THC-P

A group of man-made organic chemicals that act on cannabinoid receptors.
Status:
rikko
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 6
Joined: 11 months ago
Reputation: 2

THC-P

Unread post by rikko » 11 months ago

Witam mam pytanie czy ktoś palił THC-P i o ile efekt jest mocniejszy niz THC?

Na Francuskich stronach są dostępne juz susze i hashe z THC-P...
i chcuiałem zapytac czy THC-P jest legalne w PL

Jak myślicie gdybym zamówił to zza granicy mogliby to zawinąć ? i jakis przypał był by za to?? z racji tego,że w Polsce nie ma tego nigdzie do kupienia
dajcie znac co o tym sądzicie?

tutaj z jednej strony wklejam '' Badania wykazały, że THCP wiąże się z receptorami CB1 33 razy częściej niż konwencjonalne THC, co oznacza, że ​​THCP może być nawet 33 razy silniejszy niż THC.'' :crazy:

Status:
Meowscles
Sniffiarz
Newbie
Posts: 121
Joined: 1 year ago
Reputation: 11

THC-P

Unread post by Meowscles » 8 months ago

THCP jest niemal identyczny z THC – substancją chemiczną zawartą w konopiach indyjskich, która odpowiada za efekty psychoaktywne, ale mająca też zastosowania medyczne – z wyjątkiem kilku dodatkowych atomów węgla. Alkilowy łańcuch boczny jest siłą napędową działania kannabinoidów na ludzi

Status:
Ejsi
Szczur
Newbie
Posts: 23
Joined: 5 years ago
Reputation: 3

THC-P

Unread post by Ejsi » 6 months ago

Hejka Palone było THCP 5% lemon i 10% Amnesi 8-) z Niemiec i Czech próbowałem teraz zamierzam spróbować w formie kropel z olejem na język :P
Jestem starym palaczem z wysoką tolerancja 15 lat palę codziennie...
Moja opinia:5 % jest idealne lecz gdy tolerancja idzie do góry chciało by się coś mocniejszego, oprócz pozytywnego samopoczucia fajnego czasu w pracy i dużego haju niż po THC było ok lecz minusy które zauważyłem - za bardzo siada na głowę jest lekki nieogar samochodem za kierowcy nie można jechać bo linie spierdzielały na bok a po normalnym THC bez :crazy: problemu i chodzi się bardzo przymulony cały czas
10% :smoke: Dla mnie pod względem mocy idealnie pierwszy raz jak zapaliłem o 20:00 blanta tego to jak się obudziłem o 6:00 rano dalej mnie trzymało, mówię zajebiste oszczędnie po dłuższym paleniu efekt się utrzymuje krócej lecz wystarczająco długo .Jest też straszny nieogar na codzien się wygląda jakby zombie za życia.Moja opinia jest jednoznaczna wolę sobie MJ zapalić nawet 30%thc niż Amnesi 10%thcp bo po THC jest dla mnie lepszy haj na codzien funkcjonując i pracując rozmawiając z ludźmi .Bardzo mi się nie podobało po nowym że czułem się jak po dopach i że normalnie po tym się jest głupi i się nie można skupić :problem: nad ważniejszymi rzeczami a na thc prawko zdalem.Niech inni spróbują i się wypowiedzą .Miłego palenia Pozdro :wave:

Status:
Leser
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 409
Joined: 2 years ago
Reputation: 52

THC-P

Unread post by Leser » 6 months ago

A ktoś powie co to jest w ogóle to THC-P? To jakieś zioło też jest czy może jakiś olejek?

Status:
OkoSaurona
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 93
Joined: 1 year ago
Reputation: 24

THC-P

Unread post by OkoSaurona » 6 months ago

Leser wrote:
6 months ago
A ktoś powie co to jest w ogóle to THC-P? To jakieś zioło też jest czy może jakiś olejek?
To jest w formie proszku teraz dostępne.

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

THC-P

Unread post by kej » 6 months ago

z tego co pisza na internetach to nawet do 30razy bardziej aktywne od THC ?????
gdzie mozna to pozyskac?
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
punto
Ssak
Użytkownik
Posts: 65
Joined: 6 months ago
Reputation: 4

THC-P

Unread post by punto » 6 months ago

też bym chciał się tego dowiedzieć :)

Status:
KonduktorHarry
Ssak
Newbie
Posts: 61
Joined: 6 months ago
Reputation: 4

THC-P

Unread post by KonduktorHarry » 5 months ago

podobno tym wypełniają te "vapki" z "thc" do palenia typu jednorazowe e-papierosy

Status:
satinfemdom80
Sniffiarz
Newbie
Posts: 116
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

THC-P

Unread post by satinfemdom80 » 5 months ago

A jak wlasnie z legalnoscia?

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

THC-P

Unread post by Gargameli » 5 months ago

https://www.canatura.com/pl/a/czy-znasz-kannabinoid-thcp

Tak naprawdę to nie wiadomo... bo jeśi zawiera mniej jak 0,3% THC to teoretycznie jest legalny... pod warunkiem, że "sort" ma badania... jaki jest obecny stan prawny w cebulandi... naprawdę - nie wiadomo.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

THC-P

Unread post by kej » 5 months ago

znalazlem poza forum pewnego dostawce co ma w ofercie te kanna bliskie thc typu thcp czy hhc o w gotowych ekstraktach we wkretach do baterii, jednorazowkach, strzykawkach i innych takich.
niestety po zapytaniu dowiedzialem sie, ze thc-p do cebulandii nie wysylaja, to chyba dostawca z poludnia ale nie mam co do tego pewnosci.
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
satinfemdom80
Sniffiarz
Newbie
Posts: 116
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

THC-P

Unread post by satinfemdom80 » 5 months ago

Dostawca z linku Gragameli wlasnie dostarcza do Polski ale tylko na thcp(hhc i inne juz nie).

Trudno mi bedzie porownac fazy zwyklego i thcp ale przed jednym moge przestrzec. Faza zdecydownie jest mocniejsza oraz utrzymywania sie dzialan/efektow jest dosc dlugi nawet ponad 24h.
Testowane 2 zelki o zawartwosci 1 mg oraz 5 buchow z jednorazowego pena.
Badacz pali ziolo bardzo okazjonalnie.

Status:
Ememce
Blister
Newbie
Posts: 12
Joined: 5 months ago
Reputation: 4

THC-P

Unread post by Ememce » 5 months ago

Znowu jakis wynalazek przy okazji odkryty

Status:
ruMcaJsik
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 37
Joined: 2 years ago
Reputation: 6

THC-P

Unread post by ruMcaJsik » 5 months ago

Jak to sie aplikuje i jak dziala

Status:
mirono
Sniffiarz
Newbie
Posts: 91
Joined: 5 months ago
Reputation: 5

THC-P

Unread post by mirono » 5 months ago

Ememce, Podobno to naturalny kannabinoid występujący w suszu tylko w niewielkich ilościach, z tego co udało mi się wyszukać około 33razy mocniejszy od THC, ciekawe.
ruMcaJsik, Pali sie.