STRONG SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: ChemCentrum

Status:
WarriorOfCards
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 20
Joined: 1 year ago
Reputation: 4

STRONG SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by WarriorOfCards » 1 year ago

Latest post of the previous page:

strong to zajebisty sprzęt który kopie już w małych ilościach.
Tak jak kolega wyżej napsiał, microdosing można stosować przez co nawet w pracy by się sprawdziło te coco.
Przy czym nie widać po nas wystrzału, o ile nie przesadzi się z ilością.
Konkretny stymulant, który w umiarze nie wprowadza zbędnego nieogaru.

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

STRONG SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by BendfellsTM » 1 year ago

Moje odczucia są bardzo zbliżone do odczuć Dzesi Pinkman. Stymulacja jest na takim poziomie, że aż chce się coś zacząć robić, przy czym nasza twarz nie zradza ućpania (oczywiście w odpowiednich). Jak dla mnie 20mg to już fajna, wstępna ilość żeby poczuć co ten odczynnik ma do zaoferowania. Polecam. :thumbup:
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
Roderik
Blister
Newbie
Posts: 15
Joined: 1 year ago
Reputation: 2

STRONG SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Roderik » 1 year ago

siema, czy produkt będzie się nadawał do konsumpcji w szklanej fajce ?

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

STRONG SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 1 year ago

Roderik wrote:
1 year ago
siema, czy produkt będzie się nadawał do konsumpcji w szklanej fajce ?
Chodzi o vapo?

Status:
Roderik
Blister
Newbie
Posts: 15
Joined: 1 year ago
Reputation: 2

STRONG SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Roderik » 1 year ago

mbside wrote:
1 year ago
Roderik wrote:
1 year ago
siema, czy produkt będzie się nadawał do konsumpcji w szklanej fajce ?
Chodzi o vapo?
no tak , żeby podgrzać palnikiem. Nie mam doświadczenia z takim sposobem testowania dlatego będę wdzięczny za dobre rady.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

STRONG SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 1 year ago

Roderik, szczerze to nie wiem czy sc da radę vaporyzować

Status:
donklefedro
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 22
Joined: 1 year ago
Reputation: 6

STRONG SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by donklefedro » 1 year ago

A jak jest z zaśnięciem po tym?

Status:
Agamin
Blister
Newbie
Posts: 6
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

STRONG SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Agamin » 1 year ago

A ja wreszcie mam Odwagę więc zapytam, choć skoro na Forum to pewnie będzie Kupa hejtu. Podpowiedzcie proszę laikowi, od czego zacząć … Szukam bardziej euforii niz,spidu, czytam co piszecie więc szanuję. Kobitka, waga średnia, wiek również🙈😂

Dodano po 1 minucie 35 sekundach:
ps., Jak ktoś nie chce na Forum to z chęcią przyjmę sugestia na priv

Status:
Enchi
Odkurzacz
User avatar
EnchiM
Topic author
Posts: 686
Joined: 3 years ago
Reputation: 812

STRONG SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Enchi » 1 year ago

Agamin wrote:
1 year ago
A ja wreszcie mam Odwagę więc zapytam, choć skoro na Forum to pewnie będzie Kupa hejtu. Podpowiedzcie proszę laikowi, od czego zacząć … Szukam bardziej euforii niz,spidu, czytam co piszecie więc szanuję. Kobitka, waga średnia, wiek również🙈😂

Dodano po 1 minucie 35 sekundach:
ps., Jak ktoś nie chce na Forum to z chęcią przyjmę sugestia na priv
Jak szukasz eufo to polecam 3MMC, 4MMC ANALOG oraz 4CMC :)
„Łatwiej mieć zasady, kiedy jest się najedzonym".

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Agamin
Blister
Newbie
Posts: 6
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

STRONG SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Agamin » 1 year ago

Oo,dzięki za info 💛

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

STRONG SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 1 year ago

Agamin wrote:
1 year ago
A ja wreszcie mam Odwagę więc zapytam, choć skoro na Forum to pewnie będzie Kupa hejtu. Podpowiedzcie proszę laikowi, od czego zacząć … Szukam bardziej euforii niz,spidu, czytam co piszecie więc szanuję. Kobitka, waga średnia, wiek również🙈😂

Dodano po 1 minucie 35 sekundach:
ps., Jak ktoś nie chce na Forum to z chęcią przyjmę sugestia na priv
3cmc ice i milky way też dają konkretną dawke

Status:
Szzybki12
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 67
Joined: 1 year ago
Reputation: 16

STRONG SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Szzybki12 » 1 year ago

Przetestuje to w tygodniu i napiszę kilka zdań

Status:
Szzybki12
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 67
Joined: 1 year ago
Reputation: 16

STRONG SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Szzybki12 » 1 year ago

Nie jestem Mickiewiczem recenzji, ale napisze w skrócie swoje odczucia związane z tym materiałem.

