The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Competitions organized by the Dopek.eu forum team.
Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by OomAmee » 6 years ago

Latest post of the previous page:

To ja Wam opiszę moją metodę.
Nie jest ani całkowicie szybka ani zupełnie bezbolesna (I wymaga też chociaż podstaw excela) ale lepszej mi się nie chciało wymyślać na taką jednorazową akcję.
Na przyszłość - jeśli będzie przyszłość - pomyśli się o jakimś skrypcie.

Jak ktoś ma lepszą, to niech się oczywiście podzieli.

1. Wyświetlacie sobie swoje wszystkie posty. Najłatwiej wejść w Panel Użytkownika >> Zobacz swoje posty.
2. Wszystkie posty aż do 11.02 włącznie kopiowałem do Excela z całą zawartością, jaka się wyświetla na tej liście.
Oczywiście nie post po poście ale strona po stronie. Ważne jednak aby kopiować całość listy, czyli aby razem z każdym postem były skopiowane te informacje:
2018-04-11 21_58_22-Szukaj • Dopalacze forum dyskusyjne i sklepy opinie _ Dopek.info — kopia.png
2018-04-11 21_58_22-Szukaj • Dopalacze forum dyskusyjne i sklepy opinie _ Dopek.info — kopia.png (21.03 KiB)
Bo wtedy kopiuje się nazwa działu oraz ten link 'skocz do postu' paradoksalnie przydatny, bo łatwo dzięki niemu oddzielić jeden post od drugiego.
3. Następnie używając formatowania warunkowego pokolorowałem sobie nazwy działów. Dam na końcu screena jak to wygląda.
4. Mając to pokolorowane mogłem też łatwo filtrować po tych właśnie kolorach. I odfiltrowanym działom dawać odpowiednią ilość punktów.
5. Potem jeszcze przejrzałem je wszystkie aby takie posty, przy których się wyjątkowo napracowałem wypunktować lepiej.
6. No i Excel te punkty potem zsumował.

Tak, jak mówiłem ani super-szybko ani super-łatwo ale nie było tragedii :)
Na przyszłość jednak będzie trzeba pomyśleć o czymś lepszym.

I na koniec screen z fragmentem listy.
Ona zawiera oczywiście wszystkie informacje o postach ale je ukryłem po to, żeby pokazać o co chodzi z tym kolorowaniem działów.
2018-04-11 22_08_59-posty na konkurs - Excel — kopia.png
2018-04-11 22_08_59-posty na konkurs - Excel — kopia.png (28.75 KiB)
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Anonim
Newbie

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Anonim » 6 years ago

Dobra tak serio mam 1200 :E jak nie wierzysz to policz. :E
Nie biore sie za to bo mozliwe, ze i 200 nie mam powodzenia we wkurwianiu sie xd czy. Cos

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by OomAmee » 6 years ago

Nic nikomu nie liczę. Narobiłem się wystarczająco przy swoim :P
To, jak Wam mogę pomóc, to ta instrukcja dwa posty wcześniej.

Jak się za chwilę okaże, że jest prostsza metoda, to zastrzelę autora :D
Nie, tak naprawdę dam mu tłustego podwójnego kciuka.
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
tryptodyso
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1133
Joined: 6 years ago
Reputation: 372

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by tryptodyso » 6 years ago

Panowie i Panie nadchodzi koniec konkursiku więc życzę wszystkich wysokich wygranych! :D
Wszystko co "dobre" kiedyś się kończy. Czas odejść od tego snu zwanego RC.
Było miło, poznałem wiele wartościowych ludzi. Jedno mogę powiedzieć wszystkim: Dbajcie o siebie!

