Sleep problems - what non prescription medicine?

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

Sleep problems - what non prescription medicine?

Unread post by Gieca » 1 year ago

Latest post of the previous page:

Kleopatra wrote:
1 year ago
Oj tak, dodatkowo ja uwielbiam jak ktoś mi taki masaż głowy zrobi albo bawi się włosami, odpływam w moment i żaden masażer nie jest potrzebny
Czyli prawie jak każda kobieta :D Moja też uwielbia jak ją kiziam po włosach :)

Status:
Mefedron90
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 427
Joined: 2 years ago
Reputation: 81

Sleep problems - what non prescription medicine?

Unread post by Mefedron90 » 1 year ago

Seds wrote:
1 year ago
A próbował ktoś z Was ten nowy lek Dorminox, działa to w ogóle?
Hmm nie widzialem wczesniej tego leku ale z tego co czytam to powoduje nasilenie odwodnienia wiec w polaczeniu z rc to chyba nie bylby dobry pomysl

Status:
illuminati
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 396
Joined: 2 years ago
Reputation: 49

Sleep problems - what non prescription medicine?

Unread post by illuminati » 1 year ago

Bez cpania ok leki ziolowe sa spoko ale jak sobie przycpam to bez benzo ani rusz ewentualnie nasen - zolpidem.

Status:
orzechova
Sniffiarz
Newbie
Posts: 107
Joined: 3 years ago
Reputation: 14

Sleep problems - what non prescription medicine?

Unread post by orzechova » 1 year ago

blacked_out, no i sztosik, cieszę się, że mogłam pomóc :D

Status:
asdzxc
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 7
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

Sleep problems - what non prescription medicine?

Unread post by asdzxc » 1 year ago

blacked_out wrote:
1 year ago
Siema!

Co polecicie na problemy ze snem? Chodzi dokładnie tutaj o to, iż trzy miesiące po rzuceniu RC i innych podobnych substancji, mam problemy z zaśnięciem, nie ważne jakiej metody bym użył do próby zaśnięcia to i tak mam z tym duży problem (zdażyło mi się pare razy zaspać do roboty i jest to bardzo denerwujące - problemy w pracy itd. wiadomo jak to jest) poprostu nie potrafię usnąć i odczuwam to podobnie jak bym był pod wpływem a nie jestem. Ciężko mi to wytłumaczyć :( 3 godziny z zamkniętymi oczami i ani minuty snu. Dopiero po godzinie 3 lub 4 rano potrafię jakoś zasnąć mimo tego że budzę się o 8-9 rano. Nie piję energetyków, ani nawet kawy. Co polecicie na sen koniecznie bez recepty? Nie chciałbym stosować tutaj benzodiazepin lub podobnych substancji do benzo.
Cześć, to o czym napisałeś jest typowym objawem odstawiennym oraz efektem głodów u narkomana. (albo nie śpisz w ogóle, albo śpisz za dużo, czujesz się jakbyś był pod wpływem, podejrzewam, że jesteś też rozdrażniony, łatwo się denerwujesz, masz problemy z pamięcią i koncentracją, mógłbym tu pisać długo, niemniej jednak jest to moje daleko idące domniemanie, sam wiesz lepiej jak to wygląda). Ale wracając do meritum, problemy ze spaniem są u Ciebie wynikiem NAPIĘCIA, nie jesteś nauczony umiejętnie i cyklicznie go rozładowywać w sposób naturalny i nieinwazyjny więc regulujesz (lub regulowałeś bo widzę, że 3 miesiące już nic nie ładujesz) środkami psychoaktywnymi ( tak jak każdy narkoman który jest chory i biochemia w mózgu już jest nieodwracalnie zjebana). Przede wszystkim godzina sportu dziennie, ograniczenie obowiązkowo użytkowania telefonu (podejrzewam, że behawioralnie też możesz mieć problemy bo sobie zamiennik podświadomie mogłeś znależć w takiej postaci bo z tego co widać jesteś na głodach cały czas, czyli jesteś niebiorącym narkomanem, ale schematy zachowań możesz mieć podobne, gdyby tak nie było to nie miałbyś problemu ze spaniem, dlatego pozwalam sobie na takie stwierdzenie). Najpierw spróbuj sobie wypełnić dzień, tak jak pisałem, godzina sportu, może być nawet spacer (BEZ TELEFONU), ustal równe godziny pójścia do łóżka i wstawania tak żeby zegar Ci się powoli zaczął regulować ( nie oczekuj, że się to stanie od razu, takich cudów nie ma), ostatni posiłek conajmniej 2h przed pojsciem do łóżka, jak jesteś w łóżku to ZERO EKRANÓW, puść sobie ewentualnie jakąś uspokojającą muzykę lub dźwięki na te pół h z automatycznym wyłączeniem. I tak, będzie to wszystko męczące miej tego świadomość, ale z każdym dniem będzie coraz lepiej. Jeśli miałbym Ci cokolwiek polecić wspomagająco, ale tylko na krótki czas wprowadzenia tych zmian to nieinwazyjna byłaby bardzo niewielka ilość kwetiapiny (10mg), jest to dawka tylko działająca nasennie, a w zasadzie bez potencjału uzależniającego (nie mylić z dawkami działającymi przeciwpsychotycznie, to jest całkowicie inny temat). Fajnie, że tyle czasu nic nie brałeś i próbujesz iść do przodu. Życzę Ci powodzenia i wszystkiego dobrego :).