Badanie zacząłem koło południa, manewrowalem dawkami 50-100mg ( wiadomo każdy ma inne dawkowanie i nie ma co się sugerować. Zaczynajacie od niskich i z czasem poznacie swoje)

Działanie:
Czuć już od pierwszej kreski lekkie pobudzenie i minimalna euforie, nie czekając długo poprawiłem drugą większą i to już postawiło na nogi dodając chęci do działania.
Dorzutki działają i co ważne sort nie ryje głowy w porównaniu do nepa i można do ludzi wyjść normalnie.
Libido nienachalnie podniesione.
Co do drętwienia, znieczulenia nosa/gardła to lekkie jest ale po nepie większe moim zdaniem. Splywy praktycznie niewyczuwalne. Sporo przerobiłem tego dzisiaj i nie czuje wjazdu na serce póki co.
Do oryginału nie porównuje bo nie ma sensu.

Osobiście zawsze potrzebuje kilku dni, żeby dobrze ocenić substancje, mimo to po kilku godzinach z SSC, moja opinia jest pozytywna. Produkt godny polecenia.

Pozdrawiam

Status:
blacked_out
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 485
Joined: 3 years ago
Reputation: 188

STRONG SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by blacked_out » 1 year ago

Zamówiłem, paka w przeciągu kilku dni będzie u mnie i zapomniałem zapytać jak na zjeździe. Jest duże parcie na dorzutki? :?:

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

STRONG SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 1 year ago

blacked_out wrote:
1 year ago
Zamówiłem, paka w przeciągu kilku dni będzie u mnie i zapomniałem zapytać jak na zjeździe. Jest duże parcie na dorzutki? :?:
U mnie takowe nie wystąpiło. Sam zamówiłem dyszke tego odczynnika więc niebawem również przetestuje ponownie

Status:
blacked_out
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 485
Joined: 3 years ago
Reputation: 188

STRONG SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by blacked_out » 1 year ago

Miała być recka, więc oto jest :E


Od: ChemCentrum

Ilość Zamawiana: 5G (Kolor czerwony = Za mało, Kolor Zielony = Idealnie / dobrze, Kolor złoty / żółty = Więcej niż zamawiano)

Nazwa produktu: STRONG SYNTHCAINE COLOMBIA

Wygląd produktu: (zabrudzenia itd.): Biały puder z bardzo malutkimi grudkami i igiełkami które bez problemu kruszą się i nieodstrzeliwują pod kartą

ROA: Sniff (donosowo)

Czas działania: Jedna godzina (1h) do półtorej godziny (1,5h)

Miejsce na zdjęcia:
synthcaine_strong.png
synthcaine_strong.png (4.14 MiB)
[/b]

!JEŚLI BĘDZIESZ MUSIAŁ WEJŚĆ W KONTAKT Z ODCZYNNIKIEM CHEMICZNYM ZALECA SIĘ ZROBIENIE WCZEŚNIEJ PRÓBY UCZULENIOWEJ!!



Pierwsza dawka - po próbie uczuleniowej 10mg (+/- 5mg bo moja waga już przy tak małych gabarytach traci swoją dobrą dokładność) zażytej godzinę przed pierwszą dawką 30mg. Próba uczuleniowa przebiegła bez żadnych nieprzyjemnych efektów - to dobrze, tym bardziej iż jest to na 95% mieszanka a nie pojedyńcza substancja i za cholerę nie wiem co w tym siedzi więc brak negatywnych efektów na plus.


Zaaplikowano: 30mg

Profil działania: Po pięciu minutach od podania dawki 30mg donosowo, było delikatnie czuć pobudzenie i tak jakby "większe ogarnianie otoczenia wokół siebie". Delikatnie szczypie w nosek, spływ oceniam na jeden z najłagodniejszych spływów jakie mogą być. Nie doświadczono uczucia euforii, brak znieczulenia nosa czy innych sąsiadujących części ciała. Delikatne pobudzenie i WIĘKSZA CZUJNOŚĆ! CHYBA TAK TO MOŻNA OKREŚLIĆ :E trzymały się około godziny w tak małej dawce.




Druga dawka - przyjęta odrazu po tym, gdy zacząłem ziewać pod koniec działania pierwszej dawki.


Zaaplikowano: 50mg

Profil działania: Czas uruchamiania się substancji był bardzo podobny jak w pierwszej dawce, no może troszeczkę szybciej. Aplikacja nadal nie powodowała bólu oraz nieprzyjemnego spływu, więc pod tym kątem sobie chwalę :D (gdy tylko pomyślę jak napierdalają CMCki po mojej kichawie to natychmiast mnie obrzydza i skręca mimo ponad 6 miesięcy nieaplikowania żadnych CMC - tego uczucia nie da się zapomnieć..) Otóż tutaj już pojawiła się naprawdę bardzo delikatna euforia w tle i dominujące pobudzenie. Miałem chęć robić tak naprawdę wszystko co tylko mi wpadnie do głowy, muzyka brzmi świetnie: człowiek ma wrażenie że kawałki są bardziej szczegółowe i "żywe" :geek: Euforia zanikła po około 15-20 minutach, został nienachalny speed aż do końca działania tej dawki czyli trochę ponad godzina (napewno mniej niż godzina i 15 minut). Pozatym również nie doświadczono znieczulenia w okolicach nosa i sąsiadujących części ciała.



