The results of the fifth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Competitions organized by the Dopek.eu forum team.
Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

The results of the fifth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Sergiusz » 4 years ago

This post has high reputation.

Latest post of the previous page:

janosik1358, napisałem już do nich w Twojej sprawie, także na pewno niebawem wszystko będzie załatwione. Proszę potwierdź w tym temacie jak otrzymasz nagrodę.
Otrzymania nagród nie potwierdzili już tylko: Wizzair, Splash, Jarajsqn, z czego jedna z tych osób też nie mogła dogadać się ze sklepem i też właśnie jej pomogłem, a pozostałe dwie milczą, także pewnie już też odebrały. :)
Także jeszcze te ostatnie osoby bardzo proszę o potwierdzenie otrzymania nagród w tym temacie, a całej reszcie Boss, Gargameli, josiek, OpetanyDzizas, NieZwyczajnie, Gandalf, WeedTV, korniszon69, maaatrix, aras dziękuje za wzięcie udziału w zabawie oraz potwierdzenie otrzymania nagród - jak widać warto brać udział w konkursach i być aktywnym na forum! :angel:
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

The results of the fifth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by aras » 4 years ago

Dziekuje ponownie, bylo superowo, elegancko, czekamy na kolejne konkursy :)
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

The results of the fifth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Boss » 4 years ago

dzieki wielkie nigdy sie sadzilem ze zajde tak daleko ;] pozdrawiam :thumbup:
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

The results of the fifth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by NieZwyczajnie » 4 years ago

Sergiusz wrote:
4 years ago
jak widać warto brać udział w konkursach i być aktywnym na forum!
Trochę czasu to kosztowało... Ale z drugiej strony, czas spędzony na forum to czysta przyjemność, czyż nie?

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

The results of the fifth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Wizzair » 4 years ago

Sergiusz wrote:
4 years ago
czego jedna z tych osób też nie mogła dogadać się ze sklepem i też właśnie jej pomogłem, a pozostałe dwie milczą, także pewnie już też odebrały.
No właśnie
Generalnie od czerwca mam detox. Coś tam czasem wrzuce ale bez szalenstw. Planowałam albo na długi weekend na 11.11 albo na święta.
Niestety od poniedziałku mam 2 tyg antybiotykoterapii a potem chwilę może zejść powrót do siebie.

Obawiam się, że do końca roku tego nie ogarne.

Weź to rozdysponuj na innych użytkowników.

A najlepiej wybierz dwóch którzy się wykazują ale po zakończeniu konkursu, albo zrób szybki konkurs.
Czy jak tam uznasz.

Status:
Montana
Psychonauta
User avatar
Wieczna schiza
Posts: 656
Joined: 7 years ago
Reputation: 219

The results of the fifth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Montana » 4 years ago

Wizzair, z chęcią przyjme paczke konkursowa :) ! :D
"Kiedy rozmawiam z Bogiem to sie modle,ale kiedy Bóg mówi do mnie cierpie na Schizofrenie"

10000 tabletek
500 opakowań
250 recept
8 lekarzy
4 szpitale
1 debil

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

The results of the fifth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Gargameli » 4 years ago

NieZwyczajnie wrote:
4 years ago
czas spędzony na forum to czysta przyjemność
dla niektórych to przyjemność połączona z pracą xD
NieZwyczajnie wrote:
4 years ago
czyż nie?
Jasne xD
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

The results of the fifth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Wizzair » 4 years ago

Obie pąki - tzn od atoma i syntetycznego oddaje pod władanie Sergiusz,

Status:
Montana
Psychonauta
User avatar
Wieczna schiza
Posts: 656
Joined: 7 years ago
Reputation: 219

The results of the fifth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Montana » 4 years ago

jak by paczka od atoma do mnie przyszła to był bym wdzięczny! Sergiusz, :)
"Kiedy rozmawiam z Bogiem to sie modle,ale kiedy Bóg mówi do mnie cierpie na Schizofrenie"

10000 tabletek
500 opakowań
250 recept
8 lekarzy
4 szpitale
1 debil

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

The results of the fifth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Sergiusz » 4 years ago

Wizzair wrote:
4 years ago
Generalnie od czerwca mam detox. Coś tam czasem wrzuce ale bez szalenstw. Planowałam albo na długi weekend na 11.11 albo na święta.
Niestety od poniedziałku mam 2 tyg antybiotykoterapii a potem chwilę może zejść powrót do siebie.

Obawiam się, że do końca roku tego nie ogarne.

Weź to rozdysponuj na innych użytkowników.

Dziękuje za informacje i życzę zdrowia!