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by OomAmee » 6 years ago

No dobra. Mamy już 12.04.2018.
Można liczyć punkty.
I pisać bez napinki :)
Aż sobie z naukowej ciekawości porównam te konkursowe miesiące z przyszłymi ;)
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Anonim23
Newbie

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Anonim23 » 6 years ago

Minimum 486 xD ale chyba bd trochę więcej

Status:
Montana
Psychonauta
User avatar
Wieczna schiza
Posts: 656
Joined: 7 years ago
Reputation: 219

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Montana » 6 years ago

kooooniec konkursu !
"Kiedy rozmawiam z Bogiem to sie modle,ale kiedy Bóg mówi do mnie cierpie na Schizofrenie"

10000 tabletek
500 opakowań
250 recept
8 lekarzy
4 szpitale
1 debil

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by OomAmee » 6 years ago

To musi Sergiusz ogłosić.
Lub też Szeryf jego, jeśli takie kompetencje posiada.
No ale tak zegarkowo to koniec :)
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Sergiusz » 6 years ago

Dziękuje wszystkim za udział w konkursie, posty zliczane były dokładnie do 11.04 do 23:59. czyli konkurs zakończył się dokładnie 58 minut temu.
W piątek przeniosę tymczasowo z archiwum posty, które napisaliście w czasie trwania konkursu w działach sklepów, które już nie mają u nas reklamy i wtedy jak już będzie wszystko widoczne w profilach powiem co i jak i poproszę Was o raporty.

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za udział w zabawie, wyniki już niedługo!
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by OomAmee » 6 years ago

Jeśli ktoś jeszcze punktów nie policzył a choć trochę kuma Excela, to wrzucam taki prosty szablon, który może Wam pomóc.
Ma on dwie zakładki(arkusze). Pierwsza to instrukcja a druga to właściwy szablon.
Jak zrobicie wszystko zgodnie z opisem, to Wam się działy pokolorują.
Mając je pokolorowane możecie łatwo przypisać punkty dla poszczególnych działów.
Potem pozostanie Wam ręcznie zmienić te, które uważacie, że powinny być zapunktowane wyżej.
Excel policzy w odpowiednim polu wszystkie Wasze punkty.
Wszystko jest dokładniej opisane w arkuszu Instrukcja.
Attachments
punkty na konkurs - Dopek - szablon — kopia.xlsx
(309.87 KiB)
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Anonim
Newbie

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Anonim » 6 years ago

To ktore ja mam miejsce bo, ze top 3 to wiadomo :D

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by OomAmee » 6 years ago

Bezimienny wrote:To ktore ja mam miejsce bo, ze top 3 to wiadomo :D
Tak ale od końca :D
Żartuję oczywiście.
Jedno jest pewne, jakby się wpisy na czacie liczyły, byłbyś niekwestionowanym liderem ;)
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Sergiusz » 6 years ago

Nadszedł czas, aby podsumować czwartą edycję naszego konkursu! Dziękuje serdecznie wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz pomoc w rozwoju forum. Łącznie napisaliście aż 4093 postów podczas trwania konkursu! (To tylko liczba postów napisanych przez osoby zgłoszone do konkursu, a oprócz tego sporo osób pisało nie zgłaszając się do zabawy.)

Wszystkie tematy z działów partnerskich sklepów, które miały u nas reklamę podczas trwania konkursu a następnie ich działy zostały usunięte są przeniesione do pod-forum "Archiwum konkursowe" na czas liczenia wyników. Także wszystkie posty do tej pory ukryte w archiwum są już normalnie widoczne w Waszych profilach. Pod-forum to można znaleźć pod tym linkiem: https://dopek.eu/archiwum-konkursowe-f82.html

Poniżej przedstawiam małe podsumowanie co do ilości napisanych postów przez wszystkich użytkowników zgłoszonych do konkursu:

tryptodyso - 661
Warwick - 481
OomAmee - 416
Montana - 335
korniszon69 - 327
lolek20 - 297
Donper - 223
Bezimienny - 205
Variat - 164
Emeryt - 130
LovelyHeroin - 102
josiek - 99
Szczurek - 96
keep it pale - 72
human tank - 63
EyesWideOpen - 59
Gandalf - 62
mefix10 - 61
Hennessy - 41
Poklepany - 35
lysek198383 - 35
szogun028 - 29
Azazel - 28
WeedTV - 27
Broussard - 21
xTravva - 9
klefik - 8
szczurekcmc - 3
Samael - 2
Macia1333 - 1
chudy9021 - 1
Jurek30 - 0
Vidal24 - 0

Pamiętajcie, że to nie jest tabela wyników konkursu, a jedynie suma zgromadzonych postów podczas jego trwania. Teraz proszę pierwszą dwunastkę - czyli od Tryptodyso do Jośka o wysłanie mi przez PW raportów. Jeżeli jesteś poza pierwszą dwunastką, a uważasz, że masz dużo postów, które powinny zostać wyżej zapunktowane i masz szansę na wygraną również bardzo proszę o raport.

