Stymulant bez psychoz ?

Questions and answers related to research chemicals.
Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 7 years ago
Reputation: 1490

Stymulant bez psychoz ?

Unread post by Legend » 5 years ago

Latest post of the previous page:

Wlodi wrote:
5 years ago
josiek, osz ty :D Już poprawiłem. Nie chce się spinać ponieważ szanuje tutaj każdego tym bardziej wyjadaczy forum takich jak Wy.
Pozdro mordeczki
Ale ja też was szanuje, każdy ma swoje zdanie, czasami różne! Bardzo dobrze że tak jest. Ale zauważcie że wszystko i tak się sprowadza do jednego powiedzenia "umiar w jedzeniu i piciu" :)
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Wlodi
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 320
Joined: 5 years ago
Reputation: 166

Stymulant bez psychoz ?

Unread post by Wlodi » 5 years ago

Tak. Nie ukrywam że Wizz ma rację pod kątem typowo technicznym :D uwielbiam ludzi z taką wiedzą ( Ale wjazd jęzora w dupe )
Tj. Wyżej jeśli jest balans to wszystko jest okej.
NIE GADAJ Z FRANCAMI BO JOSIEK CIĘ PILNUJE !!!

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

Stymulant bez psychoz ?

Unread post by Wizzair » 5 years ago

josiek wrote:
5 years ago
Wlodi wrote:
5 years ago
Dawki dawali jeszcze raz dawki A nie tytłać cały ryj we wszystkim od razu.
Aaaamen :) I tym zakończmy głupie dyskusje, kto co powiedział.
Error limited not connections riczed

Dawki maja drugorzedne znaczenie.
Pierwszy ma czas ekspozycji.
99% narkotykow kumuluje efekt.

Wrzuć raz w tygodniu 2-3x w tygodniu 250-300mg legitnego cmc a potem wrzucaj 50mg co 40minut.

Ja na legitnym cmc w 2016r testowalem ten schemat i skonczylo sie tak, ze jeszcze w 4h po ostatniej wrzucie mialem problem ze snem.

Problem alf polega na tym, ze zuzywaja w chuj energii i generuja potezna ilosc stresu (ten podaza za iloscia katecholamin).
Reszte josiek, opisywal w innym temacie, tylko tam zajal sie toksycznoscia cmc ale problem dotyczy kazdej substancji ktora zwieksza stezenie dopaminy.
Stad jazdy.

Troche inaczej wyglada kwestia naturalnych suplementow czy ziol.

Dodano po 1 minucie 4 sekundach:
Wlodi wrote:
5 years ago
Wyżej jeśli jest balans
Nie ma opcji balansu przy ketonach czy amfetaminach.

Dodano po 7 minutach 4 sekundach:
Wizzair wrote:
5 years ago
Wrzuć raz w tygodniu 2-3x 250-300mg legitnego cmc a potem wrzucaj 50mg co 40minut.
Tak mialo byc.

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

Stymulant bez psychoz ?

Unread post by GrzybeQ » 5 years ago

Wizzair, Najbardziej przerażająca jest historia gościa, który opisuje swoją fazę na Hy*** dzień po dniu po Efylonie bk-EBDP(popraw mnie jeśli się mylę). Strasznie się to czyta wiedząc, że po 8 dniach koleś się wykończył. Ja czasem po Klefie miałem tak, że mi odbierało rozum i na drugi dzień zamiast iść spać to dalej jazda żeby tylko nie doprowadzić do zejścia fazy. Przy takich mocnych stimach odmóżdżenie i parcie na dorzucanie musi być gigantyczne.

Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

Stymulant bez psychoz ?

Unread post by NieZwyczajnie » 5 years ago

GrzybeQ wrote:
5 years ago
Strasznie się to czyta wiedząc, że po 8 dniach koleś się wykończył.
Podeślesz linka na pw?

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

Stymulant bez psychoz ?

Unread post by GrzybeQ » 5 years ago

NieZwyczajnie, Nie pamiętam nicka gościa a to trzeba chyba po nicku wyszukać. Wizz będzie pamiętał. Albo spróbuj wyszukać efylon i hy***. Ogólnie to jest jego trip raport i inne posty pośrednie jak mu ludzie odpisują. Zaczyna się niewinnie, ale jak wiesz, że koleś nie żyje a czytasz w 4 czy 5 dniu, że nie odpuszcza i opisuje fazę i takie tam to na prawdę można się przestraszyć.. Wiem, że czytając o zgonach użytkowników natrafiłem na nick i też historię w innym wątku o tej sytuacji. Potem jakoś wyszukałem jego wpisy. Najbardziej ciekawe tej tragedii jest to czy to jest "wina" gościa bo był wariatem i miał taki charakter hardkora czy to tak zadziałała substancja, że mu odcięła mózg i głód dopaminowy go pchał w objęcia śmierci.... to jest bardzo ciekawe :/ ?

PS. No i najważniejsze, efylon mu za nic nie dawał zasnąć. Szczególnie jak typ to sniffował, zamiast oral jak to się powinno robić. To jest substancja pod oral i ma zadziałać trochę euforycznie i potem stymula. Ale jak walisz to sniffem czyli nieprawidłowo to czeka cię mega spid z lekkim odmóżdżeniam. Pewnie też sposób badań tu był kluczowy.

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

Stymulant bez psychoz ?

Unread post by aras » 5 years ago

BK-EBDP bylo straszne, uderzylem kiedys chyba z 80mg, bez benzo w apteczce i mialek chyba ze 3h cardio, bez zadnych unntch efektow.
Pierwsze sybstancjado kibla, bo morduje, drufa byl zolty nep, ale dlatego ze nie dziala.
Gorszego sortu od EBDP nie jadlem, a probowalem chyba ponad 20 roznych substancji/sortow i nie jestem wybredny.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

Stymulant bez psychoz ?

Unread post by Wizzair » 5 years ago

GrzybeQ, nie zabil go efylon a bodaj pluca.
Z efylonu wyszedl po kilku dniach.
aras wrote:
5 years ago
bez benzo w apteczce i mialek chyba ze 3h
Jakbys mial benzo to wydluzylbys dzialanie (zapewne przez jeszcze wieksza blokade serotoniny) i potem spal 3 dni.

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

Stymulant bez psychoz ?

Unread post by aras » 5 years ago

Wizzair wrote:
5 years ago
Jakbys mial benzo to wydluzylbys dzialanie (zapewne przez jeszcze wieksza blokade serotoniny) i potem spal 3 dni.
Kurde to szczescie mialem.
Czosnek zarlem na serce ale huja dal :(
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

Stymulant bez psychoz ?

Unread post by Wizzair » 5 years ago

Bo on dziala wazodylatacyjnie (czyli rozszerza naczynia krwionosne) to jak mial pomoc przy wypraniu z sodu/ potasu przestymulowanie?

Status:
priap
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 681
Joined: 6 years ago
Reputation: 169

Stymulant bez psychoz ?

Unread post by priap » 5 years ago

GrubyChemik,
Nie ma. Jeżeli zażywa się rozsądne dawki w rozsądnych odstępach czasowych to można zminimalizować szkody. Ale jeżeli łyka się w opór to wszystko rozbija się o rozpierdalanie gospodarki hormonalnej. Do tego dochodzi brak snu, brak jedzenia i niedostateczna regeneracja.

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

Stymulant bez psychoz ?

Unread post by GrzybeQ » 5 years ago

Wizzair, A ja jakoś to tak zapamiętałem, że rzeczywiście na płuca tylko o razu w 8 dniu maratonu.

Status:
zaczek571
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 155
Joined: 7 years ago
Reputation: 39

Stymulant bez psychoz ?

Unread post by zaczek571 » 5 years ago

GrzybeQ, Ja osobiscie jechałem 6dni i 18h na Hexie , dbałem o nawodnienie i jadłem siłki normalnie sniadanie,obiad,kolacje, Szczerze to nie było tragedii , ale nie polecam takich maratonów...
NIE CHCE KURWA DO OŚRODKA ,VIXA ZJADA MNIE OD ŚRODKA .Wszystko co zostało przez ze mnie opisane , jest fikcją , to tylko wytwory mojej chorej wyobraźni ;)

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

Stymulant bez psychoz ?

Unread post by GrzybeQ » 5 years ago

zaczek571, Nie znam ani jednej osoby, której podchodzi hexen a już sporo próbowało.

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

Stymulant bez psychoz ?

Unread post by aras » 5 years ago

GrzybeQ, Boss, ale on jest inny ;). I mi posmakowal hex - pierwszy buch vapo, kurwa jakie wejscie. A potem juz nigdy :P
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6375
Joined: 6 years ago
Reputation: 3115

Stymulant bez psychoz ?

Unread post by Boss » 5 years ago

aras, zalezy jaka jakosc sortu ;] wazne zeby nawadniac organizm w czasie jazdy na hexenie ;] i nie polecam alko zbyt duzo do tego ;] teraz hexeny mniejsza moc ;)