The fifth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 12500!

Competitions organized by the Dopek.eu forum team.
Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

The fifth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 12500!

Unread post by Wizzair » 4 years ago

Latest post of the previous page:

Sergiusz, ja nie mam czasu na kompletowanie tematow i postow.
Chetnie przygarne jakas drobnostke jak smycz dopek czy cos ale jestem na detoksie i moje zainteresowanie poszlo w zupelnie inna strone ;-)

A jak chcesz Sergiusz, to dam dobry namiar na smycze. Koszt to kilka zlotych a frajda jak diabli.

Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

The fifth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 12500!

Unread post by NieZwyczajnie » 4 years ago

Wizzair wrote:
4 years ago
Sergiusz, ja nie mam czasu na kompletowanie tematow i postow.
Chetnie przygarne jakas drobnostke jak smycz dopek czy cos ale jestem na detoksie i moje zainteresowanie poszlo w zupelnie inna strone
Jak chcesz to mogę skompletować ten spis za ciebie, w zamian za podzielenie się ze mną częścią nagrody :E

Status:
GOM
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 212
Joined: 5 years ago
Reputation: 126

The fifth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 12500!

Unread post by GOM » 4 years ago

Wizzair, smycze fajny pomysł ale nie każdy ma psa


:E
GOM
SROM
GO TO HOME

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

The fifth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 12500!

Unread post by kej » 4 years ago

gemerlnie jak patrzen na uczestnikow to nie wiem czy jest sens wgl podejmowania sie liczenia moich postow :E
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
Wlodi
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 320
Joined: 5 years ago
Reputation: 166

The fifth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 12500!

Unread post by Wlodi » 4 years ago

Czy zostaliście już info odnośnie tego kto ma liczyć posty. Macie wytyczne od Sergiusza ?
NIE GADAJ Z FRANCAMI BO JOSIEK CIĘ PILNUJE !!!

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

The fifth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 12500!

Unread post by GrzybeQ » 4 years ago

Chciałem napisać, że wku****a mnie ten konkurs. Ciężko odróżnić tych co chcą dyskutować od "nabijaczy". Następny proponuje nie na ilość postów a na twórczość artystyczną. Mam taki pomysł. Najpierw się zgłaszają chętni. Będzie to konkurs literacki. Załóżmy zgłosiło się 25 osób. Losujemy kolejność oraz każda osoba ma wylosowane jakieś dziwne trzy słowa i piszemy historie ale wspólnie dopisując kolejne linijki tekstu. Każdy musi napisać co najmniej 40 linijek, tak że to nie taki łatwe. Ma się na to tylko 24 godziny, kto się nie wyrobi odpada.
Myślę, że byłaby dobra zabawa i sporo do czytania :}

PS. Oczywiście potem głosowanie uczestników i jury składające się z Sergiusza i fundatorów nagród. Trzy pierwsze miejsca wygrywają, a kolejnych pięć nagrody pocieszenie ale nie byle co.

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

The fifth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 12500!

Unread post by Boss » 4 years ago

GrzybeQ, wiesz jak ten konkurs pobudzil dopka do zycia nigdy nie widzialem takiego tlumu na dopku i tyle nowych twarzy , przez ten konkurs dopek poszedl do przodu i to bardzo :!: ;) takie moje zdanie jest

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

The fifth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 12500!

Unread post by GrzybeQ » 4 years ago

Boss, Jest ruch ale jest też spam :<

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

The fifth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 12500!

Unread post by Boss » 4 years ago

GrzybeQ, nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo , fajna zabawa i spam tez potrzebny bo wtedy wszystko sie nakreca i idzie do przodu ;) jestem pozytywnie zaskoczony tym konkursem bo wcioga mnie jak jebany hexen ;D a siedzialem po nocach i bede milo wspominac ten konkurs a zarazem przepraszam modow ze musieli z bossem sie uzerac tyle grzybku ;d ;) milego dnia wszystkim zyczy BOSS 8-)

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4987
Joined: 6 years ago
Reputation: 3143

The fifth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 12500!

Unread post by Gargameli » 4 years ago

Boss wrote:
4 years ago
spam tez potrzebny
jasne xD... jak ktoś chce zasięgnąć informacji i musi się przebić przez gównoposty to życzę powodzenia... nic przyjemnego....
Boss wrote:
4 years ago
zarazem przepraszam modow ze musieli z bossem sie uzerac
i się użerają nadal...xD
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

The fifth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 12500!

Unread post by NieZwyczajnie » 4 years ago

Wlodi wrote:
4 years ago
Czy zostaliście już info odnośnie tego kto ma liczyć posty. Macie wytyczne od Sergiusza ?
Podbijam pytanie.
I przy okazji to ile to trwało w poprzednich edycjach?

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4987
Joined: 6 years ago
Reputation: 3143

The fifth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 12500!