Trzecia dawka - również zacząłem ziewać! :lol: ale tutaj już odczekałem dodatkowe 30 minut.


Zaaplikowano: 70mg

Profil działania: Tutaj już substancja zadziałała w mniej niż dwie minuty. Nosek nie boli, spływ nie szkodzi. Dla niedoświadczonych użytkowników, radziłbym abyście nie próbowali takiej dawki jak 70mg na start. Zawsze dobierajcie dawkowanie stopniowo tak jak ja w tej recenzji, aż stwierdzicie że jest już okej i więcej nie chcecie bo może zrobić się naprawdę nieprzyjemnie :!: :!: Dla dobra nauki mimo to i tak jeszcze zaaplikowałem 100mg w dalszej części tej recenzji i to już jest za dużo w moim przypaku - myślę, że 80mg max by mi pasowało.. ale wracając :) Speed i Pobudzenie w jednym określeniu już był na bardzo wysokim poziomie aczkolwiek nuta euforii w tle pojawiła się ale dużo słabsza, nie wiem dlaczego ale nie przejmowałem się tym. Szczerze podczas działania tej trzeciej dawki (70mg) nie robiłem nic innego jak nakurwiałem do szybkiej muzyki i kończyłem programować jeden z własnych projektów w celu podrasowania własnych umiejętności programowania - ponieważ krótkomówiąc głowa mi się otworzyła i była pełna pomysłów. Tutaj już znieczulenie się pokazało: delikatnie nos oraz jama ustna, trochę bardziej zęby. Efekty przy takiej dawce utrzymywały się półtorej godziny i gdy działanie substancji zanikało, pojawiała się coraz mocniejsza chęć na dorzutkę ale do opanowania.



Czwarta i ostatnia dawka (Nie próbuj przesadzać, jeżeli nie wiesz co robisz!) - o ziewaniu nawet nic nie piszę... proste, że było xD - Odczekano również 30 minut po zakończeniu działania trzeciej dawki


Zaaplikowano: 100mg

Profil działania: Bardzo szybkie i gwałtowne wejście. Nawet nie przypominałem sobie, żebym pamiętał kiedy odpaliło się silne pobudzenie oraz drżenie ciała. Pobudzenie i Speed było na tyle nachalne, że odechciało mi się siedzieć przed kompem i położyłem się na łóżku z dużą butelką wody, skupiając się nad opanowaniem efektów działania bo zaczęło być trochę za mocno. Silne działanie zaczęło słabnąć po około 45 minutach ale mimo tego i tak łącznie musiałem poczekać około godzinę i 45 minut aby wszystko ładnie się wyciszyło. W skrócie, to czułem się "przestymulowany" tzn. uczucie jakby ktoś mnie czesał grzebieniem :lol: i było to momentami denerwujące uczucie, ale sam się o to prosiłem więc nie obwiniałem ani odczynnika ani siebie bo taki był zamiar, aby przedstawić na mojej osobie jak może wyglądać za gruba jazda na tym odczynniku. Pod żadnym pozorem nie próbujcie robić czegoś takiego, chyba że naprawdę wiecie co robicie bo jest to mieszanka substancji a nie pojedyńcza znana wam substancja więc można się tylko domyślać w razie samoratowania siebie z zagrożenia zdrowia lub i nawet życia jak skonsumujemy za dużo.


Plusy:
+Pobudzenie na wysokim poziomie
+Polepszony odbiór muzyki
+Zwiększona czujność
+Uruchamia kreatywność
+Libido w moim przypadku troszkę w górę
+Znieczula (zależnie od dawkowania)
+Ekonomiczny

Minusy:
-Po zakończeniu działania jeszcze nie pójdziemy spać przez około 2 do 3 godzin
-Jeżeli przesadzisz, to wiedz że normalny człowiek się ogarnie że coś zażywałeś

Ogólna ocena: 10/10

Podsumowanie:
Po tak długiej przerwie od RC i innych specyfików, nawet alkoholu (jedynie nikotyna z e-fajki co dzień) jestem w stanie określić, że jest to bardzo ciekawy i wydajny odczynnik - jeden z lepszych jaki testowałem. Generalnie radziłbym uważać z ciągami i zarywaniem nocek bo może pokarać :twisted: Myślę też, że fajnie by się nadał w jakimś klubie :D

TO, ŻE MÓJ SEN WYGLĄDAŁ W TEN SPOSÓB NIE ZNACZY, ŻE W TWOIM PRZYPADKU BĘDZIE TAK SAMO!
PROSZĘ MIEJ TO NA UWADZE, SZANUJ SWOJE ZDROWIE I PAMIĘTAJ, ŻE PRODUKTY RC NIE SĄ DO SPOŻYCIA!