko mi ale sobie. Ty jestes mi calkowicie obojetny. Kiedys moze bylo mi faktycznie Ciebie zal. Teraz tylko odnosze sie do tresci jakie tu, na forum umieszczasz. I bede je zawsze krytykowal, jak bede uwazal, ze powinienem. Ktos musi to robic bo jeszcze ktos gotow uwierzyc, w ten Twoj belkot. Z niego zas mozna wywnioskowac, ze z Twoja glowa jest cos nie tak - wiec moja teza jest taka, ze jestes po prostu chory. Nie wiem tego na pewno. Ja nie robie zadnych wycieczek w strone Twojej inteligencji, lub wykonywanej profesji - na co Ty sobie pozwalasz. Skoncz gadac glupoty to nie bedziesz eksponowal sie na moje kontry. Tyle i az tyle
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
Bevier
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 420
Joined: 3 years ago
Reputation: 78

Skutki spożycia 17g w miesiąc

Unread post by Bevier » 2 years ago

beeniepatu, twoje kontry pomijajac juz fakt ze sa niskiego poziomu koło chuja mi latają . piszę na forum a tu jest więcej osób niż tylko ty. coś czuję że twoje megalomania osiągnęła kosmiczny rozmiar.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

Skutki spożycia 17g w miesiąc

Unread post by Sergiusz » 2 years ago

beeniepatu, Bevier, to skoro już ustalone, że obie strony są sobie obojętne - to dobry moment aby dyskusję urwać. Z obu stron. I o to Was bardzo proszę. Każdy kolejny posy nie na temat będzie kasowany.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
driveros
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 149
Joined: 3 years ago
Reputation: 56

Skutki spożycia 17g w miesiąc

Unread post by driveros » 2 years ago

dorzucę cegiełkę jak temat odświeżony.
po długawym ciągu, w czasie którego robiłem ok. 3g w ciągu doby, wychodziło mi jakieś 50g na...2 tygodnie.

od ponad 2 miechów nic.

z początku masakra, bo tak się styrałem, że przez pierwsze 3 dni organizm chciał tylko spać i jeść.

jedynym negatywnym skutkiem jaki mi został do tej pory jest mielenie językiem i lekki bruksizm.

za to widzę pozytywny skutek - została mi jasność umysłu i błyskotliwość, a w zasadzie wróciły dawne zdolności przymulone alkoholizacją.

a co będzie w dłuższym terminie to się zobaczy

Status:
chemiczny
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 891
Joined: 5 years ago
Reputation: 90

Skutki spożycia 17g w miesiąc

Unread post by chemiczny » 2 years ago

Meiblack,
Cześć. Wg mnie i moich doświadczeń, to wszystko powinno być ok.
O ile to był jednorazowy taki m-c ,a sama substancja to nie był jakiś hardcore, to w moim odczuciu bez konsekwencji.
Był czas, że takie ilości przerabiałem w 4 dni...
Hexa...
Także, ten teges,rozumisz?
Pamięta ktoś sample od enigmy te pierwsze jak były?
Były 2wory hexenu po 5 w każdym plus 2wory nepa po 5 w każdym. Razem 20. Silnych stimów.
3 dni i sprzęt był ojebany :E
Zwała była wtedy kurewsko przeokrutna, ale żyję i dobrze mi ze sobą :lol:
Może jestem trochę pojebany, ale to ja tak mam od zawsze :E

Będzie dobrze,nic Ci nie będzie.
Pozdro :wave:
Wiosna :D

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
User avatar
insanemaid
Posts: 946
Joined: 4 years ago
Reputation: 376

Skutki spożycia 17g w miesiąc

Unread post by insanemaid » 2 years ago

Kiedyś się wpierdalalo takie ilość odradzam człowiek zniszczył sobie zdrowie psychiczne uboki odczuwam do dzisiaj lepiej od czasu do czasu albo wcale ale nigdy takie ilość nie są wskazane są trujące

Status:
raprezezrana
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 31
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

Skutki spożycia 17g w miesiąc

Unread post by raprezezrana » 2 years ago

Bevier, dyszkę hexa w jeden dzień? Co Ci się działo, że prawie zszedłeś?

Status:
bilo
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 253
Joined: 4 years ago
Reputation: 64

Skutki spożycia 17g w miesiąc

Unread post by bilo » 2 years ago

chemiczny, ja pamietam te sample i nawet je mialem xDD jak z ziomami w csa zrobilismy stranowiska w 3 vosoby to po tym hexie jak w grze ktos za mna szedl to w realu sie odwracalem xD

Status:
AMAChill
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 120
Joined: 2 years ago
Reputation: 24

Skutki spożycia 17g w miesiąc

Unread post by AMAChill » 2 years ago

Dycha prawiwlnego hexena to katorga dla układu kwionośnego chociaż podczas fazy możesz tego nie czuć ale późniejszy zjazd prawie pozbawi cię przytomności, będzie bardzo nieprzyjemnie bądź na to gotowy. Spadki ciśnienia, odbijanie się od ścian i to nie jak w przypadku benzo tu będzie walka o życie.