Status:
blacked_out
Opiowrak
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 485
Joined: 3 years ago
Reputation: 188

Sleep problems - what non prescription medicine?

Unread post by blacked_out » 1 year ago

asdzxc wrote:
1 year ago
podejrzewam, że jesteś też rozdrażniony, łatwo się denerwujesz, masz problemy z pamięcią i koncentracją
Racja, od jakiegoś czasu miewam takie problemy i dosyć szybko się denerwuję, w dodatku problemy z pamięcią czasem się zdarzą chociażby nawet w drodze do sklepu, potrafię zapomnieć co miałem kupić - ot, taki przykład. Staram się nad tym panować i powoli wszystko wraca do normy. Poprostu uczę się żyć jak normalny człowiek który nie zażywa :D
asdzxc wrote:
1 year ago
Ale wracając do meritum, problemy ze spaniem są u Ciebie wynikiem NAPIĘCIA
Zdaję sobie z tego sprawę, czasami podczas próby pójścia do spania czuję jakby wewnętrzną energię to znaczy, że z nikąd mam nagle siłę i nie mogę zasnąć. Stosowanie melatoniny przed snem gdy mam problemy z zaśnięciem pomaga, i też nie biorę jej co dzień - poprostu jak nie zasnę, to zarzucam melatoninę 5mg i już po godzinie potrafię powoli normalnie zasnąć i obudzić się na czas.
asdzxc wrote:
1 year ago
(lub regulowałeś bo widzę, że 3 miesiące już nic nie ładujesz)
Otóż to, rozpocząłem "mini-odwyk w warunkach domowych" jeżeli można tak to nazwać który trwa dalej :D bo nie ukrywam, zmęczyłem się trochę po dwóch latach badań różnej chemii na sobie. W ciągu tych dwóch lat zrobiłem tylko jedną przerwę trzymiesięczną. A tak to zazwyczaj latały zamówienia co miesiąc po 5g czasem więcej czyli około tydzień ćpania z normalnym odżywianiem się czasem na siłę, spaniem itd. i 3 tygodnie przerwy i tak w kółko. Kichy nie są te same, zdrowie nie jest to samo... Wiadomo o co chodzi ;)
asdzxc wrote:
1 year ago
Fajnie, że tyle czasu nic nie brałeś i próbujesz iść do przodu. Życzę Ci powodzenia i wszystkiego dobrego :).
Dziękuję za porady i wytłumaczenie i również życzę tobie wszystkiego dobrego :thumbup:

Status:
jakisdziwnytyp
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 21
Joined: 1 year ago
Reputation: 2

Sleep problems - what non prescription medicine?

Unread post by jakisdziwnytyp » 1 year ago

Temat rzeka...

Napiszę tylko, że zauważyłem u siebie, mimo doświadczenia z benzo i innymi typowo usypiającymi lekami, że ziołowe, naturalne apteczne leki jednak wykazują działanie pomagające zasnąć.

Jest jednak jeden warunek u mnie. Solidny detox od wszystkiego 2 tygodnie do nawet miesiąca. Wówczas biorąc "gunwo" warte dla lekomana ziołówki potrafią dać mi szybkie zaśnięcie i dość dobry sen.

Zaznaczam, że zauważyłem to u siebie. To że podziałało tak na mnie nie oznacza, że jest to złoty środek dla każdego.🤘😎

Dodano po 5 minutach 16 sekundach:
A z "chemicznych" bez recepty chodźby NOCTIS zawierający doksylamine 12,5 mg, śmiało 2 tabsy można zapodać. Pomagało nie raz.🤘😊

Status:
yakubu86
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 477
Joined: 3 years ago
Reputation: 77

Sleep problems - what non prescription medicine?

Unread post by yakubu86 » 1 year ago

Melatonine sobie kup. 100zł i masz na kilka miesięcy bo jedna tabsa zawiera 12mg. Są takie, sam mam taką. Łykam wieczorem i po godzinie znikam.

Status:
OkoSaurona
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 93
Joined: 1 year ago
Reputation: 24

Sleep problems - what non prescription medicine?

Unread post by OkoSaurona » 1 year ago

Ja brałem kiedyś tabletki uspokajające z Labofarm i mnie przyjemnie uspokajały przed snem. Są ziołowe i niedrogie więc nie szkodzi spróbować. Choć i tak najlepiej jak sobie zajaram przed snem to usypiam jak dziecko po tym.

Status:
Zeempor
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 320
Joined: 3 years ago
Reputation: 56

Sleep problems - what non prescription medicine?

Unread post by Zeempor » 1 year ago

KotwButach wrote:
1 year ago
Choć i tak najlepiej jak sobie zajaram przed snem to usypiam jak dziecko po tym.
No wiadomo to chyba najprawilniejszy sposob :)

Status:
Leser
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 409
Joined: 2 years ago
Reputation: 52

Sleep problems - what non prescription medicine?

Unread post by Leser » 1 year ago

Co do palonka to duzo tez zalezy jaki rodzaj bo jak jakas mocna sativa to efekt moze byc odwrotny ;p

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

Sleep problems - what non prescription medicine?

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

jakisdziwnytyp, co z interakcjami z ketonami? Wrzucałeś może doksylaminę po tańcach na 3CMC/4CMC? Zaciekawiła mnie ta substancja. Jeszcze niedawno była na receptę, teraz jest OTC, więc może faktycznie chociaż trochę ułatwi skołatane nerwy po całonocnych tańcach i wyciszy do snu?

Status:
Champion63
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 349
Joined: 2 years ago
Reputation: 45

Sleep problems - what non prescription medicine?

Unread post by Champion63 » 1 year ago

Melatonina na mnie nigdy nie działała :-( szkoda kasy.

Status:
Bursztyn
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 189
Joined: 5 years ago
Reputation: 37

Sleep problems - what non prescription medicine?

Unread post by Bursztyn » 1 year ago

Doraźnie ratuje się Nasenem, ale nie wolno z nim przesadzać bo tolera rośnie mega szybko

Status:
Sayhigod
Blister
Newbie
Posts: 6
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

Sleep problems - what non prescription medicine?

Unread post by Sayhigod » 1 year ago

ZrytyBeret wrote:
1 year ago
Melatonina na mnie nigdy nie działała :-( szkoda kasy.
Na mnie tak samo nigdy nie byłem fanem Melatoniny

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

Sleep problems - what non prescription medicine?

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

Bursztyn, Nasen spoko, tylko ta amnezja... Nic mnie tak nie przeraża jak fakt, że nie pamiętam jak trafiłem do łóżka.
Ostatnio weekend poleciałem trochę na chloro-trójce i uważam, że lepiej już nie spać wcale, albo bardzo krótko (2-3h), a potem w ciągu dnia uciąć sobie drzemkę, niż wpieprzać benzo żeby zasnąć na 6 godzin, które nie regenerują wcale. Muszę tutaj oddać rację luki985, który o tym mówił, a ja nie mogłem uwierzyć jak sen może nie regenerować. ;)