Unread post by Gargameli » 4 years ago

NieZwyczajnie wrote:
4 years ago
Wlodi wrote:
4 years ago
Czy zostaliście już info odnośnie tego kto ma liczyć posty. Macie wytyczne od Sergiusza ?
Podbijam pytanie.
I przy okazji to ile to trwało w poprzednich edycjach?
wytyczne niebawem będą albo na forum albo via e-mail przypisanym do konta na forum

Ile trwało? akurat ja się nie wypowiem w tej kwestii ponieważ nie brałam udziału w poprzedniej edycji :-(

Ale spokojnie xD

Ze swojej strony gwarantuję Wam, że co się odwlecze to nie uciecze i uczciwie będzie załatwione przez Sergiusz,
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Wlodi
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 320
Joined: 5 years ago
Reputation: 166

The fifth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 12500!

Unread post by Wlodi » 4 years ago

Gargameli, Dziękuję za info :)
NIE GADAJ Z FRANCAMI BO JOSIEK CIĘ PILNUJE !!!

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

The fifth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 12500!

Unread post by Sergiusz » 4 years ago

W tej edycji Wasza aktywność przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, więc postanowiliśmy uprościć Wam liczenie wyników i zrobić większość pracy za Was, tak aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania.

Mamy już pełne wyniki kto napisał ile postów w jakim dziale - także tych informacji nie potrzebujemy.
Jedyne o co Was poproszę to o listę postów, które Waszym zdaniem zawierają wartościowe autorskie treści jak recenzje, poradniki, zdjęcia i wg Was powinny być ocenione wyżej.

aras, Gargameli, NieZwyczajnie, Boss, maaatrix, Wizzair, josiek, OpetanyDzizas, Gandalf, Splash, Doktor, janosik1358, WeedTV, Jarajsqn - te osoby napisały w konkursie więcej niż 140 postów i mają duże szanse na zajęcie miejsca w szczęśliwej 10 dziesiątce zwycięzców.

PanKetonWITAM, Wlodi, Rathy, Krysmen, kej, powdermaster, Bruce - te osoby napisały w konkursie między 110 a 50 postów - mają więc mniejsze szanse na zdobycie nagród, ale jeżeli Wasze posty są wartościowe i zostaną wyżej ocenione - wszystko może się zmienić.

W obu przypadkach kolejność wymienionych nicków jest losowa, a oficjalne wyniki zostaną ogłoszone dopiero po wliczeniu w nie premii za bardziej wartościowe posty.
Jeżeli uważasz, że powinieneś zostać wymieniony na liście wyżej a nie ma tam Twojego nicku bardzo proszę o kontakt PW.

Wszystkich wyżej wymienionych zachęcam do jak najszybszego stworzenia listy postów, które Waszym zdaniem zawierają wartościowe autorskie treści jak recenzje, poradniki, zdjęcia i wg Was powinny być ocenione wyżej, a następnie wysłanie mi jej na PW (Ci co nie mają takiej opcji to na maila).

Lista ma wyglądać następująco:
https://dopek.eu/nab%C3%B3r-na-moderatora-t144.html#p165 +
https://dopek.eu/reklama-na-forum-dopek.eu-t145.html#p166 ++
itd.
Gdzie "+" to dopisek koło posta, który Waszym zdaniem powyżej być wyżej oceniony, a "++" to dopisek koło posta, nad którym bardzo się napracowaliście i Waszym zdaniem powinien zostać oceniony bardzo wysoko.
Linki to oczywiście bezpośrednie linki do postów zakończone np. "#p165".
Ważne, aby "+" i "++" wstawiać obok linków, po spacji, nie w kolejnej linii. Proszę również nie robić w spisie żadnych odstępów (enterów) między postami, wszystko ma być ciągiem, jeden link pod drugim.

Bardzo proszę o uczciwą samoocenę i zamieszczanie na tej liście tylko i wyłącznie bardziej obszernych postów, nad którymi trochę się napracowaliście - oszczędzicie nam tym pracy, bo i tak wszystko to będzie dokładnie sprawdzane i na pewno nie będziemy premiować postów, które na to nie zasługują.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

The fifth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 12500!

Unread post by Sergiusz » 4 years ago

I teraz odpowiedzi na Wasze posty:
Wlodi wrote:
4 years ago
Jestem bardzo podekscytowany. Chociaż nagroda pocieszenia by mogła wpaść Heheh. Życzę jeszcze raz wszystkim powodzenia :D
Wlodi, nagród pocieszenia niestety nie przewidujemy, pula obejmuje aż dziesięciu zwycięzców i jest naprawdę na bogato. Szykuj listę wartościowych postów i jeśli masz takich trochę to masz szanse być w top10. I tego Ci życzę!
Wizzair wrote:
4 years ago
Sergiusz, ja nie mam czasu na kompletowanie tematow i postow.
Chetnie przygarne jakas drobnostke jak smycz dopek czy cos ale jestem na detoksie i moje zainteresowanie poszlo w zupelnie inna strone ;-)
Wizzair, następny - dać palec, to by rękę chcieli po łokieć upierdolić. :E
Nie masz czasu - tak więc wyszedłem Ci na przeciw i policzyłem wszystko za Ciebie. ;) Wystarczy, że zrobisz spis bardziej wartościowych postów, co zajmie krótką chwilę i masz bardzo dużą szansę na wygraną. Info w poście wyżej.
Wizzair wrote:
4 years ago
A jak chcesz Sergiusz, to dam dobry namiar na smycze. Koszt to kilka zlotych a frajda jak diabli.
Możesz podesłać, od dawna myślałem o czymś takim. Koszulki uważam za pomysł beznadziejny, natomiast np. kubek z naszym logiem z którego można korzystać bez obaw w domowym zaciszu - jak najbardziej. Smycz też jest jakąś opcją. Ale to wszystko na pewno nie teraz, wiesz tutaj też pracują ludzie, którzy w konkurs i pilnowanie go włożyli masę pracy, czasu i pieniędzy - należy nam się chwila odpoczynku.
kej wrote:
4 years ago
gemerlnie jak patrzen na uczestnikow to nie wiem czy jest sens wgl podejmowania sie liczenia moich postow :E
kej, policzyłem więc za Ciebie. ;) Udało Ci się napisać 63 posty z czego 0 w działach liczonych za 2 punkty i 58 w działach liczonych za 1,5 punktu. Wynik nie jest najlepszy, ale jeżeli znaczną część Twoich postów stanowią wartościowe, obszerne i autorskie treści to zachęcam to stworzenia listy, info w poście wyżej.
GrzybeQ wrote:
4 years ago
Mam taki pomysł. Najpierw się zgłaszają chętni. Będzie to konkurs literacki.
GrzybeQ, jaką korzyść odniesie forum z konkursu literackiego? W naszych konkursach rozwój forum i zadowolenie userów idzie w parze. Przykro mi, ale Twój pomysł jest dla mnie totalnie nietrafiony, moglibyśmy rozmawiać godzinami i sądzę, że gdybym wymienił wszystkie argumenty finalnie przyznałbyś mi rację, ale niestety nie mam na to czasu.
Mimo wszystko dzięki za aktywność i sugestię!
GrzybeQ wrote:
4 years ago
Boss, Jest ruch ale jest też spam :<
Już po wszystkim, także jeśli naprawdę tak bardzo przeszkadzał Ci konkurs - przecież skończył on niecały tydzień temu. :) I tak jak pisałem wielokrotnie - wraz z ekipą dokładamy wszelkich starań aby ograniczać SPAM do minimum i wymuszać na uczestnikach przestrzeganie konkursowych zasad aby nie przeszkadzać ludziom, którzy w konkursie nie biorą udziału. Myślę, że wyszło nam to całkiem nieźle, ale oczywiście konstruktywna krytyka mile widziana - w kolejnej edycji będziemy starać się jeszcze bardziej. :thumbup:
NieZwyczajnie wrote:
4 years ago
Podbijam pytanie.
I przy okazji to ile to trwało w poprzednich edycjach?
aras, w poprzednich edycjach konkursowicze sami liczyli ile w jakim dziale napisali postów - teraz, przy tylu uczestnikach zrobiłoby się zamieszanie, więc zrobiliśmy to za Was. 8-) W sumie czas, który na to potrzebowaliśmy na pewno był krótszy niż zajęłoby sprawdzanie od każdego z Was bardzo obszernego raportu i tłumaczenie Wam jak te raporty w ogóle przygotować. A tak to wystarczy, że przygotujecie krótki spis postów, które Waszym zdanie powinny być wyżej punktowane - następnie ocenimy to i ogłosimy oficjalne wyniki.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
GOM
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 212
Joined: 5 years ago
Reputation: 126

The fifth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 12500!

Unread post by GOM » 4 years ago

Sergiusz wrote:
4 years ago
jaką korzyść odniesie forum z konkursu literackiego?
Np. pozyskanie nowych użytkowników wśród wielbicieli poezji :E

Ale trochę racji GrzybeQ przyznam, bo jakiś kreatywny konkurs może i nie przłoży się na zwiększenie "ruchu" na forum, ale wpłynie na morale obecnych użytkowników... a to w jakiś sposób wnosi pozytywną wartość do społeczności. W dodatku taki konkurs mógłby być pożyteczny w szerszym ujęciu np. graficzny miałby wpływ na gadżety, audiowizualny na promocję forum w necie itp.
GOM
SROM
GO TO HOME