Jak ma wyglądać raport? Linki postów w odpowiednich rubrykach:
1. Posty z działów liczonych za 1,5 punktu
2. Posty z działów liczonych za 2 punkty
3. Posty z działów liczonych za 2,5 punktu
4, Posty z działów liczonych za 1 punkt (ale tutaj wystarczą tylko te, które uważacie, że powinny zostać wyżej zapunktowane)

Wszystkie posty, które zawierają wartościowe autorskie treści jak recenzje, poradniki, zdjęcia mogą być ocenione wyżej. Jeśli uważasz, że Twój post powinien być wyżej oceniony daj "+" przy linku do niego.

Czyli po prostu wklejacie w odpowiednie miejsca linki do wszystkich postów napisanych podczas trwania konkursu, a przy linkach do tych, które zasługują na więcej punktów, bo włożyliście w nie więcej pracy, dodaliście zdjęcie wg instrukcji itd. dajecie "+". Proszę aby raporty były wysyłane przez PW a linki wklejane bez żadnych znaczników typu code.

Więcej informacji jak zliczać posty do konkursu możecie znaleźć pod tymi linkami:
https://dopek.eu/czwarty-oficjalny-konkurs-dopek-info-pula-nagr%C3%B3d-4000zl%CC%B7%C7%83-t1629s110.html#p22556
https://dopek.eu/czwarty-oficjalny-konkurs-dopek-info-pula-nagr%C3%B3d-4000zl%CC%B7%C7%83-t1629s80.html#p21165

Bardzo proszę o dokładne zapoznanie się z materiałami, które podsyłam, gdyż tam znajduje się odpowiedź na 90% pytań, którymi bombardujecie moją skrzynkę. :) Jeżeli nie znajdziecie tam odpowiedzi wtedy zapraszam na PW - zawsze chętnie pomogę.

Czekam na Wasze raporty, im szybciej je dostanę, tym szybciej będę mógł wyliczyć i opublikować wyniki, także wszystko w Waszych rękach. Jeżeli do niedzieli dostanę od wszystkich i sprawnie policzę wyniki to już od poniedziałku zwycięzcy będą mogli zgłaszać się do sklepów po nagrody.

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za aktywność i udział w konkursie, mam nadzieję, że forum i jego klimat wszystkim się podoba i będziecie do nas zaglądać nawet gdy nie ma konkursu. ;) A niedługo pewnie zorganizuje dla Was kolejną zabawę z jeszcze większymi nagrodami!


Nagrody dla Was ufundowali:
Laboratorium-24.pl
Image

Atomchemicals.nl
Image

Zachęcam również do szczególnej aktywności w działach partnerskich sponsorów:
Dział partnerski Laboratorium-24.pl oraz Dział partnerski Atomchemicals.nl
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by OomAmee » 6 years ago

Sorry, jeśli zadam głupie pytanie ale w robocie jestem, mam ograniczone możliwości sprawdzania rzeczy a zależy mi na szybkim uzyskaniu tej informacji.

Pisząc PW generalnie spotykałem się z problemem, że nie można było dodawać załączników. Pytam w kontekście wysyłki tych raportów. Czy to się zmieniło i wchodzą załączniki do PW?
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by Sergiusz » 6 years ago

OomAmee jakiego typu załącznik chciałeś wysłać na PW? Najprościej, aby było to po prostu w formie tekstu na pw, dzięki temu będę miał klikalne odnośniki do Waszych postów co ułatwi mi sprawdzanie i liczenie punktów.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

The fourth Dopek.eu competition. Prize pool - PLN 4000!

Unread post by OomAmee » 6 years ago

W Excelu mam to rozpykane elegancko :)
Z linkami, kolorkami i wszystkim.
Trochę się obawiam, że to się w masakrę zmieni po przeklejeniu do PW
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój