SPICE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: sandheavens

Status:
Mocarz420
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 331
Joined: 5 years ago
Reputation: 41

SPICE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mocarz420 » 5 months ago

Latest post of the previous page:

Rogalx4, ciężko stwierdzić nikt nie palił tego nowego jeszcze zacznij od dupki mały buch i zobaczysz jak. Klepie lub cały cybuch z tytoniem, jakby mi wpadły już te sample to bym Bil dzidę bez pierdolki cała :E ale tolerke mam a tobie radzę jak mówiłem zacznij od dupki i mały buszek :thumbdown:

Status:
Biezd
Szczur
Newbie
Posts: 33
Joined: 5 months ago
Reputation: 7

SPICE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Biezd » 5 months ago

Zacznij od nabiciq dupki potrzymać 2-3 sec i puść :)

Status:
VVVV000
Ssak
Newbie
Posts: 49
Joined: 5 months ago
Reputation: 1

SPICE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by VVVV000 » 5 months ago

Bardzo dobra mieszanka ziołowa.
Od najmniejszego bucha czuć działanie.
Większe buchy też dobrze robią.
Dobry produkt.

Status:
kaczor1920
Szczur
Użytkownik
Posts: 29
Joined: 7 years ago
Reputation: 2

SPICE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kaczor1920 » 5 months ago

Rogalx4 wrote:
5 months ago
Mam trochę tego. Ile bucha trzymać i jakie chmury łapać jest to dla mnie istotne nie chcę krzywdy sobie zrobić a mieć dobrą fazę 8-)
no ziomusss i co i co i co ?;d

Status:
mumens
Szczur
Newbie
Posts: 32
Joined: 4 years ago
Reputation: 3

SPICE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mumens » 5 months ago

Palenie mnie zaskoczyło dość pozytywnie jak na kanna. Test przeprowadziłem na łóżku i planowałem przy tym posłuchać muzyki, albo poszperać w internecie, ale weszła dość ciekawa faza na dziwne rozkminy i leżałem tak i rozmyślałem bez pomocy laptopa i o dziwo nie czułem się totalnie przymulony, ani nieprzytomny, a moc była duża, ale na tyle wyważona, że nie doznałem żadnej kary, a wszystkie odczucia były pozytywne, chociaż tolerka dość szybko rośnie, ale ogólne doznania pozytywne, bo nie było nieprzyjemnej odcinki, ani przesadnego zamulenia, tylko ciekawa faza. Paliłem z lufki i zaczynałem od paru buchów i nastąpiło parę przerw na sen, ale były to łagodne odcięcia i ani razu nie poczułem, że faza mnie przerasta, czy otumania zbytnio.

Status:
Rogalx4
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 340
Joined: 6 years ago
Reputation: 49

SPICE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Rogalx4 » 5 months ago

Łapałem solidnego bucha można powiedzieć że wbita lufa spaliła się w sekundę i dosłownie pół sekundy trzymałem coś jak bym zaciągnął się papierosem i wypuścił. Temat fajny coś jak Maryska tylko trzyma tak 30-40 min kolejne dorzutki działają krócej jednak nawet po upływie tego czasu czuje się stan haju. Jak dla mnie spoko ale smak to ma ta kurewskio nie dobry lepiej mieć coś smacznego do popicia lub gumę. Jeśli jest ktoś bardziej zaawansowany to niech się pobawi tym Spice bo na pewno moc to to kurewskio wielką ma. Dla tych co lubią maczany polecam jednak mnie wystarczy że spróbowałem ;). Mam nadzieję że mój post chodź trochę nakreśli działanie .

Added in 2 hours 54 minutes 54 seconds:
Dzisiaj po dwóch piwkach kumpel mnie namówił by przypalić tej maczany długo nie myśląc zjaralismy po dobrej wbicie i nigdy chyba nie byłem tak upierdolony tak fajnie żadna maczany faza jest bardzo przyjemna . czas około godziny .

Added in 3 minutes 18 seconds:
Ta raza bucha trzymałem dłużej około 2 sek i wydaje lepiej się zjaralem jak wczoraj .

Status:
Biezd
Szczur
Newbie
Posts: 33
Joined: 5 months ago
Reputation: 7

SPICE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Biezd » 5 months ago

Daj foto

Status:
Rogalx4
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 340
Joined: 6 years ago
Reputation: 49

SPICE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Rogalx4 » 5 months ago

Widziałeś kiedyś maczane na liściu Damiana ? To właśnie to. Fot nigdy nie wrzucałem i nie będę ze względu na bezpieczeństwo;)

Status:
Mocarz420
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 331
Joined: 5 years ago
Reputation: 41

SPICE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mocarz420 » 5 months ago

Witajcie spice wczoraj był testowany kod WPADŁ dziwilo mnie ze w niedzielę sand jeszcze wybrał sobie inny Narkomat niż mu podałem i musiałem trochę po to jechać xD ale to już pomińmy przejdziemy do działania :

Dostalem około 10 Dzidek coś takiego podkład dziwny nie był to marshmallow chyba jakby jakaś szałwia najtańsza czy coś hehe ale nabijalo się w miarę fajne i paliło czuć smak rybki ale nie jest aż tak źle jak przy niektórych że aż na spawa zbiera jest okej co do mocy tutaj się trochę zawiodłem pisze very strong a ja bym śmiało mógł napisać że to średnie takie jest nie za mocne nie za słabe na odcinke nie ma szans raczej po tym albo jakąś karę nawet zbiłem lufę cała na 3 buchy ścigałem trzymane +- po 10 sekund czuć dzialanie upalenia marihuanowego nic mocniejszego po 3 lufce waliłem wiadro z tego tu już lepiej wjechał fajny czill oczka się zamykały wjechało konkret gastro ale tak ogólnie to daje tej maczane 5/10 po tym very strong spodziewałem się więcej ktoś kto nie lubi aż takich mocny powinien być zadowolony dzięki za sample.

Status:
kaczor1920
Szczur
Użytkownik
Posts: 29
Joined: 7 years ago
Reputation: 2

SPICE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kaczor1920 » 5 months ago

Mocarz420 wrote:
5 months ago
Witajcie spice wczoraj był testowany kod WPADŁ dziwilo mnie ze w niedzielę sand jeszcze wybrał sobie inny Narkomat niż mu podałem i musiałem trochę po to jechać xD ale to już pomińmy przejdziemy do działania :

Dostalem około 10 Dzidek coś takiego podkład dziwny nie był to marshmallow chyba jakby jakaś szałwia najtańsza czy coś hehe ale nabijalo się w miarę fajne i paliło czuć smak rybki ale nie jest aż tak źle jak przy niektórych że aż na spawa zbiera jest okej co do mocy tutaj się trochę zawiodłem pisze very strong a ja bym śmiało mógł napisać że to średnie takie jest nie za mocne nie za słabe na odcinke nie ma szans raczej po tym albo jakąś karę nawet zbiłem lufę cała na 3 buchy ścigałem trzymane +- po 10 sekund czuć dzialanie upalenia marihuanowego nic mocniejszego po 3 lufce waliłem wiadro z tego tu już lepiej wjechał fajny czill oczka się zamykały wjechało konkret gastro ale tak ogólnie to daje tej maczane 5/10 po tym very strong spodziewałem się więcej ktoś kto nie lubi aż takich mocny powinien być zadowolony dzięki za sample.
Narescie konkretna opinia. A jeszcze jakbys powiedzial jak z twoja tolerka? kiedy ostatni raz paliles cos aktywnego przed probka spice? pytam bo to dla mnie najwaazniejsze;p

Status:
Biezd
Szczur
Newbie
Posts: 33
Joined: 5 months ago
Reputation: 7

SPICE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Biezd » 5 months ago

Konkretna maczanka, fakt faktem spaliłem tylko jedno nabicie, bo resztę zgubiłem w akcji. Bardzo dobry cannabinoidowy haj tego właśnie potrzebowaliśmy na rynku. Trzyma dość sporo bo prawie godzinkę, faza mocno psychodeliczna, fajnie wycisza i uspokoja, dość dużą kreatywność się odpala i mega smiechawa, gastro przeogromne. Ciekawe co tam za kanna siedzi, bo naprawdę dawno nie spotkałem się z tak zajebista maczanka. Za tą cenę brać jak najbardziej, sam będę przymierzał się do kolejnego zamówienia. Byłem mocno sceptyczny bo ludzie źle wypowiadają się o sklepie, nie wiem skąd te przekonania ja otrzymałem produkt wysokiej jakości, miła obsługę i duze BHP względem pakowania. :smoke:

Status:
Mocarz420
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 331
Joined: 5 years ago
Reputation: 41

SPICE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mocarz420 » 5 months ago

kaczor1920, ostatni raz paliłem swoje maczanki na innym kanna niż buticanie stężenie 1/15 to mały buszek wystarczył bo wiekszy lub dwa to odcina była dopiero po 3 dniach palenia dało się kiosowke spalić a ostatni raz paliłem 28 grudnia to tolerka można powiedzieć spadła konkretnie.

Dodano po 1 minucie 6 sekundach:
Biezd, przecież to jest na adb buticanie

Status:
Boris
Blister
Newbie
Posts: 11
Joined: 5 months ago
Reputation: 4

SPICE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Boris » 5 months ago

Witam dostałem spice, przetestowałem i powiem wam że bardzo. Mi się spodobał trzyma długo i dość szybko schodzi po przyjęciu poszedłem na spacer N którym wspaniale się czułem po chwili włączyłem muzykę dźwięki wchodzą bardzo dobrze ogólnie ten spice jest w prochu co ułatwia palenie poprawia humor i nastroj co ciekawe usunął u mnie cały ból głowy :) gorąco polecam Mocarz420, Mocarz420,

Status:
kaczor1920
Szczur
Użytkownik
Posts: 29
Joined: 7 years ago
Reputation: 2

SPICE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kaczor1920 » 5 months ago

Mocarz420 wrote:
5 months ago
kaczor1920, ostatni raz paliłem swoje maczanki na innym kanna niż buticanie stężenie 1/15 to mały buszek wystarczył bo wiekszy lub dwa to odcina była dopiero po 3 dniach palenia dało się kiosowke spalić a ostatni raz paliłem 28 grudnia to tolerka można powiedzieć spadła konkretnie.

Dodano po 1 minucie 6 sekundach:
Biezd, przecież to jest na adb buticanie
Mocarz420 wrote:
5 months ago
kaczor1920, ostatni raz paliłem swoje maczanki na innym kanna niż buticanie stężenie 1/15 to mały buszek wystarczył bo wiekszy lub dwa to odcina była dopiero po 3 dniach palenia dało się kiosowke spalić a ostatni raz paliłem 28 grudnia to tolerka można powiedzieć spadła konkretnie.

Dodano po 1 minucie 6 sekundach:
Biezd, przecież to jest na adb buticanie
dzieki mordo zamowienie zrobione, jak doleci tez napisze cos od siebie. obawiam sie ze huj z tego bedzie;d bo ja to ho ho ho nic mnie nie kopie ,choc to co mnie nie robi innych wylacza;d . sie zobaczy, doleci to dam znac;d

Status:
VVVV000
Ssak
Newbie
Posts: 49
Joined: 5 months ago
Reputation: 1

SPICE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by VVVV000 » 5 months ago

Po spaleniu całego sampla jakiego dostałem oceniam moc jako takie 2,5 w skali 4.
Czyli wystarczająca moc żeby było to aktywne.
Tych którzy przyzwyczajeni są do mocnych buchów aż tak to nie porobi.

Jeszcze raz dziękuję sklepowi za sample i polecam produkt dla tych którzy szukają alternatywy do mj czy innych uspokajaczy.

Dla doświadczonych też będzie to dobra rzecz bo działa.

Oby tylko pakowanie zawsze i wszędzie było jak najbezpieczniejsze i żeby nikt za mocnego bucha nie złapał na pierszy raz.

Status:
AltCTRDel
Szczur
User avatar
Użytkownik
Posts: 30
Joined: 4 years ago
Reputation: 15

SPICE Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by AltCTRDel » 4 months ago

Czy to klepie choć troche?
Tolere mam kosmos.