Tak więc mamy jeszcze dla Was dwa vouchery po 150zł każdy w Synthetics.pro oraz Atomchemicals.nl.
Ostatnio gdy były do przekazania 3 vouchery przekazaliśmy je trzem z czterech osób, które były w tabeli tuż poza pierwszą dziesiątką. Vouchery były trzy i dostali wszyscy prócz Doktor, także w pierwszej kolejności jedną z nagród proponuje przekazać właśnie dla niego.
Tamta sytuacja dla przypomnienia:
Sergiusz wrote:
4 years ago
Jeden ze zwycięzców - Wizzair - postanowił przekazać część bonów dla innych userów.
Zostały do wykorzystania 3 vouchery po 150 zł każdy w: Rchem.co, Mrkolekcja.com oraz Silkmixture.com
Tak jak pisałem w pierwszym poście - jeżeli sklepy się zgodzą, to w takim przypadku nagrody trafią do chłopaków, którzy byli tuż pod pierwszą dziesiątką - Doktor, janosik1358, WeedTV, Jarajsqn.
Tylko vouchery są 3 a chłopaków jest czterech, także jako, że był to konkurs na aktywność i ona jest u nas premiowana - kto pierwszy ten lepszy - jeśli ktoś z Was ma ochotę na voucher - proszę pisać w tym temacie.

I jak już będziemy mieć trzech chętnych na te vouchery to poproszę Was, abyście się dogadali między sobą na PW, kto jaki voucher dostanie. Jeżeli nie będziecie potrafili się dogadać - zrobimy losowanie.

Tak więc wydaje mi się, że Doktor jako jedyna osoba, która nie dostała żadnej nagrody pocieszenia a znalazła się w wynikach tuż pod pierwszą dziesiątką razem z innymi, którzy już coś dostali zasługuje najbardziej i to on powinien mieć pierwszeństwo wyboru.

Natomiast na drugą nagrodę nie miałem żadnego kandydata, ale Montana zgłosił się tutaj i do mnie na PW, może w konkursie był mniej aktywny ale konto od dwóch lat - myślę, że jak najbardziej możemy mu przyznać drugi voucher! :clap:

Doktor, Montana, dogadajcie się kto bierze z jakiego sklepu, z tym, że pierszeństwo w wyborze jako aktywny uczestnik konkursu ma Doktor. I jak już się dogadacie to bardzo proszę informacje wraz z adresem e-mail z którego będziecie pisać do sklepów po odbiór nagród do mnie na pw.

I przede wszystkim podziękujcie Wizzair!
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Montana
Psychonauta
User avatar
Wieczna schiza
Posts: 656
Joined: 7 years ago
Reputation: 219

The results of the fifth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Montana » 4 years ago

oooo Serdecznie dziekuje :)!!!!
"Kiedy rozmawiam z Bogiem to sie modle,ale kiedy Bóg mówi do mnie cierpie na Schizofrenie"

10000 tabletek
500 opakowań
250 recept
8 lekarzy
4 szpitale
1 debil

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

The results of the fifth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Wizzair » 4 years ago

Jakby mi się chciało liczyć posty do mnoze ia x2 to mialbym więcej voucherow.

Swoją drogą polecam detox. Fajna sprawa, po jakimś czasie można się uzależnić od trzeźwości :-)

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posts: 777
Joined: 6 years ago
Reputation: 349

The results of the fifth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Doktor » 4 years ago

Wizzair wrote:
4 years ago
Jakby mi się chciało liczyć posty do mnoze ia x2 to mialbym więcej voucherow.

Swoją drogą polecam detox. Fajna sprawa, po jakimś czasie można się uzależnić od trzeźwości :-)
Wizzair, nie ułatwiasz wstrzemieżliwosci ale całkowicie się z tobą zgadzam w tej kwestii, nie mniej jednak DZIĘKUJĘ fajny gest z Twojej strony, koleżeński.

Ja również nam wszystkim życzyłbym uzależnienia od "trzeźwości"

Sergiusz, bez wątpienia dokladasz wszelkich starań żeby to forum rozwijało się w godny sposób, we właściwym kierunku, Tobie też jak i całej ekipie forum należą się również podziękowania.

Pozdrawiam wszystkich co wiedzą co jest 5 xd

Montana, odezwę się do Ciebie na PW.

Status:
Trefemmski
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 287
Joined: 6 years ago
Reputation: 89

The results of the fifth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Trefemmski » 4 years ago

Wizzair, luks trzeba było mi oddać. Ja twój dobry kumpel ehhh... Dzięki taki kolega z Ciebie... xD

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posts: 777
Joined: 6 years ago
Reputation: 349

The results of the fifth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Doktor » 4 years ago

Sergiusz, wybieram Atomchemicals, stary sprawdzony vendor

Pozdro

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

The results of the fifth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Sergiusz » 4 years ago

Doktor, Montana - możecie już pisać do sklepów po odbiór voucherów! 8-)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.