SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: ChemCentrum

Status:
SzalonyDopek
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 123
Joined: 2 years ago
Reputation: 50

SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by SzalonyDopek » 1 year ago

Latest post of the previous page:

Dobry specyfik, takk na codzień z głową bo jednak to RC.

Status:
Cocodrillo23
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 25
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Cocodrillo23 » 1 year ago

Produkt Stymulant i to zaskakująco dobry.
Przy odpowiednim stosowaniu nadaje się do prac fizycznych i umysłowych.
Nie ma takiego nie ogaru jak po mocnym nepie czy hexenie.
Fajne uczucie jak wchodzi faza, ciepło, mrowienie, dreszczyk czy jak to nazwać :)

Stymulant nie jest taki jak dwa wyżej wymienione, ale jest świetny, łagodniejszy i ogólnie spodobał mi się :thumbup:

Status:
Kapral
Ssak
Newbie
Posts: 64
Joined: 2 years ago
Reputation: 2

SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Kapral » 1 year ago

jest uczucie dretwienia po zazyciu?

Dodano po 2 godzinach 41 minutach 55 sekundach:
Jaki ma w koncu zapach? Mozna poczuc dretwienie gardla lub zęba?

Status:
slimak
Opiowrak
User avatar
Mijrik
Posts: 387
Joined: 4 years ago
Reputation: 235

SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by slimak » 1 year ago

Kapral wrote:
1 year ago
jest uczucie dretwienia po zazyciu?

Dodano po 2 godzinach 41 minutach 55 sekundach:
Jaki ma w koncu zapach? Mozna poczuc dretwienie gardla lub zęba?
Zapach specyficzny Z tym drętwieniem jest tak trochę ale chyba nie az tak bardzo jak sobie to wyobraziłeś

Produkt SC od ChemCentrum, charakteryzuje się sporym udzilem euforii - ale bez przesady i fajnym pobudzeniem
Małe dawki jak u mnie ale często Dał mi dużo zabawy i fajnego samopoczucia

Miała i godna polecenia sól

Status:
Hoxed
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 293
Joined: 5 years ago
Reputation: 161

SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Hoxed » 1 year ago

Hej no i przyszła kryska na matyska. W końcu recenzja syntetycznej kokainy z stajni, ChemCentrum. Jest to moje pierwsze podejście do syntetycznej koki. Nie chodzi mi tylko o Chema a o jaki kolwiek sort noszący tą nazwe. Duzo slyszalem juz wczesniej o tym specyfiku, aczkolwiek nie mialem okazji obadać tego odczynnika.

Z oryginałem miałem dość spore perypetie. (kiedyś bardzo lubilem kokaine), myśle ze nie ma wiekszego sensu porównywania tych solii do oryginalnej kokainy. Ale czytając posty pod tym tematem, wiele osób o to pyta, jak sie to ima do oryginału wychodząc na przeciw oczekiwanią forumowiczów, będę nawiązywał do normalnej kokainy.

szczerze po odebraniu gołebia bylo to 1 na co sie rzuciłem. XD


#0 EKSPERYMENT SPRAWDZ TO SERIO:
Spoiler:
Wspomne tez ze wykonałem mały eksperyment. Szczur był przekonany ze bierze kokaine (chcialem sprawdzić czy lab rat wypali nagle z morda ze to nie kokaina, albo coś będzie kręcił noskiem i węszył). No i stało sie coś w co nie mogłem troche uwierzyć.

Tester rzucił tylko krótko...
Mmm no dobra ta chrzanówa.


Będąc dalej zszokowanym ponowiłem eksperyment na innym szczurku. Kurwa to samo, jeszcze chciał odemnie odkupić tą sól za cene kokainy.

Jeszcze raz! i tym razem produkt został zdemaskowany, najprawdopodobniej tylko dlatego ze szczurek duzo siedzial w temacie kokonu. Ale początkowo wachał sie i nie był w stanie stwierdzić czy to oryginał.

Oczywiscie wiem ze tak sie nie powinno robic. Mam na mysli nie informowanie osoby która częstujemy co dokladnie bierze. Ale nie wytrzymałem z ciekawości. Wnioski i efekt serio mocno mnie zszokował.

UWAGA TEN FRAGMENT NIE MA NA CELU ZACHĘCIC DO ZAKUPU MYLĄC CZYTAJĄCEGO ZE PRODUKT JEST CIEZKI DO ROZROZNIENIA I NIE IDZIE SIE POLAPAĆ. IDZIE DO CZEGO DOJDZIEMY.
#POZOSTAŁE RECENZJE PRODUKTÓW OD ChemCentrum #1 Wyglad:
Spoiler:

Biały proszek widać w nim delikatne kryształki. Strzela delikatnie pod kartą.

Fotka:
Spoiler:
Image
No i wlasnie tutaj pojawia sie pierwszy mankament, osobiscie nie spotkalem sie z kokaina która strzelala by pod kartą i blyszczala jak szklo (przypominalo mi to mocno skruszony kryształ)

#2 Zapach:
Spoiler:
Produkt pachnie lekko chrzanowo, woń jest praktycznie niewyczuwalna. szczerze w tym aspekcie przypomina to oryginał. no nie jest to zapach 1 do 1. Ale juz blizutko

#3 Smak:
Spoiler:
No i jest to drugi aspekt który nawiązuje do oryginalu. gdyby nie to leciutkie pieczenie przy aplikacji donosowej, mozna by sie bylo serio popierdolic. Splyw smakuje chrzanowo, w nosie czuc ten sam smak. (wiem nosem smaku sie nie czuje, ale wiecie o co mi chodzi)

#4 RoA (droga podania):
Spoiler:
Substancja byla aplikowana tylko metoda per sniff.
#5 S&S Przygotowanie i działanie:
Spoiler:
Na testy "koksu" zaprosilem paru znajomków. w #0 opisalem dokladnie ich reakcje, dwie na trzy osoby stwierdzily ze to serio koks na dodatek bardzo mocny. No wlasnie zawsze zaczynam od S&S ale zrobie wyjątek. Bo dziala to serio fajnie, stymulacja nie jest nachalna, uwazam ze wlasciwie jest dość przyjemna. Co do oryginalu SC dziala dluzej odczulem takie +- 2 godzinki. Proszek bardziej imprezowy mysle niz do nauki czy zajęc wymagajacych skupienia, przy konsolce siedzialo mi sie zajebiscie, szczury slowotok taki ze japierdziu. Polnocy cisnalem w call of duty. A "chlopacy" pierdolili trzy po trzy o sam nie wiem juz czym. XD, Takze uwazam ze ma to potencjał i najprawdopodobniej wlasnie na tą sól padnie wybór przy zaopatrywaniu imprezy sylwestrowej. Przygotowany nie bylem na to wgl. Odebralem pake i pierwsze co to odrazu zabralem sie za testy tego odczynnika.
Naprawde bylem ciekawy z czym sie to je.... Nie mialem jakis duzych oczekiwan ale zostaly przebite jakoscia i dzialaniem SC.

#6 Aplikowana dawka:
Spoiler:
od 70 do 100 mg per sniff.

#7 Ważne:
Spoiler:
pamietaj jesli cos zadzialalo w taki sposob na nas nie oznacza ze na ciebie zadziala tak samo zawsze pamietaj o dawce alergicznej, nie mieszaj. jesli nie znasz tego mixu. dbaj o siebie, jedz, nawadniaj sie i spozywaj witaminy


#9 OCENA
-----------------------------------------------------------------------------
Szczerze najbardziej zszokowalo mnie to ze 2 na 3 osoby nie ogarnely ze to nie jest oryginal. Co lepsze chcialy odkupic giecika za 50 euro. Mi osobiscie ta sól fajnie siadla, nie ma jakiegos szału, szczerze spodziewalem sie duzo gorszych efektów ale zostalem pozytywnie zaskoczony. Polecam przedewszystkim na jakies imprezy, na codzien raczej kiepska. Bo wchodzi lekki nieogar po którejs z rzędu podbitce.

Na tyle sie spodobalo ze reszte z wora z SC i jej silniejsza wersja po testach trzymam na jakas specjalna okazje. Jedyne co negatywnego w tym proszku dostrzeglem to ze strasznie zapycha nosek. No ale to kolejny aspekt który by byl zgodny z kokaina :).

Wersja w zalozeniach slabsza bo bez dopiska strong. smakowala mi lepiej niz mocniejszy sorcik. Ale chce go sprawdzić jeszcze raz tym razem odczekam pare dni i odpoczne.

UWAGA:
Spoiler:
Pamietajcie zeby nie sugerowac sie wynikiem eksperymentu który wykonalem i nie próbujcie sprzedawać tego jako oryginał. Mysle ze ktoś bardziej ogarnięty mógł by sie wkurwić.
Obczaj moje recenzje, tutoriale i inne tematy. Jesli ci pomogłem nie obraże sie za rep +
pzdr

Status:
Bobek
Opiowrak
User avatar
Bobek
Posts: 504
Joined: 3 years ago
Reputation: 37

SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Bobek » 1 year ago

Bardzo dobry specyfik najpierw poszła linija na próbę 20 mg weszła elegancko nie piecze w nosie
W sumie poczułem może delikatny speed
Więc co trzeba odczekać minimum 1 godzinę
Po upływie tego czasu pomyślałem
NIE MA CO !
Marnować towaru usypane 100 mg
Wiem sporo ale mam jakąś tam tolerkę
Więc nawet nep by mnie nie pokarał w takiej ilości
Gorzej z alfą 100 mg by zniszczyło jak śmiecia
Wracając do tematu
Oczywiście przyjebalem 100 mg
I było bosko działa około godziny
Było poprawiane co godzinę
I było wyśmienicie
Libido podniesione bardzo dobry stymulant
Można sprawdzić czas produktywnie
Attachments
IMG_20221204_114634.jpg
IMG_20221204_114634.jpg (1.64 MiB)
„Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.“

Status:
Hosso221
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 116
Joined: 4 years ago
Reputation: 41

SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Hosso221 » 1 year ago

W śnie ciekawiło mnie Jakie efekty po vapo a sniff? Wejście dobre? Ile mg? Większa przewaga euforii nad speedem? Jak chęci na dopalenie? Miałem okazje vapo alfy i szału nie było, rush był spoko po dwóch buchach, później lips, chyba że słaba była.
Prosiłem o sampla apihp, mam nadzieje że się nie zawiodę. Pokara jeżeli po vapo alfy będzie test 60-80mg coco z 2-3h odstępem?

Status:
Bobek
Opiowrak
User avatar
Bobek
Posts: 504
Joined: 3 years ago
Reputation: 37

SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Bobek » 1 year ago

Hosso221, na początek polecam przyjebać tak między 80 mg a 100 mg myślę że pierwszą linię lepiej przypierdolić porządną wiadomo z głową nie pół wora na raz :) a potem dobierać sobie zależnie od chęci minimum podstępu między pobieraniem to tak godzina może i dłużej
To jest stim eforia w tle choć momentami może zalać łeb gównie to speed pierwsze skrzypce lecz nie nachalny.Parcia na dorzutki nie ma,pusty speed długo się utrzymuje nawet do 5 godzin . Alfa przecież hujowo działa .Jak spróbowałem alfy też tak miałem że spoko może być ale szału nie ma te koko 1000 razy lepsze od alfy .

Uwaga może pokarać jak za często dorzucasz do pieca lub za dużo mnie pokarało w ten sposób że na 4 godziny wyjebany byłem jak meserszmit oczy jak pięć złotych nie ogar na maksa ale w sumie dobrze to wspominam bo byłem ta naćpany że huuuuuj :)
Oczywiście też alko szło to w sumie nie wiem już
„Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.“

Status:
Blackevil
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Blackevil » 1 year ago

Na stronie nie jest dostępne, czy wiadomo czy będzie dostepne przed swiętami?
Jakoś trzeba się zaopatrzyć

Status:
ktosiek22
Blister
Newbie
Posts: 3
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by ktosiek22 » 1 year ago

Blackevil wrote:
1 year ago
Na stronie nie jest dostępne, czy wiadomo czy będzie dostepne przed swiętami?
Jakoś trzeba się zaopatrzyć
już wróciło na stan

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 1 year ago

Jutro zbadam w pracy to cudeńko

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 1 year ago

A więc tak. Po przebudzeniu się zjadłem małe śniadanko i poszedłem zaaplikować małego węża. Odważyłem 50mg i rozgniotłem kartą po szkle. Po chwili zajebalem, smak znosny, również da radę bez popicia co bardzo mi ułatwiło sprawie w pracy. Po kilku minutach poczułem przypływ energii, humorek się poprawił, nastawienie do pracy zrobiło się bardzo pozytywne. Spakowałem swoje rzeczy i wyszedłem do roboty. W robocie wszystko idealnie. Praca szła świetnie, humorek na plus, pozytywne nastawienie, chęć do rozmowy z innymi ogromną. Do tej pory poprawiłem jeszcze 4 razy(czas działania jednego węża to około 1h)i każda dorzutka działa tak samo. Nikt się nie zorientował że jestem zrobiony co najważniejsze.
Moja ocena końcowa:
Nie spodziewałem się, że ten produkt będzie taki wydajny i taki idealny do pracy.
Oceniam go na 10/10
Na pewno zamówie więcej

Status:
pulyr
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 326
Joined: 2 years ago
Reputation: 38

SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by pulyr » 1 year ago

Great fake coco for those who like stimulants and not just for them ;) It's a unique mix and a perfect job done by a chemist. At reasonable doses you can not see that you have taken something and so if someone has to test in a pub club etc. this is the ideal choice.

Rating 10/10👍

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by BendfellsTM » 1 year ago

Produkt od ChemCentrum działa tak jak powinien. Już małe dawki dostarczają nam energii, a co za tym idzie - chęci do działania. Znajomi również są zadowoleni, jeden z moich kumpli śmiga na robocie po tym odczynniku, i sobie go chwali. Mówi że praca idzie o wiele sprawniej, przy czym nie widać po nim że coś przyfukał. W rozsądnych dawkach jest to świetna alternatywa dla standardowych stymulantów takich jak amfetamina. Zachęcam do wypróbowania tego Synthcaine Columbia, myślę że niejednemu się spodoba. :thumbup:
Image
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kej » 1 year ago

Image
zrobione 2 szczury po 50mg, najpierw jeden zjedzony po 15min drugi (uczuleniowka byla pare dni wczesniej)
zaczalem terapie o 2 w nocy, zaczalem jw, wzilem do reki telefon i zaczalem grac w gierke, nim sie obejrzalem a tu 4 o0 no t oczas dorzucic kolejna setke i tym razem przegrac troche oszczednosci na bukmacherach :E
a tu znowu nim sie bejrzalem a tu 14, pogrlem w gierke w chuj, troche kuponow porobilem i doedukowalem sie w sprawie krypto :D
jakos o 15 poszla ostatnia seta, na oko zjedzone jakies 0.7~ solo, do 22 dopoki benzo nie zarzucilem to ciagle mokro pod pachami:D

reasumujac:
substancja fajna, delikatny stimek nie jak jakies hexenowe gowno co wypierdala z butow na 5h.
nwet czuc delikatne nutke eurofii - ale to chyba zawsze przy fajnych strimach wystepuje :D

substancja spoko, pod karta nawet cos strzela, delikatnie nie smakuje w momencie zaciagania(jebie tak chemicznie, delikatnie szczypi - ale przy cmckach to itak chuj :D)
dziala okolo 1h~ mysle ze im wieksza dawka tym mocniej
fajna sprawa generalnie, sa checi do dzialania, czas sapierdala jak zly, jak nie masz co dzisiaj robic to zajeb szczura i samo sie cos porobi :E
generalnie to polecam, dobre gowno, zawsze sie mozn lekko podspidowac i zawsze mozn sie na grubo porobic jak sie chce :E
a i jak wspominalem jakies pol roku temu, da rade to vapowac jak cos :smoke:
i nadaje sie do ludzi jak z rozsadkiem do tego podchodzisz, jak nie nakurwiasz wegoza tralalalala, to nie widac w nieskrajnych dawkach ze porobiony jestes :wave:
zajebiste, nic tylko pobierac :thumbup:
pozdro

to jest taki fajny delikatny stimik dzialajacy do 2h, nie jakies hexenowe gowna czy inne alfy xd
ChemCentrum, propsik za sorcik :clap:
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

SYNTHCAINE COLOMBIA Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by mbside » 1 year ago

kej, i co najważniejsze każda kolejna dorzutka działa a przy zachowaniu odpowiedniego bhp nie ma skutków ubocznych.